DAJ CYNK

Sylwia Grzeszczak w nowej odsłonie kampanii T-Mobile

14.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7498

Ważne 11

13

17 kwietnia startuje druga część ogólnopolskiej kampanii promującej nową ofertę na kartę w T-Mobile. W najnowszym spocie, obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy Sylwię Grzeszczak.



17 kwietnia startuje druga część ogólnopolskiej kampanii promującej nową ofertę na kartę w T-Mobile. W najnowszym spocie, obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy Sylwię Grzeszczak.

T-Mobile w ofercie na kartę oferuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i 10 GB Internetu za 25 zł na 30 dni. Pakiet można w każdej chwili zwiększyć o 1, 3 i 5 GB w cenie 5, 9 i 12 zł. Osoby przenoszące numer otrzymują pełny 30-dniowy pakiet za darmo przez jeden miesiąc.

Dla użytkowników, którzy mało korzystają z telefonu jest dostępna oferta Bez limitu za 1 zł dziennie. Opłata 1 zł jest pobierana w momencie wykonania pierwszego połączenie danego dnia i później do jego zakończenia dostępne są nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i pakiet 300 MB. Opłata za Internet jest pobierana po przekroczeniu 5 MB transferu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
57. szcuras
1

2017-04-20 11:29:20

przypiomnienie oferty z przełomu roku a i tak bije najnowszą play na łeb. celebrycki pseudo operatorek ofertowa dawno nie jest "play" a już nawet nie "stop" a bardziej "rewind"

Odpowiedz

56. ~lukasz
0

2017-04-19 16:46:51

Aby aktywować Bez limitu trzeba być w taryfie Friifajna oferta ale trochę stronnicza :(

Odpowiedz

55. ~532.
0

2017-04-18 15:02:29

Wysłałem smsa aktywującego pakiet 20gb i przyszła odp że po informują mnie o aktywacji pakietu minęło 6godzin i nic, dzwoniłem do BOU i Pani konsultantka powiedziała że pakiet włącza się w ciągu 72godz. Serio to tyle musi trwać? Jak u Was było?

Odpowiedz

54. ~Zdzichu
1

2017-04-18 14:54:30

53. To trzeba tego kota w worku przehytrzyć i nie ładowac na zapas. Jak narazie to w tm znikają środki z konta potajemnie

Odpowiedz

53. ~Bocian
2

2017-04-18 10:14:51

@52 i na takich frajerów te sieci wydmuszki liczą. Sieć bez infrastruktury jest kotem w worku.I w każdej chwili zawinąćci się z rynku może razem z twoimi środkami na koncie.

Odpowiedz

52. ~Zdzichu
0

2017-04-17 10:43:51

51. Lepiej byc w jakieś sieci bez sieci i byc zauważalnym, niz w takim molochu i byc traktowanym jak drzazga w d..pie

Odpowiedz

51. ~piotrmak
0

2017-04-17 10:21:46

Ty słoneczny za to lubisz jazdę bez trzymanki w sieci bez sieci:)Tanio to już tam było:(

Odpowiedz

0

2017-04-15 22:32:13

W sieć inwestują miliardy zł, a w platformę bilingową i miboa nie mogą od lat wywalić kilkunastu milionów? Ciekawa ta firma. Taki nowy mercedes z wypasionym silnikiem, tylko bez hamulców i wspomagania.

Odpowiedz

49. redrum
1

2017-04-15 22:15:50

@47 inwestycje w siec to oni akurat chyba robią, chociazby to co sie nawet nad lte złaczyli tmobile z orangem

Odpowiedz

48. -Gosc-
-3

2017-04-15 18:16:22

@47 Nie wiem czy takie samo, ja widzę różnice między O i T-m, technicznie działają, ale marketingi i polityki mają zupełnie inne, ja zostałem w Orange, bez porównania do T-szamba jeżeli chodzi o przejrzystość i działanie usług.

Odpowiedz

47. ~OT
-4

2017-04-15 17:42:40

@46. Gosc - święta racja, T-Mobile to takie samo dziadostwo jak Orange, zero inwestycji w siec jak i w ofertę, zastój totalny, widać kończą się fundusze .

Odpowiedz

46. -Gosc-
-4

2017-04-15 17:27:31

T-bombajl to marketingowe oszustwo z gwiazdkami, limity transferu w prepaidzie do 15Mbps, nie wpuszczanie prepaidów do usług dodatkowych. Niech idą na dno! Niech nikt się na to nie nabiera, czytajcie regulaminy dokładnie. T-cwaniactwo lubi dziwne zapisy, nic u nich nie jest jasne i jednoznaczne albo poprostu nie działa.

Odpowiedz

45. prixGZ
2

2017-04-15 14:14:34

@44 garnki to raczej od polkomtela mozna predzej dostac

Odpowiedz

44. ~Żak
-3

2017-04-15 13:17:08

To Sylwia Grzeszczak bedzie teraz kupować garnki od naciągacza?

Odpowiedz

43. ~41v
0

2017-04-15 12:50:59

@41 cziko dlaczego swojej Matce tak ubliżasz? Na takiego gno....ja cie wychowała?

Odpowiedz