DAJ CYNK

T-Mobile: 100 GB Internetu miesięcznie i laptop

28.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8231

Ważne 7

5

T-Mobile rozszerza ofertę Internetu dla klientów indywidualnych o zestaw z 100 GB transferu do wykorzystania, laptopem Lenovo B5400 z modemem USB za 1 zł na start oraz z abonamentem za 139,99 zł miesięcznie.

T-Mobile rozszerza ofertę Internetu dla klientów indywidualnych o zestaw z 100 GB transferu do wykorzystania, laptopem Lenovo B5400 z modemem USB za 1 zł na start oraz z abonamentem za 139,99 zł miesięcznie.

T-Mobile wprowadza taryfę blueconnect 139, rozszerzająca ofertę Internetu mobilnego Internet mobilny dla Ciebie i rodziny. Nowa taryfa to rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują swobodnego dostępu do szybkiego Internetu z laptopem. W ramach abonamentu za 139,99 zł, przy umowie podpisywanej na 24 miesiące, klienci otrzymają 100-gigabajtową paczkę danych miesięcznie oraz laptop Lenovo B5400 z modemem USB za 1 zł na start w 30 miesięcznych ratach.

15,6-calowy Lenovo B5400 został wyposażony w matową matrycę i 500-gigabajtowy dysk twardy. Nad wydajnością czuwają procesor Intel Pentium 3550M 2,3 GHz i 4 GB pamięci operacyjnej. Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do nowych, jak i do obecnych klientów sieci. Ci ostatni zapłacą za usługę 10 zł miesięcznie mniej.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
21. ~alibaba i
0

2014-04-29 13:12:00

sorki ale widze knota ...umowa na 24 miesiace ...opalty na 30 miesiecy za co? ktore? .....laptop owszem jest ale delikatnie mowiac lekko badziewny ...nadaje sie najwyzej do czytania maili...modem stosowny do laptopa mozliwosci... jak sie policzy rato-kwoty to wyjdzie, ze taniej isc do sklepu i kupic w tej samej cenie samemu porzadnego laptopa, ktore nie bedziesz chcial wyrzucic za okno po tygodniu uzytkowania !!!!@ 1 ..... przyjacielu, nie kazdy jest istota bezmozgu i resztek wiedzy na temat sprzetu zeby sie bic o taki szajs..... wiec mozesz spac spokojnie nie zabraknie im tego badziewia dla kazdego , kto sie po niego zglosi ......pelno tego na wyprzedazach, bowiem nikt rozumny tego nie wezmie nawet do reki

Odpowiedz

20. ~Pracownik
0

2014-04-28 22:09:36

Oferta z przyczyn technicznych nie pojawi się. Chwilowo odwołana...

Odpowiedz

19. Horacy
3

2014-04-28 14:54:51

~12 co ma najlepsze? Największy stosunek ilości MB do ceny? Szalone LTE z "małym transferem" ? Co jeszcze on tam ma? A najdroższe oferty? Dużo jeszcze wymieniać? Kredyty same się nie spłacą i trzeba jakoś wyciągać. Co do samej oferty, duża cena, pewno znajdą się i tacy którzy to wezmą, bo 100 GB na łączu mobilnym to jest coś ogromnego :) W dniu dzisiejszym od jakiejś 12 zjadłem łącznie 600 MB (po kablu) a rano z 50 MB mobilnie :)

Odpowiedz

18. ~pabloki
-1

2014-04-28 14:40:43

można prosić Redakcje o podpięcie regulaminu?139 zł abonament za 100 GB a ile raty? patrząc na nowe oferty t moba na net nie da sie uwierzyc że 139 zł to cena w której zawiera sie rata za sprzęt.

Odpowiedz

17. ~
1

2014-04-28 14:23:01

Jedyne dobre serie komputerów Lenovo to ThinkPad (przenośne) i "pecety" ThinkCentre. Na inne nie warto wydawać pieniędzy...

Odpowiedz

15. ~ww
3

2014-04-28 12:55:25

12* Chyba miał. Póki nowy "szef" nie nastał :-)

Odpowiedz

14. ~
2

2014-04-28 12:49:41

będzie to atrakcyjne, jeśli do tego zestawu będzie oferowany jakiś modem w miare przyszłościowy obsługujący technologie LTE. Czas leci.

Odpowiedz

13. ~tomek
4

2014-04-28 12:12:41

~12 człowieku ja wolę więcej za mniej kasy miałem Plusa a teraz mam Play na kartę i t-mobile na abonament jak wolisz badziewną ofertę Plusa to bierz i się ciesz ....hahhaha

Odpowiedz

12. ~
-4

2014-04-28 12:03:50

~10Człowieku co ty porównujesz... ? Plus jeśli chodzi o internet ma najlepszy, a co do ~7 i 8 to pewnie masz racje... 100GB po co to komu, jak człowiek, który pracuje nie potrzenuje więcej niż 15-20 GB...

Odpowiedz

11. ~PoleKs
1

2014-04-28 11:54:25

spokojnie wystarczy tyle GB.

Odpowiedz

10. ~tomek
2

2014-04-28 11:52:30

brawo t-mobile!!!! a Plus ze swoją ofertą na szczaw... poszli precz!!!

Odpowiedz

9. ~..
0

2014-04-28 11:43:14

czemu nie ma tej oferty na stronie T?

Odpowiedz

8. ~
0

2014-04-28 11:39:54

C.D.7: wart hurtowo mniej niż 50zł (ucięło końcówkę)

Odpowiedz

7. ~
0

2014-04-28 11:36:28

I jeszcze jedno - jaki modem sprzedają w komplecie? Czyżby obecnie przestarzały technicznie E3131 (HSPA+ 21,6 zamiast HSPA+DC 43,2 lub LTE 100/150), wart hurtowo

Odpowiedz

6. ~
2

2014-04-28 11:34:15

A co z publicznym IP? Dalej tylko dla biznesu, a indywidualni wyłącznie za NAT-em?

Odpowiedz