DAJ CYNK

Świąteczne promocje abonamentowe Plusa

14.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3905

Ważne 3

7

Sieć Plus ruszyła z świąteczną ofertą abonamentową dla klientów indywidualnych.

Sieć Plus ruszyła z świąteczną ofertą abonamentową dla klientów indywidualnych.

Wiodące "prezenty" w ofercie Ja+ Abonament (oferta elastyczna z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 5 GB Internetu) to:

  • Samsung Galaxy A5 2016 za 79,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (60 zł w smartDOM),
  • Sony Xperia XA za 69,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (50 zł w smartDOM),
  • Huawei P9 Lite za 72,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (53 zł w smartDOM),
  • Honor 7 Lite za 69,99 zł miesięcznie w ofercie elastycznej (50 zł w smartDOM).

Oprócz tego promowane są zestawy przed weekendem wymieniane jako zachęta do wyboru oferty SmartDom:

Zestaw ze sprzętami LG:
  • telewizor LG smartTV 49" LG 49LH570V za 0 zł na start z ratą 50 zł/mies. (48 rat),
  • smartfon LG X Power za 0 zł na start, z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
  • abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem SmartDom z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu,
  • łącznie miesięcznie za 90,01 zł w ofercie SmartDom lub 110 zł miesięcznie bez SmartDomu

Zestaw ze sprzętami Samsung:
  • telewizor Samsung UHD Smart TV 55" UE55KU6100 za 0 zł na start z ratą 87 zł/mies. (48 rat),
  • smartfon Samsung Galaxy J5 za 0 zł na start z ratą 20 zł/mies. (48 rat),
  • abonament w Plusie w ofercie elastycznej za 20 zł/mies. z rabatem SmartDom z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz 5 GB Internetu,
  • łącznie miesięcznie za 127,01 zł w ofercie SmartDom lub 147 zł miesięcznie bez SmartDomu

Zobacz: Świąteczny SmartDom Plusa i Cyfrowego Polsatu

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~anulka8845
0

2016-11-21 10:44:37

to ja się pytam gdzie ta promocja?

Odpowiedz

16. wlo
0

2016-11-14 19:13:48

14 - więc po cholerę komentujecie?

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2016-11-14 18:07:34

drogo i bez sensu. ale plus celuje w takich klientów. ze wsi , nie zorientowanych.

Odpowiedz

14. ~Emperor
0

2016-11-14 17:45:10

@12Braaaaaaaawooooo!!Taka sytuacja ma miejsce prawie od początku istnienia rynku GSM w Polsce, więc Ameryki nie odkryłeś....

Odpowiedz

13. ~Diabeł tasmanski
0

2016-11-14 16:11:52

Drogo, bez pomysłu i zupełnie niepotrzebnie. Największą bolaczka plusa jest dratyczny zasięg LTE, przestazala oferta (dla stałych klientów nie ma absolutnie niczego) i zupełnie rozmijanie się z potrzebami klientami

Odpowiedz

12. wlo
-1

2016-11-14 15:03:44

2 - nie stracili ;- Dla mnie - i dla Ciebie widać - to śmieszne promocje. Ale naprawdę ludzie to biorą. 55 cali!! Człowieku! Nikt tego nie ma wśród sąsiadów ;-) A że za 3 lata będą lepsze, większe i tańsze? Nie ważne!!

Odpowiedz

11. ~Turyn
0

2016-11-14 14:50:25

Przykładowo Samsung Galaxy A5 2016 za 79,99 zł miesięcznie - to jest już suma raty za sprzęt + kwoty abonamentu, czy jeszcze coś się płaci?

Odpowiedz

10. ~ja
0

2016-11-14 14:33:43

Wezmę na kartę. Z rozmowami no limit za25 zl. I sms w sieci za 0 zl. A telefon kupuje na wolnym rynku. Po 14 latach plus dal mi pakiet neta na rok za 0 zl. W pakiecie 36 GB. Wariat no limit rozmowy mogę wyłączyć. Czyli nie musze tankować a gadanie i sms w sieci i net mam na rok za 0 zl.

Odpowiedz

9. ~
-1

2016-11-14 14:25:19

Przecież nikt nie każe brać sprzętu na 48 rat - kto chce, może wziąć na krótszy czas.

Odpowiedz

-1

2016-11-14 14:22:47

@7. A co mają raty do uwiązania klienta? Kończy się umowa i operatora można zmienić, raty są niezależne.

Odpowiedz

2016-11-14 14:19:35

raty za telefon mają jeden i konkretny cel, przywiązanie klienta do danego operatora, spłaca telefon to i nową ofertę weźmie przy odnowieniu umowy na abonament, cztery lata mamy dobrowolnie klienta na uwięzi.

Odpowiedz

0

2016-11-14 14:13:32

@2 To już trzeci rok z rzędu, kiedy Plus na Święta daje telewizory w 48 ratach, wiec w średnia to nowość.

Odpowiedz

5. ~nn
0

2016-11-14 14:05:31

@Hotelarz: Diabłowi chodziło pewnie i ilość rat a nie sam fakt ich występowania. Gdyby przełożyć 48 rat na dawne miesiące to okazywałoby się, że telefon spłacamy przez 4 lata. Przez taki czas to pewnie z połowa sprzedanych telefonów nie dożyje w pełnej sprawności tego czasu.

Odpowiedz

4. ~locomoco
1

2016-11-14 14:01:28

Drogo, Drogo, Drogo.

Odpowiedz

3. ~Hotelarz
-1

2016-11-14 13:52:48

@2, W Orange też masz raty, co w tym takiego dziwnego?

Odpowiedz