DAJ CYNK

Szczegóły weekendowej oferty Orange

25.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4139

Ważne 5

2

Ruszyła weekendowa promocja Orange. Tak jak zapowiadaliśmy, gwiazdą cenników jest Samsung Galaxy S6 Edge.

Ruszyła weekendowa promocja Orange. Tak jak zapowiadaliśmy, gwiazdą cenników jest Samsung Galaxy S6 Edge.

Cena Samsunga Galaxy S6 Edge spadła z 799 zł do 149 zł, a abonament ze 130 zł do 90 zł. W ofercie zaszyty jest już Smart Plan LTE 74,99 zł, który zawiera subskrypcję Spotify Premium.

Oferta dostępna jest dla nowych klientów, osób przedłużających umowę, jak i przenoszących numer do Orange. Z promocji można skorzystać na stronie Orange. Umowa podpisywana jest na 24 mies. Osoby przenoszące numer liczyć mogą na 6 mies. abonamentu za 0 zł, a dla przedłużających umowę bonusem jest dodatkowy pakiet Internetu.

Promowane zestawy:

  • Samsung Galaxy S6 Edge za 149 zł zamiast 799 zł z miesięczną opłatą 90 zł zamiast 130 zł,
  • Orange Neva 80 za 19 zł z miesięczną opłatą 54,99 zł zamiast 65 zł,
  • Sony Xperia XA za 0 zł z miesięczną opłatą 90 zł zamiast 94,99 zł,
  • HTC Desire 825 za 9 zł z miesięczną opłatą 84,99 zł zamiast 100 zł,
  • LG X cam za 49 zł z miesięczną opłatą 60 zł zamiast 74,99 zł,
  • Sony Xperia Z5 Compact za 79 zł z miesięczną opłatą 90 zł zamiast 110 zł,
  • HTC One A9 za 49 zł z miesięczną opłatą 100 zł zamiast 110 zł,
  • Huawei Y3 II za 0 zł na start z miesięczną opłatą 40 zł zamiast 50 zł,
  • Orange Dive 71 za 0 zł na start z miesięczną opłatą 44,99 zł zamiast 50 zł.

Promocja trwa do 28 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~szu
0

2016-11-25 15:19:07

Po 8 udało się kupić S6. Po przeliczeniu kosztów za telefon wyjdzie 800zł . Nie lubię Orange ale biznes jest biznes.

Odpowiedz

19. ~miguel2004
1

2016-11-25 14:33:02

szalu nie ma skad to podniecenie trzeba zmienic siec bo zasieg coraz gorszy

Odpowiedz

18. ~
2

2016-11-25 12:06:15

Już lecę pędzę kupować od sieci co nie ma zasięgu.

Odpowiedz

17. arek92
-1

2016-11-25 10:51:05

Promocja jak za starych czasów Szalonych Cen/ Dni czy jakoś tak.

Odpowiedz

16. ~boncio
1

2016-11-25 10:50:35

@5 chyba jednak całkowity koszt umowy to 2300, a nie 1300 :) Jak ktoś ma neostradę, to wtedy całkowity koszt wynosi 1409.@9 skarżysz się na swoje lenistwo?Chwilowy brak jest też częsty podczas szalonych dni, zazwyczaj drugiego dnia. Zawsze potem telefon jest ponownie dostępny. No chyba, że tutaj oferta jest tak tania, że żeczywiście skończyła się pula telefonów, co jest wyraźnie zastrzeżone.

Odpowiedz

15. arek92
-1

2016-11-25 10:50:24

Szybko s6 się rozeszła, mi się udało załapać na przedłużenie. Do tego Spotify, za które i tak płacę.

Odpowiedz

14. ~orannn
0

2016-11-25 10:50:03

@10 // z simlockiem w orange jest różnie zależy jaki się trafi , jeden ma drugi nie , zazwyczaj te z opcja DS nie mają simlocka ale Z5 juz jest długo w ofercie więc podejrzewam że jest zbarndowany

Odpowiedz

13. ~rob
0

2016-11-25 10:49:16

szansa jest,ze sie pokaze,ale to juz najpewniej w poniedzialek

Odpowiedz

12. ~3kris
1

2016-11-25 10:45:36

Mydlenie ludziom oczu.. Pewnie rzucili 3 sztuki S6 ... ale jest się czym chwalić w czarny piątek

Odpowiedz

11. wlo
1

2016-11-25 10:43:35

TomecekGD - no jak się Ciebie nie chciało, to nie masz ;-)

Odpowiedz

10. ~Kacper
0

2016-11-25 10:41:39

Z5 Compact z Orange ma simlocka ?

Odpowiedz

0

2016-11-25 10:38:55

Ku przestrodze. Ofertę z S6 Edge zobaczyłem już o 01:00 w nocy i ją wybrałem. Niestety mój wniosek został odrzucony. Dlaczego? Kilka tygodni temu skradziono mi dowód osobisty. Zastrzegłem go więc w systemie Dokumenty Zastrzeżone. Po wyrobieniu nowego dowodu nie chciało mnie się iść do salonu Orange, aby zaktualizować dane. W momencie kiedy składałem wniosek o przeniesienie numeru do Orange z ofertą S6 Edge zalogowałem się na swoje konto Orange, aby otrzymać rabat Orange Open. System pobrał stary numer dowodu automatycznie i wniosek odrzucił z powodu zablokowanego dowodu osobistego. Teraz o 10:00 zaktualizowałem w salonie dowód osobisty, ale było już za późno. S6 Edge jest wyprzedany :(

Odpowiedz

8. ~Kacper
0

2016-11-25 10:27:10

Jest szansa że S6 sie pokaże jeszcze ?

Odpowiedz