DAJ CYNK

Superduet w ofercie abonamentowej T-Mobile

20.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13084

Ważne 3

16

Sieć T-Mobile uzupełniła swoją ofertę o rozwiązanie "dla dwojga" - taryfę Superduet z dwoma numerami i dwoma smartfonami w zestawie.



Sieć T-Mobile uzupełniła swoją ofertę o rozwiązanie "dla dwojga" - taryfę Superduet z dwoma numerami i dwoma smartfonami w zestawie.

Każdy z numerów w ramach Superduetu otrzymuje otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju, nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB transferu (z możliwością powiększenia). Efektywniejsze korzystanie z Internetu wspomogą aplikacje mobilne niezużywające pakietu danych (tj. Facebook i Messenger, WhatsApp, Twitter, Tinder, Tidal, radio internetowe, nawigacja i myDysk).

Przy umowie bez telefonu na 24 miesiące, taki zestaw dwóch numerów kosztuje 59,90 zł miesięcznie.

W opcji z telefonem sieć przygotowała trzy progi abonamentowe: 39,95 zł, 49,95 zł i 59,95 zł dla każdego z numerów w duecie (wszystkie numery z pakietem usług jak w ofercie bez telefonu). Promowane zestawy z opłatą na start w wysokości 1 zł i miesięcznym zobowiązaniem 99,90 zł to:


Zarówno w ofercie bez telefonu, jak i z telefonem w dowolnym momencie trwania umowy dołączyć można kolejną osobę. Z propozycji mogą skorzystać nowi klienci, migrujący swój numer na kartę oraz przenoszący swój numer do T-Mobile. Podane wyżej ceny obowiązuje przy aktywnych zgodach marketingowych.



Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
118. ~
0

2017-04-08 21:21:46

Fatalna oferta.

Odpowiedz

117. ~Tomasz
-1

2017-01-23 12:44:13

Pabloki dlaczego manipulujesz porównując abonament T-M z prepaidem Vikings ? Córce włączyłem tę nową ofertę T-M na prepaida z 10 GB, smsami, rozmowami za 25 zł i to już nie jest duża różnica w stosunku do vikingsa. Tyle, że ja nie bardzo chcę prepaida, żona w ogóle nie chce o tym słyszeć. Mam swoje powody i tyle. Kiedy różnica w stosunku do prepaida nie będzie duża to wybiorę droższy postpaid. Mnie 5 GB wystarczy w telefonie. Przekroczyłem ten pozim tylko raz, gdy wysiadł internet stacjonarny na kilka dni. Do maili i przeglądania internetu to wystarczy, dlatego taka oferta jak superduet by mi odpowiadała / także cenowo/, ale dzisiaj dowiedziałem się, że nie jest przeznaczona dla przedłużających umowę, więc pewnie się pożegnam z T-M, którechce pozyskać nowych klientów, ale przy tej polityce będzie dalej traciło dotychczasowych.

Odpowiedz

116. Niezgodna7
1

2017-01-23 08:22:57

115). Jakie Orange???:-/

Odpowiedz

115. ~T
-1

2017-01-23 06:32:03

Pablo idz chwalic orange xd na ich Blogu

Odpowiedz

114. ~pabloki
1

2017-01-22 22:58:37

ok. 30 zł bez telefonu(ale tylko dostępna w duecie więc za 2Xok.30zł) z 5GB i umową na 24 mce w tmobile w porównaniu z vikings za 29 zł(też z MMSami) z 15GB i bez umowy bo na kartę . porównanie mówi samo za siebie.

Odpowiedz

113. ~T
-2

2017-01-22 19:33:18

Dokładnie olo :)

Odpowiedz

112. ~olo
-2

2017-01-22 18:15:57

A tak jeszcze co do oferty. Moim zdaniem jest całkiem niezła. Za 100zł/m-c dostaje się no limit, 5GB i dwa telefony. Patrząc, że taka Xperia E5 kosztuje ok 620zł, Xperia XA 800zł (najniższe ceny z ceneo), to po odliczeniu kosztów telefonów wychodzi 20,5zł/m-c za usługi za jeden numer. A te telefony na prawdę nie są złe. Dodatkowo w T-M poza dwupakiem jest też oferta na 3 numery z trzena telefonami. Wtedy po odliczeniu kosztów sprzętu abonamenty za takie same usługi już wychodzą średnio po ok 17zł. Oczywiście jak ktoś nie chce telefonów, to oferta na kartę jest lepsza od abonamentowej :)

Odpowiedz

111. ~olo
-1

2017-01-22 17:59:55

@105 Masz rację powinni zapytać. Tylko wiesz jak jest.... plany trzeba wykonać, wytyczne kierownika trzeba wykonać, kierownik musi wykonać wytyczne swojego kierownika itd... I taki świeżak raczej się nie postawi kierownikowi bo zwyczajnie się boi. Ale tak jest WSZĘDZIE. W każdej korporacji. A nawet nie tylko - ostatnio moje kumpela pracująca w aptece opowiedziała mi jak jest u nich. Też mają plany sprzedaży konkretnych produktów i to, że zaproponują Ci Cholinex a nie Septolete to nie dlatego, że pani sprzedawczyni uważa, że ten lek jest lepszy. Po prostu sprzedaje to co musi i tyle.

Odpowiedz

110. ~.
0

2017-01-22 15:17:27

.... I kamieni kupa

Odpowiedz

109. toms
2

2017-01-22 11:13:15

Nie uważasz, że KAŻDEGO i WSZĘDZIE powinni traktować zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie? Jak mają mnie kojarzyć nowoprzyjęci? Co to ma być, zaprzyjaźniona pani w kiosku sprzedaje mi spod lady gazetę, która rozeszła się 4 godziny temu? Daj spokój, bo to już nawet nie jest śmieszne. Żenada na maxa.

Odpowiedz

108. ~sako
-2

2017-01-22 10:21:12

@107 moze akurat twoj przypadek. u mnie nigdy nie zakreslili mi nieczego bez mojej zgody w tm. najlepiej miec jeden zaprzyjazniony salon, w ktorym na tyle obsluga cie kojarzy, ze mozna wszystko zalatwic bez problemu

Odpowiedz

107. toms
3

2017-01-22 08:41:42

105- takie mają wytyczne w salonie w którym byłem. Knurów, ul. 1 Maja 70. Zaczęło się w piątek późnym popołudniem. Wczoraj odwołałem te zgody. Tam są w większości nowoprzyjęci, ale to nie zmienia istoty rzeczy: konsultant ma OBOWIĄZEK poinformować i zapytać o chęć wyrażenia zgód przy rejestracji. A takowych pytań nie było.

Odpowiedz

106. ~Marines
1

2017-01-21 23:45:16

Jolka,lepszy telefon,he może szajsung wart 600 zyko.za sto parę dolarów kupuje sobie telefon jaki chce,kilka razy wydajniejszy.Aktualnie w Lycamobile place 9zl/mc,w drugiej kieszeni Virgin freemium,to mi wystarczy,Aha w UE odbieram za darmo.Zadnych cyrografow,ceny systematycznie spadają,a ty bulisz dwa lata to samo.Slowem,żadnych zobowiązań,gimbazo, freedom

Odpowiedz

105. ~Olo
-3

2017-01-21 22:39:47

Toms... bzdury Pan opowiadasz. Na marketing trzeba się zgodzić. Nic nie jest z automatu zaznaczone. Zgody są jedynie konieczne jeśli ktoś chce mieć rwk. Wtedy faktycznie muszą być zaznaczone.

Odpowiedz

104. zolvio
0

2017-01-21 16:49:02

@96: doładowanie cykliczne NA PEWNO jest w aliorze, bo mam u nich konto i korzystałem z tej funkcji.

Odpowiedz