DAJ CYNK

T-Mobile: 10 zł rabatu przy kolejnych aktywacjach

20.08.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5804

Ważne 9

8

21. sierpnia T-Mobile wprowadza nową ofertę usług łączonych, która przy posiadaniu 5 usług pozwala zaoszczędzić 50 zł miesięcznie (10 zł za każdą usługę).

21. sierpnia T-Mobile wprowadza nową ofertę usług łączonych, która przy posiadaniu 5 usług pozwala zaoszczędzić 50 zł miesięcznie (10 zł za każdą usługę).

Na klientów T-Mobile, którzy do posiadanego abonamentu (usługi głosowe lub Internetowe) lub taryfy mix dokupią kolejne usługi abonamentowe, czekają zniżki na każdy kolejny abonament. W ramach Usług z Ulgą klient podpisując drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź Internetu, mobilnego lub domowego otrzyma 10 zł zniżki na nowy abonament przez cały okres trwania umowy. Rabaty będą sumowane. Promocja Usługi z Ulgą umożliwia zakup kilku aktywacji jednego typu usługi.

Usługi z Ulgą to także możliwość zyskania aż 20% więcej za każde doładowanie konta w T-Mobile na kartę, Internetu na kartę w T-Mobile, konta Heyah lub konta mix w T-Mobile lub Heyah. Jedynym warunkiem uzyskania rabatu jest zlecenie doładowania konta z abonamentu w T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
23. ~pabloki
0

2015-08-21 11:54:25

@19 najpierw naucz się obsługiwać opere mini a potem pisz. co wy macie z tym "na korbelke"?

Odpowiedz

22. ~jaro
0

2015-08-21 11:15:50

@21. Tak. To element promocji np TuBiedronki.

Odpowiedz

21. wlo
0

2015-08-21 08:54:42

To Era nie dawała bonusu przy doładowaniu prepaida z konta abonamentowego dotychczas? Czy tylko przy okazji wykorzystują sytuację reklamową i przypominają o tym?Zadziwia mnie Era od dawna, ostatnio szczególnie. Stagnacja jakiej dawno nikt nie miał. Dają te 20% bonusu przy zasileniach elektronicznych, a jednak - co mnie śmieszy - promują chwilowe (!) zasilenia z bonusem 20% na stacjach benzynowych czy w kasach dyskontu... Przecież to nie jest promocja sieci tylko tych sprzedawców!! Płacą Erze za to?

Odpowiedz

20. ~aero666
0

2015-08-21 08:18:24

@15 zgodnie z regulaminem superzestawu aneks na produkcie dołączonym powoduje automatyczną deaktywację zestawu. Trzeba aktywować ponownie, o ile spełnia się warunki. Bardziej ogarnięci konsultanci sami to załatwiają ale przy aneksach przez sklep internetowy klient sam musi o siebie zadbać.

Odpowiedz

19. ~
0

2015-08-21 06:55:57

Treść wiadomości. do 18bedziesz mial zawsze klopoty bo nie wiesz co jest na korbelkę!!!

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2015-08-21 00:21:05

@17 nie. ponieważ zaszedł zbieg okoliczności. obaj uzytkownicy prawie w tym samym czasie napisali o tym samym. wyleciała mi nazwa jak sie nazywa rozszerzanie znaczeń ale tu o to chodzi. podam Ci przykład mojej kolezanki , ostatnio naduzywa ona słowa globalnie w znaczeniu ogólnie. wiem że jest to prawidłowe. konwergencja oznacza zbieżność a my przeciez nie zmierzaliśmy do określonego punktu widzenia tylko opublikowaliśmy w jednym czasei o tym samym. sugerujesz konwergentną koincydencję? może zadzwoń do Miodka lub Bralczyka.

Odpowiedz

17. ~
0

2015-08-20 23:15:14

@2,7 pabloki nie wiem czy wiesz ale używając trudnych słów nie rozumiejąc ich znaczenia nieco Cie pogrąża bo koincydencja oznacza zbieg okoliczności, zapewne to co miałeś na myśli to konwergencja ;) pozdrawiam!

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2015-08-20 22:30:39

@14 nie , tylko dla 24 m-cy.@15 właczyć go ponownie jeśli spełnia warunki superzesatwu nadal. zawsze może złożyć reklamację . ale pewnie jak zadzwoni to jej właczą.

Odpowiedz

15. ~BALBIN-RZ
1

2015-08-20 22:08:25

a moja znajoma przedłużyła umowę na Blueconnect i jej znikł SuperZestaw. Pierwsza faktura po aneksie i go nie ma a był zawsze. Ktoś go wyłączył ręcznie czy sam się deaktywował? Jak to wytłumaczyć?

Odpowiedz

2015-08-20 22:08:20

Prosze mi powiedziec czy w tej ofercie rabat 10 zl takze zadziala ? (25 GB za 29,99 umowa na 6 miesiecy ze sprzetem )

Odpowiedz