DAJ CYNK

Światłowód Netii w domach jednorodzinnych

09.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5787

Ważne 1

1

Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych.



Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią.

900 Mb/s i tańsza opłata instalacyjna

Mieszkańcy domów jednorodzinnych będący w zasięgu sieci Grupy Netia modernizowanej do standardu światłowodowego mogę skorzystać z Internetu światłowodowego (do 900 Mb/s), płacąc obniżoną, zryczałtowaną opłatę instalacyjną w wysokości 200 zł.

Abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług - niezależnie od wybranego wariantu - wynosi 0 zł. Następnie dostęp do Internetu w wariancie do 150 Mb/s kosztuje 70 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe), natomiast pakiet z TV dostępne są już za 100 zł miesięcznie. Internet światłowodowy w wariancie do 300 Mb/s kosztuje 90 zł miesięcznie, a w opcji do 900 Mb/s 110 zł.

Dodatkowo abonenci mają możliwość dokupienia całej palety usług dodatkowych, w tym m.in.: Giganagrywarka, Multiroom, czy HBO GO.

SmartDOM

Oferta dostępna jest też w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce z rabatem smartDOM w wysokości 10 zł miesięcznie. Dzięki temu światłowodowy dostęp do Internetu o prędkości do 150 Mb/s kosztuje użytkowników innych usług Grupy Cyfrowy Polsat 60 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2018-08-17 12:35:10

7, zostawiając numer pewnie wyrażasz zgodę na kontakt marketingowy i wszystko jasne

Odpowiedz

16. ~PP
0

2018-08-17 00:50:06

Wszystko do. Więc może od razu sprzedawać do 1 Tb/s.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-08 03:33:28 host: apn-31-(...)plus.pl

Dobre 👍 ☺️

15. ~Marek
0

2018-08-12 11:56:24

To, że Netia coś oferuje - nic nie znaczy, to, że Netia podpisze umowę - nic nie znaczy. We Wrocławiu podpisałem umowę z Netia na internet światłowodowy 5 maja 2018 - ponad 3 miesiące temu. Do tej pory nic. Przez pierwsze 10 tygodni konsultanci odpisywali, obiecywali i dalej zero kontaktu. Teraz nawet nie reagują - no nie całkiem. Podano mi, ze ze względu na konieczność wykonania 1 mb przekopu koszt instalacji będzie wyższy niż standardowe 200 zł o ... 360 zł. Wiele to nie zmieniło, bo od tego czasu minęły 2 tygodnie i dalej cisza.

Odpowiedz

14. BRXzRRX
-1

2018-08-11 06:48:24

@13 kłania się brak znajomości, ja swojemu koledze który był na miedzi w 3 dni załatwiłem a musieli się chłopaki napracować dosyć srogo :D

Odpowiedz

13. ~Tomek
1

2018-08-11 06:14:55

Czekam na podłączenie ... tyle ze do 6 miesięcy to ma trwać bo muszą chodnik rozkopać...

Odpowiedz

12. ~Zet
0

2018-08-10 07:02:25

Na mojej 150 metrowej ulicy pociągneli światłowód do jej połowy. Druga połowa(w tym ja) ma internet 15 MB. Na pytanie kiedy i dlaczego padła standardowa odpowiedź "maja w planach, ale nie wiadomo kiedy". Szok. Kiedyś to była porządna firma, teraz to dziady do n-tej potęgi nastawione tylko i wyłącznie na nowych klientów.

Odpowiedz

11. ~@7
2

2018-08-09 22:47:18

Wpisujesz adres na górze, i powie... że proponują internet LTE, jak w moim przypadku.

Odpowiedz

10. ~xxx
0

2018-08-09 22:14:04

Jest np w Elblągu. Mnie bardziej zastanawia ilu klientów mają np w tym Elblągu.Są budowane sieci w ramach popc wiec wystarczy ze Netia wydzierzawi kabelek i tylko łapać chetnych

Odpowiedz

9. ~Pablo
0

2018-08-09 22:13:53

Ja w Poznaniu mam od nich swiatlowod od grudnia 2017. 100/50 za 40 zl w rocznej umowie.

Odpowiedz

8. ~Jsj
2

2018-08-09 21:40:52

O, to jednak gdzies jest ten swialowod netii?

Odpowiedz

7. ~marceli
2

2018-08-09 20:05:02

I jeszcze żeby sprawdzić dostępność trzeba im zostawić numer telefonu zamiast po prostu sprawdzić na stronie co pod danym adresem jest dostępne. Chyba nie jestem targetem :p

Odpowiedz

6. ~Łukasz
2

2018-08-09 18:27:18

WOW super. Co z tego, że pewnie tam gdzie są oni, tam jest kilku innych operatorów i muszą obniżać ceny by ktoś ich wybrał. Ja za to 150Mb/s płacił bym nawet 150zł, ale oczywiście dla nich jest nieopłacalne dociągnięcie światłowodu. Dla nich bardziej opłacalne jest posiadanie 150 mieszkań w zasięgu z czego ich ofertę weźmie 5, niż mieć w zasięgu 30 mieszkań i ich ofertę wybierze 25, bo nie ma konkurencji.

Odpowiedz

5. ~Netiowy
1

2018-08-09 18:07:16

Netia jest śmieszna. Mieszkam w Poznaniu, praktycznie centrum miasta, duże osiedle, mam Internet na ICH miedzi. ADSL Max 20 mb/s. Z czym do ludzi. Ostatnio na FB pytałem czy mają plany rozbudowy sieci do FTTH i takich nie mają. Kończy mi się umowa we wrześniu i mówię bye bye.

Odpowiedz

4

2018-08-09 17:40:37

Tak domy jednorodzinne, czytaj nowe osiedla z gotową kanalizacją telekomunikacyjną, w której już siedzi kilku opów.

Odpowiedz

3. ~gmpl
3

2018-08-09 17:23:11

Proponowałbym najpierw skończyć domy wielorodzinne, bo czekam od wieków na światłowód we Włocławku.

Odpowiedz