DAJ CYNK

Superwyprzedaż w Smartfonerii T-Mobile

06.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8811

Ważne 2

17

T-Mobile startuje z noworoczną wyprzedażą. Można w niej nabyć m.in. Xperię X o 80% taniej.

T-Mobile startuje z noworoczną wyprzedażą. Można w niej nabyć m.in. Xperię X o 80% taniej.

W ramach wyprzedaży smartfon Sony Xperia X kosztuje 199 zł w ofercie T2 na 24 miesiące. Za miesięczną opłatę 99,95 zł klienci dostają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Supernet bez limitu danych oraz 2-miesięczny darmowy dostęp do Netflixa. W opcji na 36 miesięcy smartfon kosztuje 1 zł.


Drugim urządzeniem dostępnym w promocji jest laptop Lenovo Ideapad 100S z routerem Alcatel Link Zone. Zestaw dostępny jest obecnie za 1 zł (poprzednia cena 699 zł) w abonamencie MAX za 69,99 zł na 24 miesiące. W ofercie dostępny jest nielimitowany Internet LTE i 50 GB do wykorzystania w pozostałych technologiach.

Akcja jest promowana dwoma 15-sekundowymi spotami reklamowymi.

<: F2919 :>

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
105. miarek
0

2017-01-12 13:04:01

103. ~gepiNie wiem, jak jest teraz, ale w wakacje właśnie taką ofertę dostałem w T-mobile (59,99zł/24mc/0,04zł za P9 lite).

Odpowiedz

104. ~gepi
1

2017-01-11 13:40:38

Nie przedstawil widocznie nie ma co zaproponowac... Albo boi sie ze go wysmieja prepaidowcy...

Odpowiedz

103. ~gepi
0

2017-01-10 12:57:45

sprzedawco przedstaw ofertę która będzie korzystniejsza niż prepaid nie mówi mi tutaj o open itp bo usluga tv+internet jest strasznie droga. od kablówki mogę mieć canal+ 8 kan w tej samej cenie co w orange bez canal+poproszę ofertę na abonament czy to sama SIMnp Huawei P9 Lite dostane za 1zl przy zobowiazaniu msc 60 zl?

Odpowiedz

102. ~
2

2017-01-10 11:18:10

Ćwokowaty sprzedawco (97, 95 i wiele wcześniejszych), przyzwyczajaj się do myśli, że dla coraz większej liczby klientów jesteś zbędny i twoje pyskowanie niczego nie zmieni. Bezrobocie zagląda w oczy i nerwy puszczają.

Odpowiedz

101. ~frasag
0

2017-01-10 11:04:41

Poza tym artowcy płacą z góry i operator już ma kasę na koncie nawet 3 miesiące przed terminem jej wydzwonienia- gdy 50 załaduję. Nikt nie korzysta za darmo, NIKT. A sposób wynagradzania konsultantów to wewnętrzna sprawa firmy i mnie to guano obchodzi- płacę i korzystam.

Odpowiedz

100. ~AERO
0

2017-01-10 10:59:21

najpierw taki sprzedawca proponuje uslugę np za 40 zł bez urządzenia. a później jak już dochodzi do podpisania umowy okazuje się że klient dostał magiczną ulgę bo abonament kosztuje 60-złdlaczego tego nie mówicie przy podpisaniu umowy?- jesli prepaid jest korzystniejszy dla klienta to proponujcie klientowi taką usługę a nie wpychajcie go w beznadziejny nie atrakcyjny abonamentprzedstaw mi czlowieku oferte na abonament która jest korzysta.... no proszę bardzo... uwzglednij cenę telefonu z elektromarketu + prepaid a cena abonamentu.pamiętam kiedyś jakiegoś pana który pracował u jednego z polskich operatorów który chciał mi za wszelką wmówić iż telefon od operatora jest lepszy niż ze sklepu (ze ich brandowane telefony są lepsze niż badziewie z elektromarketu typu rtv euro agd)

Odpowiedz

99. ~AERO
0

2017-01-10 10:48:25

@93 Transakcja to coś, gdzie mają korzystać obydwie strony.OWSZEM ale jesli kartowiec placi dzisiaj np 25 zl i ma wszystko + stacjonarne + internet np 10GBi to daje przeciez operatorowi zysk (lecz moze byc to zysk nie regularny to czy nie lepiej aby operator zaproponował to samo klientowi np za 20zl (20% taniej). Dla operatora to tez będzie zysk. operator tez raczej na tym nie straci bo uslugi tanieją a klient podpisaując umowę też dużo ryzykuje bo za 6 czy 12 msc mógłby placić mniej.... taki wariant wydaje mi się najbardziej korzystny dla obu stron. przy takiej cenie żadna nie stron nie jest wygrana ani przegrana....

Odpowiedz

98. ~frasag
0

2017-01-09 20:58:30

@97 Damian: Pocałuj mnie....

Odpowiedz

97. ~Damian
-2

2017-01-09 19:40:23

A co instrucji telefonu nie było?Taki niby mądry a poleciał do sklepu bo instrukcji nie potrafi czytac

Odpowiedz

96. ~frasag
0

2017-01-09 18:28:38

Hej! 95: Ale telefon był u nich kupiony i u nich płaciłem wtedy abonament przez 6 lat- o jaki durny byłem!!! Brali za to kasę i to mi się należy jak psu zupa żeby mi telefon poprawnie skonfigurować gdy nie działa. Idź się leczyć człowieku!!! Jak bym na gościa nie krzyknął to bym pewnie musiał się sądzić o nowy telefon z TM- KUMASZ??? Jak się tuman nie znał to powinien kolegę poprosić- KUMASZ???

Odpowiedz

95. ~Damian
-1

2017-01-09 18:22:17

To jak taki mądry byles frasag to po co szedles do salonu.Trzeba bylo samemu zrobic.Ja nigdy nie dotykam telefonu klienta.Rozumiem ze to bylo stanowisko techniczne ,ale to nie znaczy ze masz na kogos krzyczeć.Nie pasuje to wypad.I tak ze to za darmo robili to sie ciesz a nie wielkie pretensje.Jak nie krzykniesz na takiego to sie nie uspokoi tylko burde robi.Na polskich klientow to tylko krzyk i postawienie do konta działa.

Odpowiedz

94. ~frasag
0

2017-01-09 14:35:42

@93 miarek: Może Kolega z tymi &quot;łapkami&quot; przesadził ale o klienta trzeba dbać!!!. Kiedyś był w K-cach salon Era na Wawelskiej- tam były 2 stanowiska techniczne- nie podpisywali żadnych umów tylko pomagali, konfigurowali itp. Potem przenieśli to na 3 Maja i jakaś firma to prowadziła dla Ery potem dla TM. I co? A no zatrudnili tam oprócz odpowiednich ludzi również inżynierów &quot;Tumanów&quot; którzy nic nie umieją. Poszedłem z telefonem LG Viewty ku990- w tamtym czasie to był jeden z lepszych telefonów, mam go do dzisiaj. Ci co znają ten model to wiedzą że tam z tyłu na obiektywie jest pokrętło do przewijania Menu. A ten Cymbał kwadratowy podniesiony do sześcianu chciał to przewijać używając swojego długopisu jako rysika. Raz że tak się nie da bo paseczek ma 1 mm szerokości- raczej do obserwacji przewijania służy a 2- że wtedy nie było żadnych Gorilli. Gdy mu zwróciłem głośniej uwagę że porysuje ekran to się obraził na mnie i głośno krzyczał. Właśnie wtedy powinienem postąpić tak jak Koleżanka proponowała- skarga do Warszawy albo nawet nagrać Matoła na dyktafon. W końcu kto inny mi to wszystko poustawiał.

Odpowiedz

93. miarek
0

2017-01-09 14:03:14

@88 Zadziwiające, jak niektórzy muszą się dowartościować w taki sposób. Transakcja to coś, gdzie mają korzystać obydwie strony. Ty uważasz, że sprzedawca ma stać na łapkach i jesteś panem? Jak małym jest człowiek, który tak uważa? Sposób na odreagowanie, że jest miejsce, gdzie nie Ciebie gnębią?

Odpowiedz

92. ~gepi
0

2017-01-09 09:39:22

Internet MobilnyPlus 50zl za 50GBPlus 90zl za 100GBTM 40 zł za 50GBTM 80 zł za 100GBPlay 50 zl za 100GBOrange 60zł za 75GBkogo to ma zachęcić (niech mi tutaj z orange nie wyskakuję ze strefą domową w orange, tyle co jest skarg na tą usługę nie będe się wypowiadał)

Odpowiedz