DAJ CYNK

Świąteczne doładowania w Orange na kartę

19.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14587

Ważne 14

6

W ramach świątecznej promocji do każdego doładowania Orange dodaje darmowe minuty i pakiety danych.

W ramach świątecznej promocji do każdego doładowania Orange dodaje darmowe minuty i pakiety danych.

Promocja dotyczy wszystkich nominałów i form doładowań. Skorzystać może z niej osoba doładowująca konto lub wskazany przez nią przyjaciel, który w tym przypadku otrzymuje dwa razy większe pakiety. Zarówno minuty, jak i pakiet danych są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Bonusy dla doładowania za 5 i 10 zł są ważne przez 14 dni, dla pozostałych 31 dni.

Promocję uruchamia SMS o treści PREZENT wysłany pod numer 8018.

Akcja potrwa od 18 listopada do 7 stycznia i dotyczy wszystkich ofert na kartę, z ofertami Minutofon i Zetafon włącznie.

Bonusy za doładowania prezentują się nastepująco:

Nominał doładowania

Prezent dla abonenta

Prezent dla przyjaciela

5 zł

5 minut do wszystkich sieci i 100 MB 10 minut do wszystkich sieci i 200 MB

10 zł

10 minut do wszystkich sieci i 100 MB 20 minut do wszystkich sieci i 200 MB

25 zł

25 minut do wszystkich sieci i 250 MB 50 minut do wszystkich sieci i 500 MB

30 zł

30 minut do wszystkich sieci i 300 MB 60 minut do wszystkich sieci i 600 MB

35 zł

35 minut do wszystkich sieci i 350 MB 70 minut do wszystkich sieci i 700 MB

40 zł

40 minut do wszystkich sieci i 400 MB 80 minut do wszystkich sieci i 800 MB

50 zł

50 minut do wszystkich sieci i 500 MB 100 minut do wszystkich sieci i 1 GB

100 zł

100 minut do wszystkich sieci i 1 GB 200 minut do wszystkich sieci i 2 GB

200 zł

200 minut do wszystkich sieci i 2 GB 400 minut do wszystkich sieci i 4 GB




Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange; wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~
0

2015-01-04 05:04:10

O co tu chodzi,juz mi glupio,bo taka zawila ta promocja,ludzue starej daty inne myslenie.,,bajka,,

Odpowiedz

55. ~Calm7
-3

2015-01-01 20:42:25

Minusy se możecie stawiać, nie zmieni to faktu, że ja mam rację. Oto ten niby ,,oszukany" sms : Dostales prezent w postaci 30 min do wszystkich i 300 MB danych wazne 31 dni.Dodatkowe 30 min do wszystkich i 300 MB danych otrzymales od Orange.Pozdrawiamy.

Odpowiedz

54. ~Calm7
-3

2015-01-01 20:08:30

53). Przeczytaj raz jeszcze sms-a, którego twój kolega dostał. Nie jest napisane 60, ale ciut inaczej. A jak?

Odpowiedz

53. ~KINIO
2

2015-01-01 18:25:36

O kant D...y potłuc te promocje . Przyjaciel dostał 30min. zamiast 60.

Odpowiedz

52. ~Bob
0

2014-12-18 19:46:44

A próbował ktoś podzielić bonus np. doładowując za 30zł przesłać bonus 25 na konto przyjaciela a 5 bonusu na swoje?

Odpowiedz

51. ~albi
0

2014-12-15 20:08:08

jak sprawdzić ile mi zostało inernetu lub minut?

Odpowiedz

50. ~Calm7
0

2014-12-06 00:41:52

48). Osoba, którą chcesz obdarować - ma mieć konto ważne, ale nie musi być zarejestrowana w promocji.

Odpowiedz

49. ~Calm7
0

2014-12-06 00:40:10

47). Sobie uruchamiasz promocję smsem, po aktywacji doładowujesz konto. Wtedy dostajesz instrukcję - i to wysyłasz dla przyjaciela, który ma mieć konto ważne na wychodzące.

Odpowiedz

48. ~ewon
0

2014-12-06 00:01:37

A czy osoba którą chcę np obdarować tym prezentem musi mieć jakąś ważność konta, czy np. też musi być zarejestrowana w tej promocji, tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi jak to w orange , jak to jest naprawdę bo w regulaminie cisza

Odpowiedz

47. ~ona4329565789
0

2014-12-01 10:15:12

Jesli chce podarowąc prezent przyjacielowi to mam jemu konto doładowąc i wtedy dostanei minuty czy sobie i potem wysłac tego sms z nr przyjeciela i kodem?

Odpowiedz

46. ~MICHAL
0

2014-11-26 18:03:48

jak przekazac komus ten bonus prosze wyslac przyklad

Odpowiedz

45. ~p
0

2014-11-25 13:27:08

jak sprawdzic ile pozostalo bonusu ?

Odpowiedz

44. ~jotti
0

2014-11-25 10:51:34

doładowałem i i przekazałem innej osobie i zamiast 200 minut otrzymała 300 minut to super i tak samo przy innych przekazaniach było

Odpowiedz

43. ~goski
0

2014-11-24 21:07:20

Czy oferta zadziała, jak doładuję konto Przyjacielowi z mojego konta abonenckiego (nie mam na kartę)?

Odpowiedz

42. ~orangebest
0

2014-11-24 21:06:01

Jak ktoś używa promocji 0zł za minutę w Orange w taryfie Orange Yes, to rozumiem, że po otrzymaniu prezentu minutowego przyznane minuty się wykorzystują również w połączeniach Orange??

Odpowiedz