DAJ CYNK

Szybka zmiana numeru w prepaidach Orange

09.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 109

Ważne 21

2

Użytkownicy prepaidów Orange mają od dziś możliwość zmiany numeru. Wszystko wykonuje się z poziomu telefonu, a koszt usługi to 4 zł.

Użytkownicy prepaidów Orange mają od dziś możliwość zmiany numeru. Wszystko wykonuje się z poziomu telefonu, a koszt usługi to 4 zł.

Żeby skorzystać wybieracie kod *660*# i zatwierdzacie przyciskiem połączenia. Wyświetli się menu, na który można zmienić taryfę oraz wybrać nowy numer na 3 sposoby: losowy, z listy propozycji i na podstawie wpisanych cyfr. Baza numerów do wyboru jest duża i zawiera ich kilkaset tysięcy. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów ofert na kartę bez Zetafona i MinutofonaM - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
81. ~Daro
0

2014-08-12 22:10:20

Super oferta

Odpowiedz

80. ~europolitan
0

2014-07-17 22:07:29

To jeszcze niech w Play dadzą możliwość szybkiej zmiany sieci na inną, która korzysta z zasięgu play.Chodzi mi o to co jest w orange / nju.Wystarczy wysłać smsa o treści nju na numer 601 i za chwilę mamy nju na kartę.

Odpowiedz

79. ~mekintosh
0

2014-05-16 00:38:06

Czemu Play nie korzysta z prefiksów 400-409 ? Taki był plan na początku istnienia p4, ale Telepolis nic nie wie na ten temat pewnie, tak ? Zapytam się źródła, czyli UKE i KREiT, bo to dziwne, że Idea, Era i Plus były potraktowane selektywnie, a Play prawie ,,na odpie..ol/''/''.

Odpowiedz

78. ~a
0

2014-05-15 01:35:32

a ile za 6x6 ABC?

Odpowiedz

77. ~Xyz
0

2014-05-12 10:33:22

Lepiej włączyliby możliwość przekierowywania rozmów na inny numer, połączenie konferencyjne i połączenie oczekujące. Ale to dla Orange chyba jest za trudne.

Odpowiedz

76. ~xy
0

2014-05-11 14:07:57

Zgadza się... tzn. może nie tyle najgorszą, co zasięgu (przeważnie) nie mającą.

Odpowiedz

75. ~
0

2014-05-10 22:11:28

74,a ty problemy z pamięcią,schizy może też,chyba że jesteś gimbaza to może nic nie wiesz,a lata powstawania sieci komórkowych w pl to dla ciebie prehistoria, wtedy kiedy powstawał 501 to idea była najgorszą siecią jakościową

Odpowiedz

74. ~CFF
1

2014-05-10 16:18:24

"501 kojarzy się z gorszej jakości siecią, 503 z biedotą"KTOŚ MA NIEZŁE SCHIZY

Odpowiedz

73. ~
-1

2014-05-10 12:59:32

57,prefixów 601 możesz znaleźć dużo ale trudno jest znaleźć prefix 601 i jakiś fajny numer z ciągiem cyfr które będą ładnie wyglądać, to samo tyczy się prefixu 602, 501 kojarzy się z gorszej jakości siecią, 503 z biedotą która brała kartę na doładowanie 50 zł na rok 3 miesiące dzwonienia, 9 odbierania, kazywali do siebie dzwonić bo sami pewnie mieli zablokowane połączenia wychodzące, 888 kojarzy się z jakimś małym przełomem na rynku, tak samo jak 790 kojarzy się z początkami Play

Odpowiedz

72. wlo
0

2014-05-10 11:57:03

Ciekawe, abonent czy anonentka? ;-)

Odpowiedz

71. wlo
0

2014-05-10 11:56:22

Tuldor88 - a propos 69... Przypadkiem właśnie "znalazłem" numer z 4x69 (plusowy prefix 69x). Przeglądając dzisiaj listę sprzedawców oprogramowania, znalazłem firmę posiadającą taki numer - mówię poważnie ;-)

Odpowiedz

70. ~miro
0

2014-05-10 10:50:39

@69 A czytać umie? Regulamin pkt.10...10. Opłata zostanie pobrana z konta głównego Abonenta po zaakceptowaniu wybranego numeru telefonu w Serwisie/ Aplikacji.

Odpowiedz

69. ~wpamix
0

2014-05-10 09:46:35

hej,PONAWIAM PYTANIA:4 zl kasowane jest za faktyczną zmianę numery czy za samo wpisanie *660*#?powiedzmy, że wpisze *660*# i żaden numer nie będzie mi odpowiadał to też zabulę?i czy faktycznie to działa w nju mobile?

Odpowiedz

0

2014-05-09 23:07:03

Niby fajne, ale komu jest potrzebny nowy numer na tak nasyconym rynku. Sam korzystam z dodatkowego, ale to raczej do allegro, do netu mobilnego. Co mi za różnica, jaki to numer?

Odpowiedz

67. ~
0

2014-05-09 21:28:22

45. Pisałem do Ery, średnio raz na parę miesięcy, tj. od spamu do spamu.

Odpowiedz