DAJ CYNK

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

17.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3822

Ważne 0

2

Studenci i uczniowie mogą od dzisiaj kupić M!Kartę, która zapewnia zniżkę na zakup biletów od poniedziałku do czwartku. Kupując bilety online i płacąc BLIKIEM, posiadacze M!Karty zapłacą taniej również za seanse weekendowe.Studenci i uczniowie mogą od dzisiaj kupić M!Kartę, która zapewnia zniżkę na zakup biletów od poniedziałku do czwartku. Kupując bilety online i płacąc BLIKIEM, posiadacze M!Karty zapłacą taniej również za seanse weekendowe.

Wolność i niezależność to dwie cechy, które są niezwykle istotne dla Millenialsów - i właśnie na te wartości postawiliśmy. Od teraz studentów i uczniów stać na emocje na najwyższym poziomie - od śmiechu po łzy wzruszenia - powiedział Igor Przespolewski, Marketing Manager Multikino S.A. M!Karta jest dobrze znana uczniom i studentom w Warszawie. Ofertę testowaliśmy od początku grudnia w 4 naszych warszawskich obiektach. Okazała się absolutnym sukcesem, co przełożyło się na naszą decyzję o rozszerzeniu oferty na całą Polskę.

M!Karcie partneruje BLIK. Wybierając tę formę płatności na stronie www.multikino.pl, posiadacze M!Karty zapłacą za bilety 14,90 zł, zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Aby skorzystać z takiej ceny, należy, podczas kupowania biletu online, przepisać kod BLIK, znajdujący się w aplikacji mobilnej banku na smartfonie. Następnie zatwierdzić transakcję kodem PIN w telefonie. Promocja potrwa do końca listopada.

BLIK stanowi ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, za którego rozwój odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP). Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank i PKO Bank Polski. Z BLIKA mogą korzystać również klienci Getin Banku, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku, Credit Agricole, Inteligo, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Finansowe, a wkrótce także Pekao SA.

Zobacz: Blik zwolni z opłaty za kartę w PKO BP

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności

Tagi: blik
Komentarze
Zaloguj się