DAJ CYNK

Startuje BLIKOMANIA - znowu można wygrać 100 tys. zł za płacenie BLIKIEM

19.03.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Fintech

Interakcje: 9578

Ważne 1

0

Wystartowała nowa edycja BLIKOMANII - loterii Polskiego Standardu Płatności, w której każdy zarejestrowany i regularnie płacący BLIKIEM do 21 sierpnia 2019 roku, może wygrać codziennie 100 lub 1000 zł. Nagroda główna to 100 000 zł.

- BLIK stał się masowym systemem płatności - w ubiegłym roku nasi użytkownicy zapłacili nim ponad 91 milionów razy. Jest rozwiązaniem wszechstronnym, może być wykorzystywany w każdej sytuacji związanej z przekazywaniem pieniędzy – płaceniem za zakupy w Internecie i sklepach stacjonarnych, jest dostępny w blisko 20 tys. bankomatów oraz umożliwia błyskawiczne przekazywanie pieniędzy przelewem na numer telefonu.

- powiedział Krzysztof Ziewiec, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK

Zobacz: BLIK w 2018 roku: 91 milionów transakcji o wartości ponad 12 miliardów złotych

W ramach BLIKOMANII codziennie przyznawanych jest 47 nagród o wartości 100 zł oraz nagroda w wysokości 1000 zł. Losowania odbywają się raz w tygodniu. Na koniec rozlosowana zostanie nagroda główna – 100 000 zł. Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl korzystać z BLIKA: płacić w Internecie, wpłacać/wypłacać gotówkę z bankomatu, przelewać pieniądze na numer telefonu lub płacić w sklepie stacjonarnym.

Codziennie HAJ-SI-WO do wygrania

BLIKOMANIA promowana jest w telewizji (stacje ogólne i tematyczne), radiu, Internecie (w tym mediach społecznościowych) oraz w kinach. Wspierają ją również banki, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. Twarzą kampanii jest MC Silk – znany już z wcześniejszych odsłon komunikacji marki. Za kreację odpowiada agencja Change Serviceplan, natomiast za planowanie i zakup mediów dom mediowy Blue 449.

- Pomysł na kampanię promującą BLIKOMANIĘ to z jednej strony sentymentalne nawiązanie do czasów młodości naszej grupy docelowej, filmów kung-fu z Brucem Lee i kultowej Akademii Pana Kleksa. Z drugiej strony idea w dowcipny sposób czerpie z dalekowschodnich mądrości: ZEN czy buddyzmu. Wedle tych zasad „TRENING CZYNI MISTRZA”, co łatwo pozwala nam zakomunikować codzienne korzystanie z BLIKA i w ten sposób zwiększanie swoich szans na wygraną w loterii BLIKOMANIA czyli zdobycia hajsiwa.

- powiedział Michał Tyburcy, Business Director Change Serviceplan

Zobacz: BLIK wprowadza płatność z banera reklamowego. Na pierwszy ogień poszła akcja WWF Polska
Zobacz: BLIK szykuje się do międzynarodowych przelewów na numer telefonu
Zobacz: Kradną za pomocą Blika. Jak nie dać się oszukać?

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności

Przewiń w dół do następnego wpisu