DAJ CYNK

Styczniowe Szalone Dni w Orange

14.01.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7776

Ważne 4

3

Ruszyła styczniowa odsłona Szalonych Dni Orange, w ramach których w sklepie internetowym sieci nabyć można smartfony w obniżonych cenach. Akcja potrwa do 21. stycznia.

Ruszyła styczniowa odsłona Szalonych Dni Orange, w ramach których w sklepie internetowym sieci nabyć można smartfony w obniżonych cenach. Akcja potrwa do 21. stycznia.



Na liście urządzeń objętych promocją znalazły się:

  • HTC One (w kolorze złotym dostępnym tylko w Orange) w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 99 zł),
  • LG G2 w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 329 zł).
  • LG P760 Optimus L9 w Smart Planie Multi 49,90 za 99 zł (stara cena 569 zł).
  • Huawei Ascend P6 w Smart Planie Halo 79,90 za 99 zł (stara cena 649 zł),
  • Samsung Galaxy Young w Smart Planie Halo 29,90 za 49 zł (stara cena 259 zł).



Wszystkie umowy na 24 miesiące. Promocja dotyczy nowych klientów, przedłużających kontrakty i przechodzących z innych sieci. Oferta obowiązuje wyłącznie na stronie internetowej sieci Orange.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
40. ~xxx
0

2014-01-15 19:06:12

faktycznie orange jest szalone z w styczniu. nie szanuje swoich klientow nie szanuje swoich pracownikow!!! orange pieprz sie!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

39. dwaeuro
0

2014-01-15 14:53:01

Skrócili promocję do 15 stycznia!!!!!!!!

Odpowiedz

38. ~kvl
0

2014-01-15 13:37:00

Witam, jesli ktoś ma do odsprzedania kod rabatowy orange to prosze o kontakt : bonifacy3@op.pl Pozdrawiam

Odpowiedz

37. ~
0

2014-01-15 13:26:54

Promocje -30% i szalone dni łączą sie sam wziąłem LG G2 za 239 zł w abo 129 zł -30% i płacę 91 zł obecnie super promocja...

Odpowiedz

36. ~Darek
0

2014-01-15 13:17:56

30% dostępne na groupon :) info dla wszystkich wszechwiedzących którzy piszą że promocje się nie nakładają :)

Odpowiedz

35. ~jaak
-1

2014-01-15 12:36:43

U mnie połączenia w orange z internetem zrywa non stop 300metrów od nadajnika.Nie da się nawet sprawdzić prędkości testem. na you tubie klipy chodzą do połowy i zrywa. Mam pakiet 3gb za 3zł,ale na abonament jest to samo.Zrywanie non stop ,a prędkość czasami gorzej jak w darmowym aero2.Najgorszy to brak stabilnosci i spadki do zera.

Odpowiedz

34. ~barteknegus
0

2014-01-15 10:13:15

@11 jednak zdarza się że się nakładają. Też korzystam z -30% i tel kupiłem na szalonych dniach pod koniec ubiegłego roku

Odpowiedz

33. ~ktoś
1

2014-01-15 09:25:06

Ty WujekZurek, to ty taki żebrak jesteś co nie ma co robić tylko się użala i żebrze u operatora o zwrot kasy... Typowy "polaczek": dał za pakiet 3 zł i marudzi i jeszcze odszkodowań chce !!! a co! przecież zapłacił! żal mi Cię człowieku...

Odpowiedz

-1

2014-01-15 06:45:06

31 - ta ? A u mnie plakaty juz zdazyly poodpadac od scian na warszawskiej ochocie jakie to orange nie jest super bo zmodernizowalo siec, a jak zrywalo tak zrywa dalej ;)wczoraj wogle net w orange padl w stolicy od 11 do 17, na szczescie operator wynagrodzil mi moje przykre doswiadczenia 15 zlotymi ktore moge wykorzystac do wszystkich ;)))

Odpowiedz

31. ~
2

2014-01-15 01:46:57

Rozłącza, zrywa - każdy gra mądrego. Ale nie może napisać, czy po modernizacji jako N! czy nie ? Nie znam nikogo ze znajomych, którzy w domu po modernizacji narzekali na Orange czy TM i ich internet mobilny.

Odpowiedz

30. ~
0

2014-01-15 01:07:55

Mam OFnK od dawien dawna i nigdy mi nic nie zrywa. Internet chodzi jak żyleta, na smartfonie wyciągam średnio 12Mb/s.

Odpowiedz

29. ~...
0

2014-01-14 23:30:42

Szkoda, że nie ma podobnej akcji na ofertę internetową, a tym bardziej dla REGON-ów. Z chęcią skusiłbym się, aczkolwiek nie za te ceny routerów LTE :(

Odpowiedz

28. ~Nick
0

2014-01-14 23:10:10

Mi też zrywa non stop, najczęściej w godzinach szczytu czyli 16-21 i nie mieszkam na żadnej wsi tylko w mieście 350 tysięcy. Prawdopodobnie zrywa z powodu przeciążenia, ale z tego co wiem w ofertach prepaid, w abonamencie podobno to nie występuję ale nie sprawdzę bo strach brać abonament jak tak ten internet wygląda. Po prostu zamraża połączenie i trzeba się łączyć ponownie, filmiki na youtube też potrafi zerwać także to raczej atrapa internetu niż prawdziwy internet, to już aero działa bez problemu no ale ma swoje ograniczenia niestety.

Odpowiedz

27. ~
0

2014-01-14 22:46:46

@21 i @24 - Po modernizacji mieliście zrywanie czy przed ? Czy tylko z nudów hejtujecie :)?

Odpowiedz