DAJ CYNK

T-Mobile: 12 GB transferu gratis w taryfach Nowy Mix

30.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9531

Ważne 3

18

Klienci ofert Nowy Mix w T-Mobile od 1 stycznia liczyć mogą na prezent w postaci paczki danych o pojemności 12 GB.

Klienci ofert Nowy Mix w T-Mobile od 1 stycznia liczyć mogą na prezent w postaci paczki danych o pojemności 12 GB.

Pakiet 12 GB wykorzystać będzie można przez 365 dni wyłącznie w zasięgu LTE. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pakiet 100 SMS/MMS ważny przez 12 lub 24 miesiące trwania umowy - zależnie od kwoty zobowiązania.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obejmuje umowy na 24 doładowania w kwotach równych (35 lub 60 zł - oferta bez telefonu) lub rosnących po 12. doładowaniu (35 zł przez 12 doładowań, potem 70 zł oraz odpowiednio 60 zł i 120 zł).

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Ja
-4

2015-01-01 19:55:07

23. Dlaczego kłamiesz w żywe oczy. I nie bronie tu nikogo tylko wpisy w stylu mam małego i mnie to boli i dopierdzielę komuś mnie męczą. Więcej merytoryki a mniej wpisów w stylu a co tam coś napiszę żeby zabłysnąć i będzie poczytniej na tym portalu a tak jak pod kazdym tematem 75 % smieci

Odpowiedz

32. ~bodzio
1

2014-12-31 18:27:28

Te kwoty doładowań są takie sobie. Wspomniany Virgin.. Przy 60 zł to Plus ma bez limitu SMS, rozmowy i sumarycznie przez rok tyle samo netu. Do tego dochodzą oferty nju, plusha. Trzeba sporo analizować w obecnych czasach nim coś wybierze się.

Odpowiedz

31. ktoś
3

2014-12-31 17:13:22

Pomijając wątek MEGA oferty (chyba tylko dla zrytego beretu, który ją prezentował na szkoleniu z nowości), ja również sukcesywnie przenoszę zarejestrowane numery(abo) do konkurencji. Ciekaw jestem po jakim czasie guru się zorientuje, że coś jest nie tak?

Odpowiedz

30. galtom
3

2014-12-31 11:40:48

@28. bede mogl bez ograniczen I abonamentu korzystac ze Spotify + miec internet w kompie w czasie weekendow poza domem, zamiast meczyc sie z aero2. 10GB na miesiac to w sam raz do telefonu I kompa

Odpowiedz

29. ~
2

2014-12-31 10:24:21

stare glupie siwe *** robia technologie :/ sram im do ryja

Odpowiedz

28. ~Bonobo
-6

2014-12-31 09:44:40

~27 No i super... I co dalej? Będziesz zasysał torrenty przez 3g/lte? Ja już nie potrzebuje takiej ilości danych jak kiedyś, te 300/400 MB na miesiąc to świat i ludzie, więc 12 GB ... Wystarczy... I temu mi się wydaje oferta nawet niezła, chociaż, że to mix...

Odpowiedz

27. galtom
2

2014-12-31 09:37:06

Dobre!!! :-) Nawet sie zainteresowalem. Mysle 12GB na miesiac + romozwy, brzmi dobrze - ciekawe za ile. A tu jest 12GB na rok!!! Z umową!!!! Za 60 zl?????!!!! Chyba kogos *** I to MOCNO. Przeszedlem wlasnie do Virgin z RBM I bez laski, za 49 zl (BEZ UMOWY!!!!) mam nie limitowane rozmowy, smsy I 10GB co miesiac. T-Mobile, moze zobaczcie co robi konkurencja zamiast sie osmieszac!!!!!

Odpowiedz

26. ~ksz
-1

2014-12-31 08:29:08

"do Autora tekstu" z regulaminu wychodzi, że 12 GB jest do wykorzystania także w technologii 2G/3G jeśli nie jesteś w zasięgu 4G LTE. a więc nie tylko i wyłącznie dostępnośc w technologii LTE...

Odpowiedz

24. ~Calm7
4

2014-12-31 08:04:20

TM To jakaś kpina

Odpowiedz

23. ~sat
5

2014-12-31 07:23:34

T mobile? Dzięki postoję. Wczoraj zablokowali mojej mamie telefon za 10 (dziesięć) groszy niedopłaty - jest już starszą osobą i po prostu się pomyliła ;-) Co oczywiście nie przeszkadza im non stop nagabywać ją o przedłużenie umowy kończącej się w marcu ;-) Na pewno się zgodzi ....

Odpowiedz

22. toms
4

2014-12-31 05:00:23

18 - najlepiej zaprotestujesz jeśli przestaniesz korzystać z usług operatora, którego polityka ofertowa w danym aspekcie Ci nie odpowiada. Z mojej strony coraz konsekwentniej to realizuję. Dzisiaj mało który operator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Skoro wspaniała Pani Prezes UKE pozwala na takie praktyki, to tylko niemądry by nie skorzystał. Poprzedniczka nie pozwalała na takie harce. A tak przy okazji życzę wszystkim- zarówno Redakcji jak i Czytelnikom wszelkiej pomyślności w nadchodzącym, 2015 Roku. ;-) To będzie rok sporych - mam nadzieję- zmian, zarówno politycznych, a co za tym idzie, również na naszym podwórku, ze szczególnym uwzględnieniem wspomnianej Magdaleny Gaj. Oby. ;-)

Odpowiedz

21. ~
6

2014-12-30 22:31:37

Wow normalnie oferta dekady zawijam kiece i lece

Odpowiedz

20. mofom
3

2014-12-30 22:29:33

keine grenzen idiotismus

Odpowiedz

19. ~
5

2014-12-30 22:24:10

Czterech groszy nie przebili.

Odpowiedz

18. ~Ole
2

2014-12-30 22:16:28

Panowie a jakbyśmy protest WSPÓLNIE zrobili? Te ceny mogą klienci kwestionować.

Odpowiedz