DAJ CYNK

Światłowód Netii w domach jednorodzinnych

09.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5963

Ważne 1

1

Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych.Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do Internetu i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią.

900 Mb/s i tańsza opłata instalacyjna

Mieszkańcy domów jednorodzinnych będący w zasięgu sieci Grupy Netia modernizowanej do standardu światłowodowego mogę skorzystać z Internetu światłowodowego (do 900 Mb/s), płacąc obniżoną, zryczałtowaną opłatę instalacyjną w wysokości 200 zł.

Abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług - niezależnie od wybranego wariantu - wynosi 0 zł. Następnie dostęp do Internetu w wariancie do 150 Mb/s kosztuje 70 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe), natomiast pakiet z TV dostępne są już za 100 zł miesięcznie. Internet światłowodowy w wariancie do 300 Mb/s kosztuje 90 zł miesięcznie, a w opcji do 900 Mb/s 110 zł.

Dodatkowo abonenci mają możliwość dokupienia całej palety usług dodatkowych, w tym m.in.: Giganagrywarka, Multiroom, czy HBO GO.

SmartDOM

Oferta dostępna jest też w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce z rabatem smartDOM w wysokości 10 zł miesięcznie. Dzięki temu światłowodowy dostęp do Internetu o prędkości do 150 Mb/s kosztuje użytkowników innych usług Grupy Cyfrowy Polsat 60 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się