DAJ CYNK

Startery Virgin Mobile z pakietem 10GB

04.08.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 35

Ważne 8

2

Virgin Mobile uatrakcyjnia swoje startery dodając do nich promocyjny pakiet 10 GB.Virgin Mobile uatrakcyjnia swoje startery dodając do nich promocyjny pakiet 10 GB.

Promocja dotyczy wszystkich starterów w ofercie, zamawianych za pośrednictwem strony operatora i dostępna jest zarówno dla osób zamawiających nową aktywację, jak i przenoszących numer od innego operatora. Po aktywacji karty SIM, na saldzie dostępny jest pakiet 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Korzystanie z pakietu nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą.

Pakiet danych dostępny jest również na Darmowym Starterze. Oznacza to, że starter z 10 GB można otrzymać zupełnie bezpłatnie. Koszt karty SIM to 0 zł, darmowa jest także dostawa kurierem z rejestracją numeru. Dodatkowo każdy taki starter posiada 5 zł na saldzie do wykorzystania na kolejne usługi.

Operator proponuje trzy sposoby na wykorzystanie startera:

  • Opcja 1: zamawiasz bezpłatny starter - zyskujesz 10 GB za 0 zł na wakacje,
  • Opcja 2: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz go za 5 zł i uruchamiasz #WAKACYJNY_WYPAS - zyskujesz łącznie 20 GB za 5 zł,
  • Opcja 3: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz konto za 25 zł i uruchamiasz #BEZLIMITU - zyskujesz 30 GB oraz minuty i SMS-y bez limitu za 25 zł.

Paczka 10GB dodawana jest również do starterów zamawianych z pakietami 3w1 (#PEŁENLUZ, BEZLIMITU etc.) i z pakietem Freemium (30 minut, 30 SMS, 300 MB za 0 zł).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się