DAJ CYNK

Startuje kolejna edycja "Klienci Orange Polecają"

21.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3356

Ważne 3

4

W jesiennej edycji Klienci Orange Polecają najwięcej głosów zdobył Internet Tu i Tam, czyli Neostrada z Internetem mobilnym w jednym pakiecie.

W jesiennej edycji Klienci Orange Polecają najwięcej głosów zdobył Internet Tu i Tam, czyli Neostrada z Internetem mobilnym w jednym pakiecie.

20 listopada wystartowała kolejna, czwarta już edycja akcji Klienci Orange Polecają. Tym razem do wyboru są:

  • Neostrada w FunPacku z 40-calowym telewizorem za 1 zł.. Kupując FunPack-a można otrzymać za złotówkę telewizor Samsung Smart TV LED. Oferta jest dostępna przy umowie na 24 miesiące, abonament wynosi 149,90 zł. Ponadto, kupując FunPacka, można otrzymać pakiet Comfort+ Extra+ telewizji nc+ ze 130 kanałami za darmo na 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy, abonament za ten pakiet wyniesie 59,90 zł. Średni miesięczny koszt pakietu przy umowie na 24 miesiące to 29,95 zł.
  • Tablet, smartwatch lub smartband do smartfonu w Smart Planach Multi. Kupując jeden z planów abonamentowych - Smart Plan Multi i Multi Max, za złotówkę można otrzymać smartfon, a dokładając złotówkę wybrać tablet, SmartBand Sony lub smartwatch Samsung Gear Fit.
  • Orange Free Net z nowymi planami taryfowymi i nielimitowanym LTE. To oferta umożliwiająca współdzielenie pakietu na transmisję danych i korzystanie z niego na kilku urządzeniach, których karty SIM są przypisane do jednego konta abonenckiego. W ofercie, do 31 maja 2015 także nielimitowany dostęp LTE. Dzięki temu będąc w zasięgu LTE, klienci korzystają z pełnej prędkości Internetu, nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu. Kupując dowolny plan abonamentowy, klienci mogą też wybrać mobilny router WiFi - LTE, Orange Airbox.

Na wszystkich uczestników konkursu, którzy wypełnią krótki formularz i napiszą dlaczego chcieliby polecić wybraną przez siebie usługę, czekają nagrody. Autor najciekawszego uzasadnienia otrzyma zestaw składający się ze smartfonu LG G3 S oraz tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7, kolejnych 5 autorów najbardziej interesujących uzasadnień otrzyma tablet Alcatel One Touch Pixi 7, a kolejnych 5 - SmartBandy SONY SWR10. Ponadto, 500 uczestników konkursu otrzyma kod rabatowy uprawniających do 10% zniżki na wybrane usługi Orange.

Głosy można oddawać do 12 lutego 2015 roku na stronie klienciorangepolecaja.pl.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Realny
0

2014-11-24 10:07:40

Klient ORANGE poleca...A. idź do konkurencji, sprawdź oferty będzie taniejB. zerwij istniejącą umowę (załapać za zerwanie) i idź do konkurencji będzie taniejC. nie zamawiaj żadnej telewizji w Orange idź do konkurencji, będzie więcej i taniejD . zrób 4 ZET... zerwij umowę, zapij, zapomnij i jeszcze raz zapomnij o ORANGE, konkurencja ma lepsze oferty

Odpowiedz

10. Blank
1

2014-11-21 19:34:32

"Klienci Orange polecają..."- Konkurencję- Ucieczkę z tej sieci- Omijanie tej sieci szerokim łukiemNa podstawie 6 opinii osób, które znam, a które to korzystają z ofert Orange.

Odpowiedz

9. ~Tajk
0

2014-11-21 19:00:02

do User1212 i do Hektorek22 ...Ja mam ten abonament tylko ze ... dostałem kod rabatowy na 30% przez cały okres umowy i jeszcze 10zł za druga usługę w Orange a telefon kupiłem tanio na wyprzedaży na Orange.pl dodatkowo dostałem 200zł z mBanku za mtransfer :-) a i mam zasięg bo bedac w Playu miałem ... białe plamy :-)

Odpowiedz

8. ~Tajk
0

2014-11-21 18:59:01

do User1212 i do Hektorek22 ...Ja mam ten abonament tylko ze ... dostałem kod rabatowy na 30% przez cały okres umowy i jeszcze 10zł za druga usługę w Orange a telefon kupiłem tanio na wyprzedaży na Orange.pl dodatkowo dostałem 200zł z mBanku za mtransfer :-) a i mam zasięg bo bedac w Playu miałem ... białe plamy :-)

Odpowiedz

7. ~gość 98
0

2014-11-21 13:28:02

@5 - w pełni Cię popieram w tych wyliczeniach.

Odpowiedz

0

2014-11-21 12:43:06

Do Hektorka off course to było ;)

Odpowiedz

0

2014-11-21 12:41:48

A może inaczej...abo 89,90 - 30 % (kody dość łatwo dostępne koszt 19 zł) = na oko licząc ok 61 - Twoje 38 = 23 zł x 24 m-ce = 552 zł - około 800 zł które można dostać za tel kupiony w tej ofercie = 248 zł na plusie, w porównaniu z "Twoją atrakcyjną ofertą" . Chyba że nie umiem liczyć więc proszę mnie poprawić ( w tych wyliczeniach nie ująłem ewentualnego rabatu 10zł x 24 = 240 zł na plus, gdy się już posiada inne usługi w Orange)

Odpowiedz

4. ~Wizard
0

2014-11-21 12:34:09

Do Hektorek :-) bo tutaj masz jeszcze PAYBACK ;-) , długonogie konsultantki w salonach, wychodzące na papierosa zostawiając niezablokowane komputery z danymi klientów na ekranach widocznymi przez szklane drzwi. :)) No i PRESTIŻ ;-> a tak bardziej serio to wybrałem Multi89,9 po rabatach 70,98zł płace ale dostałem Z2 (wówczas) tańszą o 1300zł niż w mediamart więc różnica 24miesięczna była na korzyść orange :) Liczyłem, negocjowałem aż w końcu dział utrzymaniowy stwierdził, że chcą mnie zatrzymać przed migracją do Play i dostałem lepszą ofertę. PS Payback można też zapłacić za telefon więc jak masz wiele punktów (np. tankowanie BP firmowego auta :p) to się opłaca. Jeśli wyjdą z programu ich oferta jak dla mnie straci na atrakcyjności. No i minus jak zawsze to KOLEJKI w salonach głównych oraz SIMLOCK :p ale cenowo jak dla mnie byli najkorzystniejsi, choć wiem że nie każdemu się opłaci np. abonament dla mamy już wybrałem w play.

Odpowiedz

1

2014-11-21 12:24:07

@2 Polecasz bo... bo płacisz 89,90 za co?,połączenia smsy bez limitu i 2 gb internetu to samo jest u innych 38 zł ,+ 20 zł wychodzi pakiet 400 min roaming,to gdzie jest kwota 31,90 zł?Proszę przekonaj mnie, telefon niby 1 zł , + 31,9 x 24 miesiące = 765,6 zł kosztuje mnie telefon ,telefon kupię w sklepie za 600 zł,to gdzie tu jest promocja,portal aukcyjnych nawet 450 zł ,dla tego proszę ,dlaczego mi to polecasz?

Odpowiedz