DAJ CYNK

Świąteczna promocja Samsunga: kup wybrany smartfon Galaxy i odzyskaj do 500 zł w gotówce

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8015

Kupując w dniach 12-18 listopada 2018 roku jeden z premiowanych smartfonów Samsunga, możemy odzyskać w gotówce 300 lub 500 zł. Oferta łączy się z promocją "Samsung Odkup".

 Nową promocją Samsunga objęte są następujące smartfony:

Aby skorzystać z promocji, należy w dniach 12 - 18 listopada bieżącego roku kupić u partnera handlowego (lista w regulaminie dołączonym na końcu tej wiadomości) jeden z wymienionych wyżej smartfonów i aktywować go do 22 listopada. Aktywacja w tym przypadku jest rozumiana jako uruchomienie urządzenia na co najmniej 5 minut z kartą SIM polskiej sieci komórkowej i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA).

Następnie musimy się zalogować do aplikacji Samsung Members na kupionym smartfonie. Po 14 dniach pojawi się tam (w sekcji "Korzyści") baner, którego kliknięci spowoduje otrzymanie kodu do wypłaty gotówki. Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w środę kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung. Z kodem tym w ciągu 7 dni udajemy się do bankomatu sieci Euronet i wybieramy transakcję bez karty, a następnie opcję "Promocja Samsung". Wprowadzamy kod, potwierdzamy go PIN-em i odbieramy gotówkę: 500 zł za modele Galaxy Note9, S9 i S9+ lub 300 zł za Galaxy A7 (2018).

Zobacz: Regulamin Promocji ”Cashback Samsung Galaxy Note 9, S9, S9+, A7”
Zobacz: Zmiana Regulaminu Promocji „Samsung Odkup”

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy Note9, czyli najwyższa jakość i... cena. Ale kto bogatemu zabroni?
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A7 (2018) - koreański producent dołącza do producentów smartfonów z potrójnym aparatem na plecach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu