DAJ CYNK

Światłowód Orange dla studentów

05.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4695

Ważne 1

1

Przez cały wrzesień Orange będzie oferować studentom krótkie umowy na Internet światłowodowy.



Przez cały wrzesień Orange będzie oferować studentom krótkie umowy na Internet światłowodowy.

Z promocji można skorzystać od 5 do 30 września. Ofertę wyróżnia krótki okres umowy - 6 miesięcy. W przypadku, kiedy umowa nie zostanie wypowiedziana lub przedłużona następuje automatyczne przedłużenie umowy o 3 miesiące, ale w przypadku rezygnacji w ciągu tego okresu Orange nie nalicza kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

Aby skorzystać z promocji należy tylko posiadać ważną legitymację studencką, wiek klienta nie ma znaczenia.

W zależności od wybranej prędkości ceny to:

  • 100 Mb/s - 39 zł za I miesiąc, dalej 69 zł miesięcznie,
  • 300 Mb/s - 49 zł za I miesiąc, dalej 79 zł miesięcznie,
  • 600 Mb/s - 69 zł za I miesiąc, dalej 109 zł miesięcznie.

    • Do tego w ramach promocji nie występuje opłata aktywacyjna.

      Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~@3
0

2017-09-06 19:21:57

Po czym wnioskujesz, że w dużych miastach popyt jest niewielki i dopiero w małych by był duży. Duże miasto to więcej klientów, to żadna nowość przecież

Odpowiedz

10. ~Gatts
0

2017-09-06 11:42:50

Szkoda mi ludzi ,którzy w swoim rejonie mają dostęp jedynie do UPC a nie biorę pod uwagę tych co świadczą usługę tylko na miedziaku do 80Mbits ale lepszy rydz niż nic.Jak jesteście wprawnymi graczami online gier typu League of Legends to nie macie wyjścia jak z ich usług korzystać.ORANGE przy UPC to jak autostrada przy drodze krajowej.

Odpowiedz

9. ~
0

2017-09-05 22:47:57

Kiedy poręcz nauczy się że umowa na 6 miesięcy to umowa na 6 miesięcy i definitywny koniec chyba że abonent na piśmie zażyczy sobie inaczej?

Odpowiedz

8. ~Xoxo xdxd
0

2017-09-05 20:32:58

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha dobre

Odpowiedz

7. ~@1
0

2017-09-05 20:15:00

To powinien być tytuł do dla antyreklam dla konkurencji Orange... @! Świetne.. "Światłowód Orange jest tak nieuchwytny jak bozon Higgsa" ! W moim mieście i kilku okolicznych od prawie 10 lat jest symetryczne łącze na blokach 100 Mb/s, ze stałym adresm IP... wszystko za mniej niż 50 zł !

Odpowiedz

6. ~31 września
0

2017-09-05 20:09:19

do 31 września? Ciekawe, niedawno wrzesień miał "tylko" 30 dni

Odpowiedz

5. ~Tomek
0

2017-09-05 19:10:45

Widział ktoś regulamin ?

Odpowiedz

4. ~
0

2017-09-05 18:16:55

Z czym do ludzi? Tam gdzie jest światło są i kablówki. Vectra, multimedia, netia sprzedają 100mbit po 40zł...

Odpowiedz

3. ~pabloki
0

2017-09-05 17:53:23

2 dlatego pisąłem wczoraj gdy mówili o startegii że to zwykła stagnacja. podali dośc niską liczbę w prognozie wzrostu usłg konwercentnych i tv. orange sie nigdzie nie pcha bo oddało miasta innym operatorom. na pozamiejskich obszarach światłowód? nie przy tych cenach. nie opłaca się. orange samo sie zaorało . u mnie w budynku NIKT nie ma orange już , nie wiem nawet czy jakieś kable zostały z orange. a chciałbym światłowód . ale wiem że im sie nie opłaca.

Odpowiedz

2. ~Astral
0

2017-09-05 17:46:57

Aby skorzystać z promocji i w ogóle ze światłowodu przede wszystkim trzeba mieć dostęp do tej technologii !Z tym niestety jest kiepsko, zaś Orange pcha się tam (duże miasta), gdzie popyt na światłowód jest raczej niewielki, natomiast tam gdzie (mniejsze miejscowości) popyt byłby spory nie widać "światełka"...

Odpowiedz

1. ~pabloki
0

2017-09-05 17:45:49

światłowód orange jest tak nieuchwytny jak bozon Higgsa. u mnie nie ma oranhe . po drugiej stronie przez ulicę wprost( czyli chodnik asfalt chodnik) dostepne max 20Mbps i to wg strony orange . natomiast 150 metrów dalej jest światłowód orange. gdzie jest więc ten światłowód ? promocję mogą sobie robić skoro i tak nie da sie skorzystać.no i stary numer orange z autoprzedłuzaniem umowy . dobrze że na 3 mce a nei na 6. wogoe to jest zgodne z prawem ? jakiś urz ad czeka na zawiadomienie czy na łlaske boską i oświecenie? na takim rynku dopuszczac taką praktykę?

Odpowiedz