DAJ CYNK

Szalone dni Orange z czterema Samsungami

16.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5204

Ważne 1

2

Sieć Orange ruszyła z kolejną odsłoną akcji Szalone dni. Tym razem po obniżonych cenach klienci nabyć mogą jeden z 4 smartfonów Samsunga.

Sieć Orange ruszyła z kolejną odsłoną akcji Szalone dni. Tym razem po obniżonych cenach klienci nabyć mogą jeden z 4 smartfonów Samsunga.

Oferta dostępna jest wyłącznie poprzez stronę internetową sieci Orange. Wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące, z promocji skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę.

Obniżone ceny obowiązują krótko, bo tylko do 18. czerwca. Lista modeli objętych promocją jest następująca:


Zamówienia składać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Pix
0

2014-06-16 15:55:00

W Play cena S4 i koszt abo. jest podobny. No chyba, że ktoś coś wie o gruponie?

Odpowiedz

2014-06-16 15:22:04

@20 - jak na razie to jedyną osobą która się napina na forum jesteś ty

Odpowiedz

21. ~rough
-1

2014-06-16 14:16:08

@18 - zostań gdzie, młotku???

Odpowiedz

20. ~
-2

2014-06-16 13:37:12

@18 to może zostań już tam i nie napinaj się na forum.

Odpowiedz

19. ~
1

2014-06-16 13:25:09

W orange umowa przedłuża się o kolejne 12 miesięcy a nie 24, czyli w ciągu 36 miesięcy dostaniesz 2 telefony

Odpowiedz

18. ~rough
3

2014-06-16 13:05:11

@15 - już 3 miliony wyjechały za granicę (tylko w zeszłym roku kolejne pół miliona uciekło z tego bantustanu ), w tym państwie rządzą bandyci, firmy działają w bandycki sposób, urzędy działają w bandycki sposób, chyba niewiele jest decyzji w których ktoś nie dostaje łapówki, nikt za to nigdy nie odpowiada bo przecież ci bandyci którzy biorą łapówki to ci sami którzy rządzą w Polsce, pensje są najniższe w europie z wyjątkiem rumunów i bułgarów, a ceny najwyższe, nic się tutaj nie produkuje zostały call center i montownie, czy naprawdę jedyną odpowiedzią na jakąkolwiek krytykę czegokolwiek w tym kraju jest: "nie podoba się to wyjedź"?!? moją odpowiedzią jest: nie podoba się, to spróbuj to zmienić, a pierwszym krokiem do zmiany jest dostrzeżenie problemu i wskazanie go, krytyka i ew. wskazanie rozwiązania.

Odpowiedz

17. dio
0

2014-06-16 12:55:32

@16 Gdzie masz coś takiego?

Odpowiedz

16. ~
0

2014-06-16 12:50:14

89,48 zł abo I S4 za 99 zl. Moim zdaniem nikt takiej oferty na rynku nie ma:-)

Odpowiedz

15. Lukasz88
1

2014-06-16 12:41:19

@14 No to jedź zagranicę i sobie zakup takowego. W Polsce jest drogo i szybko się to nie zmieni. Śmieszny ZAIKS teraz jeszcze dołoży swoje 2% do smartfonów to dopiero będzie śmiesznie.

Odpowiedz

14. ~rough
1

2014-06-16 12:35:40

poprawka, w takim abonamencie w GB SGS5 jest oczywiście za darmo

Odpowiedz

13. ~rough
1

2014-06-16 12:33:52

tak na marginesie dotychczasowa cena za SGS4 w abonamencie 130zł, była 800zł?!? whaaaaat theeee f*******ck?!?!!? w takiej cenie i takim abonamencie to w GB jest SGS5!

Odpowiedz

12. ~gsdf
0

2014-06-16 12:23:35

Co wy ludzie macie z tym szybszym przedłużaniem? Przecież i tak wam nikt umowy nie skróci tylko okres nowej umowy jest dodawany do starej! Orange kiedyś robiło naprawdę fajne szalone dni, a teraz jest to gorsza opcja niż oferta w salonie konkurencji od tak "z ulicy"

Odpowiedz

11. seba65310
1

2014-06-16 12:16:15

ORANGE OPEN + GROUPON -30% i nie ma lepszej oferty na rynku!! Dodatkowo umowę przedłużyć można po 19msc!!Ostatnio jeszcze Merlin dawał 200zł za nowy numer i 50zł za przedłużenie. Szalone dni....

Odpowiedz

2014-06-16 12:14:45

@7,8 - ale co to niby za łaska że po roku możesz wymienić, skoro przy tej wymianie podpisujesz nową umowę na 24 miesiące, czyli jeśli po roku wymieniasz telefon, to od momentu wymiany masz 36 miesięcy umowy... i tak na marginesie w Play przecież też jest taka możliwość

Odpowiedz

9. ~sd
0

2014-06-16 12:03:44

4 - przyjdź do salonu własnego to dostaniesz. 7 - w play też wymieniasz po roku (play sie tym nie chwali bo to normalne). Zdajesz sobie sprawe ze wtedy abonament który przedłużysz masz na 3 lata?

Odpowiedz