DAJ CYNK

Studniówka za 5 zł w T-Mobile na Kartę

02.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7115

Ważne 4

24

Od 2 grudnia użytkownicy wszystkich taryf T-Mobile na Kartę mogą jednorazowo przedłużyć ważność swojego konta o 100 dni za opłatą 4,99 zł.

Od 2 grudnia użytkownicy wszystkich taryf T-Mobile na Kartę mogą jednorazowo przedłużyć ważność swojego konta o 100 dni za opłatą 4,99 zł.

Operację można wykonać wpisując na telefonie specjalny kod: *140*350#. Usługa przedłużenia ważności konta o 100 dni wyklucza się z innymi aktywnymi na koncie ofertami: Rok Ważności Konta, Frii rozmowna w T-Mobile i Heyah, Frii Internet oraz Frii SMSy do wszystkich sieci.

Nową propozycję T-Mobile kieruje do tych użytkowników, którzy dzięki zgromadzonym aktualnie środkom nie muszą doładowywać swojego konta, a którym jednocześnie kończy się jego ważność.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
66. ~Spookey
0

2015-12-04 19:07:14

@ sloneczny - właśnie potwierdziłeś swój poziom zrozumienia i kultury dyskusji.. Więc pozostaje zastosować stare powiedzenie "nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw Cię sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona... doświadczeniem". A stosuję to do Ciebie, bo ja NIKOGO NIE OBRAŻAŁEM!!!@orson - od kiedy ten "kulturalny" człowiek został moderatorem, żeby decydować kto może się wypowiadać na forum?

Odpowiedz

65. ~trolololo
-1

2015-12-03 10:42:38

Jak dla mnie mega spoko opcja. Wiadomo, że nie dla wszystkich ale dla mnie idealna bo mam na karcie kilkadziesiąt złotych i za parę dni kończy mi się ważność karty. Więc za 5 ziko nie przepadnie mi cała kasa. Mi się opłaca.Pozdrawiam

Odpowiedz

64. ~@61
-2

2015-12-03 09:17:07

Ale T-mobile nie boi się straty klienta który wydaje 200 zł /rok albo mniej, sami ich wyganiaja.Jak dla Mnie krok w dobra stronę

Odpowiedz

63. goral2099
2

2015-12-03 09:01:36

62: ok, tylko trzeba przekonać klienta, że warto zapłacić wyższą cenę. Np w zamin za coś. A tu nic w zamian nie dostajemy, bo i jakość sieci czy np jakość obsługi nie odstaje od reszty. Z pozbywaniem się tych mało dochodowych klientów też bym uważał - żeby ta kula śnieżna uciekających się za bardzo nie rozpędziła. W T popadają w skrajności w skarajność. Najpierw pompują bazę, żeby zaraz ją czyścić. Ktoś tam stoi przy sterze, czy dryfują po prostu?Tu nie chodzi o to, czy komentujący potrzebuje danej oferty czy nie. Jesteś na forum, gdzie ludzie zainteresowani tematyką starają się ocenić (bardziej lub mniej obiektywnie), czy produkt jest dobry. Moim skromnym zdaniem nie jest w porównaniu z tym co oferuje konkurencja.

Odpowiedz

62. ~
-1

2015-12-03 07:19:25

61, prowadzisz działalność gospodarczą, jeżeli tak, to czy zawsze wszystko masz najtańsze na rynku w swoim segmencie?Dla tutejszych dusigroszy cena jest podstawowym wyznacznikiem i decyduje o wyborze ale zrozumcie, że nie każdy w ten sposób myśli. Tutaj niby wszyscy potrzebują no limitu, to co was cena za RWK obchodzi skoro i tak musicie doładować częściej?Nie każdy operator chce za wszelką cenę walczyć o najmniej dochodowego klienta i to jest zrozumiałe. Czasem lepiej dla firmy skupić się na dobrej obsłudze klientów dochodowych.Na bazie prepaidu nie można budować stabilnych założeń i planów dlatego dusigroszy będących jednocześnie ekspertami od wszystkiego prosi się o nie zabieranie głosu. Głos zabierajcie często i bądźcie aktywni na lekcjach w szkole.

Odpowiedz

61. goral2099
2

2015-12-03 01:39:24

WTF?!? Ten kto wymyśla te oferty chyba zapadł w śpiączkę na kilka lat i dopiero co się wybudził niedawno.56: Ten twój misterny plan zniszczenia prepaida :D ma tylko jedną wadę - w Polsce są jeszcze inne sieci. :)

Odpowiedz

60. ~Piotrek
1

2015-12-03 01:07:19

A nie prościej właczyć rok ważności za 3 zł i wyąłczyć jak już przedłuży?

Odpowiedz

59. ~Aśka90
-1

2015-12-03 00:18:06

Mega spoko opcja :) Przed chwilą skorzystałam i polecam ;))) Oby więcej takich akcji!!! Brawo ;-)

Odpowiedz

58. ~Piotr
1

2015-12-03 00:09:20

Żeby skorzystać z oferty należy wcześniej zdezaktywować posiadaną opcję taryfy Frii. Ponowna aktywacja to zgodnie z cennikiem 3zł, więc pełny koszt tych 100 dni, to 7,99zł. Regulamin:

Odpowiedz

57. ~asik
0

2015-12-03 00:06:02

Wszystkim jak zwykle nie dogodzisz. Jak dla mnie bardzo dobra oferta. dla mnie dużą zaletą jest to, że nie trzeba pamietac zeby przedłuzac konto. Poza tym cena przystępna :)ode mnie duzy plus T-Mobile za wprowadzenie tej oferty. Oby tak dalej :)

Odpowiedz

56. ~#
1

2015-12-02 22:54:16

Mam do Was wszystkich pytanie, zarazem drobną sugestię # Czy nie potraficie pojąć że T-mobile w każdy możliwy sposób dąży do "zniszczenia" prepaida w Polsce?? - Wasze komentarze typu - żałosna oferta, albo będą tracić klientów przez takie zagrania itp. Czy chodź na chwilę nie zastanowiliście się że o to im chodzi?. Sprawa wygląda krótko albo przechodzisz na abonament albo spadaj! - Nie powiedzą wam tego otwarcie bo jak, jakby wyglądali. No właśnieCo im po takim polaczku, który doładuje albo nie za 20 zł ( 4 Euro) , a jednak trzeba go obsłużyć bo na BOK dzwoni, do salonu przyjdzie bo mu złotówki " ukradli " a obsługa jednak również kosztuje.Prepaid się nie opłaca krótko mówiąc! - Chcesz posiadać jakość, najciekawszą ofertę przedłużeniową na rynku, i LTE na wysokim poziomie, przejdź na abonament jak nie to pa.Pozdrawiam

Odpowiedz

55. ~
-1

2015-12-02 21:32:09

Tutaj tradycyjnie trzeba jechać po wszystkim, co nie jest od Play.Niby wszyscy potrzebują no limitów i nielimitowanego internetu, co jest znacznie droższe niż 5zł więc skąd takie zainteresowanie RWK?Czyżby faktycznie potwierdzało się doładowanie za 5zł? :)

Odpowiedz

54. ~WirekT
1

2015-12-02 21:25:25

Przynajmniej nie gubię zasięgu jak ma to miejsce w Plusie.

Odpowiedz

53. ~WifekT
4

2015-12-02 21:15:55

Jaka sieć,taka studniówka.

Odpowiedz

2

2015-12-02 21:13:05

@49 A do Ciebie nie dociera chorobliwy hejterze play, że nawet Plus na kartę ma bardzo atrakcyjną ofertę w stosunku do tych TMobilowych podrygów. Plus, rozumiesz? P L U S. Nie Play, którego tak bardzo nie lubisz. Oferta jest tragiczna , więc wymyśliłeś sobie prestiżową bajeczkę o ludziach, którzy chcą płacić więcej. Gó... prawda, nie chcą płacić więcej. Baza TM leci do innych sieci. Nie będziesz tu rządził kto i jak ma pisać.

Odpowiedz