DAJ CYNK

Świąteczne reklamy sieci Play [wideo]

12.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4510

Ważne 5

9

Sieć Play ruszyła ze świąteczną kampanią promocyjną. Kto został nową gwiazdą Play?

Sieć Play ruszyła ze świąteczną kampanią promocyjną. Kto został nową gwiazdą Play?

W reklamach Play jako najnowszą gwiazdę przedstawia ofertę Play Online 4G LTE:

<: F1506 :>

<: F1507 :>

Z kolei na Mikołajki sieć proponuje nowe smartfony z modułem LTE: Samsunga Galaxy S III i Samsunga Galaxy Note 2:



Zobacz: Nowa oferta Play Online z LTE - szczegóły

Źródło tekstu: Play

Tagi: 4g LTE play
Komentarze
Zaloguj się
24. Jules
0

2013-12-19 11:59:20

rzeczywiście ich reklama jest jedną z bardziej pomysłowych w tym roku (tzn w porównaniu do innych świątecznych reklam)

Odpowiedz

23. ~Mant
1

2013-12-12 20:29:30

Fajną reklamę świąteczna zrobił Carrefour - http://www.youtube.com/watch?v=M3krlCsgrNk

Odpowiedz

22. ~VinceVega
1

2013-12-04 23:31:57

cała seria była całkiem niezła ... ale z tymi światecznymi im raczej nie wyszła - mogli by zrobic cos w stylu tej Carrefourowej (http://www.youtube.com/watch?v=M3krlCsgrNk)

Odpowiedz

21. ~fylypek
0

2013-11-13 22:17:05

Play popsuł ofertę idąc w no limit. Teraz jak chcesz mieć w abonamencie trochę minut do różnych sieci i trochę sms/''ów i internet, to musisz brać pakiety bez limitu i płacić 60zł a jak z telefonem to 80. Dziękuję za taką ofertę. W nju płaciłbym średnio 40zł przy moim korzystaniu.

Odpowiedz

20. ~Punk
0

2013-11-13 21:42:15

Durne są te reklamy, coś chyba kiepsko płacą tym marketingowcom że takie miernoty robią.

Odpowiedz

19. ~Kiero
0

2013-11-13 15:08:11

@18 gdzie ci dadzą lepszą oferte..? O.o

Odpowiedz

18. ~fylypek
0

2013-11-13 14:18:50

Nowe reklamy Play są słabe. Tak jak ich nowa oferta. Wcześniej myślałem, że dopasuję sobie jakąś taryfę, ale teraz nic dla siebie nie znajduję. Będę musiał zmienić operatora, albo chociaż zrezygnować z abonamentu. Faktem też jest, że już &quot;tylko&quot; 6 na 10 osób przenosi do Play a nie 7 na 10. Co nie zmienia faktu, że w tej chwili samo Play przyjmuje o połowę więcej numerów niż reszta operatorów - w tym cała W3. W reklamach mogą podawać 7 na 10, bo jest małym druczkiem, że to stan na .... (jakaś tam data sprzed ok roku).

Odpowiedz

17. klimasz
0

2013-11-13 10:34:50

Te reklamy, są delikatnie mówiąc denne. Jak kilka lat temu oglądało się reklamy Plusa (z tym kabaretem), to człowiekowi nieraz chociaż humor się poprawił :).

Odpowiedz

15. Paweł
1

2013-11-13 09:59:05

@amigo ciekawa teoria :) Gdyby sieć komórkowa czekała z uruchomieniem usług na klientów to współczuję tym co mieszkają gdzieś poza miastem czy na tzw. zadupiu. Żeby stawiać maszty trzeba mieć kasę, a z tym przenoszeniem 7 na 10 to już tak wcale kolorowo nie jest, tu też Play ściemę wali.

Odpowiedz

14. ~roll
0

2013-11-13 09:57:19

@10 Red_PL: Plus tez powinien podawac taka informacje bo we wszystkich miejscowosciach nie ma LTE. Fakt ze ma najwiekszy zasieg LTE, ale ile czasu juz go ma! Idac Twoim rozumowanie zakaz reklamowania powinen dotyczyc Orange, Play, T-Mobile albo wszyscy w kazdej reklamie powinni wyswietlac litanie miast w zasiegu.

Odpowiedz

13. ~Piotrek
0

2013-11-13 09:30:12

@ amigo chciałem przenieść nr z NJU Mobile. W Warszawie w Plusie nie mają takiej opcji w swoim systemie (mają Orange) w T-mobile nie mają kart do MNP w kilku punktach w Orange nie przeniosą bo to ich sieć i co zostaje?? i potem się dziwisz że tylu przenosi do PLAY spytaj ilu z nich w tym PLAY zostaje?? wg ostatiego raportu już 6 na 10 przenoszących nr wybiera play.

Odpowiedz

12. ~Piotrek
0

2013-11-13 09:27:10

LUN miały być cenniki i regulaminy a nie reklamy - reklamy są stare oklepaaaane i debilne moim zdaniem skoro wchodzi nowe to powinno się to reklamować &quot;nowym&quot; A co do samego LTE - ograniczony zasięg to na początek ograniczona przepływność (to na stałe) i ciągle to 4G które tylko w najdroższych opcjach przekracza teoretyczną przepływność HSPA+ czyli 21 Mbit/s

Odpowiedz

11. ~amigo
0

2013-11-13 08:48:53

Misiek43, żeby móc stawiać te maszty to trzeba mieć też klientów. Daj im troche czasu i nie marudź i jak ci się to nie podoba to idź do konkurencji. Coś w tym jest ludzie marudzą, a najwięcej przyjęć ma Play.

Odpowiedz

10. Red_PL
0

2013-11-13 06:58:25

Play przed każdą taką reklamą powinien pokazywać planszę informującą że dotyczy tylko 13 miast i nie każdy ich mieszkaniec będzie w zasięgu sieci 4G LTE a na koniec że w normalnej sieci takie usługi są dostępne w HSPA+ i 4G LTE to taka ściema marketingowa.

Odpowiedz