DAJ CYNK

Startery Orange z kartami MultiSIM

02.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11286

Ważne 14

12

Od 2 listopada sieć Orange rozpoczyna sprzedaż starterów z kartami MultiSIM, czyli 3 w 1.

Od 2 listopada sieć Orange rozpoczyna sprzedaż starterów z kartami MultiSIM, czyli 3 w 1.

W początkowym etapie nowe karty będą dostarczane wraz z ofertą Orange Smart, później staną się standardem dla wszystkich starterów sieci. Z karty MultiSIM klient może wyłamać sobie w zależności od potrzeb kartę SIM w rozmiarach nano, micro lub standard.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~Tomek
0

2015-11-14 16:57:58

gdzie można kupić te startery bo w salonie orange o takim czymś nie wiedzą?

Odpowiedz

50. ~orange były pracownik
0

2015-11-04 18:57:39

byłem pracownikiem salonu firmowego orange i to co mówi @Jarkowie jest prawdą , więc jak ktoś mógł ściągnąć pin to w 100% z kart STK , z reszty było to losowo ale działało na może 5% kart które do nas trafiały nie pomagała wymiana karty sim itp , więc jak ktoś pisze że mu się udało to miał farta albo robił to bardzo dawno ....

Odpowiedz

49. ~
0

2015-11-04 12:48:49

46- domyślam , się skoro tak piszesz że numer nie masz w Orange.

Odpowiedz

48. wlo
0

2015-11-04 11:23:00

46 - nie dalej jak w sobotę siostrzeniec wymieniał (właściwie siostra, bo na nią są telefony dzieci) karty na nanoSIM... Dostał karty bez PIN. Dzwoniłem do BOK, żeby pierwotny PIN dostać (czasem przy identyfikacji żądają) i pytałem o sprawy blokady lub nie. Dowolnie można to robić z poziomu telefonu :-)

Odpowiedz

47. wlo
0

2015-11-04 11:19:17

46 - mówisz, ze "zdjęcie" (brak żądania) PIN-u na kartach USIM jest niemożliwe? To chyba znowu - tylko w Orange ;-)

Odpowiedz

46. ~Jarkowie
0

2015-11-04 11:14:06

Tak sobie czytam te komentarze apropo pinu, postanowiłem że naswietle sprawę. Otóż mozliwosc zdjęcia kodu PIN istnieje standardowo tylko na karcie SIM w standardzie STK... Sprzedawca powinien wiedzieć w salonie jaka macie kartę bo to widać w systemie albo często na samej karcie jest po cyferkach napisane "STK". Niestety karty na wymianę, nowe numery postpaid , pod przeniesienie... są produkowane np w standardzie NFC pass lub USiM, a z takich kart zdjęcie pinu jest niemożliwe a na karcie NFC pass wręcz zabronione, przynajmniej oficjalnie. Karty prepaid nie są i nie muszą być zabezpieczone choć dostajecie zawsze puk- przy jego pomocy można na prepaid włączyć PIN. Czasami jednak w salonach operatorskich np Orange o ile pracownicy mają sim tester można poprosić o próbę zdjęcia pinu. Taka osoba weźmie od was kartę i spróbuje, ale nie zawsze daje się to zrobić. O ile z kart internetowych które są w standardzie USiM można próbować także zdjąć pin o tyle karta RUIM/USiM/LTE nie daje już takiej możliwości (karty USiM także wspierają LTE). Mimo próby sciagniecia jednak nikt nie daje gwarancji ze konsultant to zrealizuje. Tak wiec to nie jest kwestia czy ktoś chce czy nie... Tylko czy karta sim jaką macie na to pozwala i czy pracownik ma taką możliwość techniczną . Tym co pisali powyżej ze się udało od reki... Poprostu mieli szczęście bądź nieświadomie spełnili te dwa wyżej wspomniane warunki w salonie operatora.Pozdrawiam ciepło. Ps. Kiedyś można było wysłać do Orange jeszcze pisemny wniosek o usuniecie pinu, realizowano to wtedy zdalnie... Jak jest teraz... Nie wiem ale Adres się nie zmienił chyba i to jest bok@orange.pl.

Odpowiedz

45. wlo
0

2015-11-04 09:08:47

Mnie zastanawia, jak w świetle tych wzniosłych komentarzy o ochronie danych, ochronie dóbr itd. ktoś rezygnuje z blokady PIN w telefonie?

Odpowiedz

44. ~
0

2015-11-04 08:39:28

Łał, nie ma to jak móc sobie wyłamać kartę w dowolnym rozmiarze...

Odpowiedz

43. Heniio
0

2015-11-04 06:43:55

Tak się zastanawiam nad merytorycznym minusem @39Ech, szkoda gadać :-)

Odpowiedz

42. ~Uuk
1

2015-11-03 12:06:04

Dla nie których to problem z zapamiętaniem 4 cyfr a dla niektórych nie, Dla mnie to powód do zmiany operatora bo:Wcześniej miałem SIM z możliwością wyłączenia PIN, po zmianie telefonu musiałem mieć micro sim .... więc zabuliłem 20 zł za wymianę karty i tu niespodzianka SIM PIN nie da się wyłączyć .... reklamacja .... odp "nie ma technicznej możliwości" ..... ? ? ? druga reklamacja ...... podtrzymanie stanowiska pomarańczy (za każdym razem w ładnej kopercie z podpisem jakiegoś ważniaka ;). Ja na to że da się wyłączyć sim pin .... po prostu u "dziewicy" przy równorzędnych ofertach i tak też robię. Nie lubię niereformowalnych graczy, a SIM PIN denerwuje maksymalnie przy telefonach typu Dual SIM.

Odpowiedz

41. ~Loop
1

2015-11-03 09:56:25

A kiedy Orange wprowadzi wreszcie możliwość posiadania dwóch kart SIM z jednym numerem telefonu, wzorem T-Mobile (Era) Tandem? Jak na razie można tylko mieć dwie lub więcej kart, ale tylko do transmisji danych.

Odpowiedz

40. ~Kuba
1

2015-11-03 09:08:36

Przedwczoraj kupiłem starter Playa na stacji za 5zł i karta 3w1 była. Ale Orange to bardzo prestiżowa sieć, jako jedyna ma simlocki za co u mnie jest bardzo skreślona. Nie oni są od decydowania jaką kartę sim wkładam w telefon.

Odpowiedz

39. Heniio
-1

2015-11-03 08:31:18

W marcu w salonie w gliwickim Forum wymienilem od reki 3w1 LTE i nic nie zaplacilem.Z mojej winy; przekladajac zlamala mi sie

Odpowiedz

38. ~j.
1

2015-11-03 07:54:12

Znajoma w salonie firmowym Orange potrzebowała tydzień na wimianę minisim na microsim! Musiała złożyć zamówienie i po tygodniu odebrała kartę. oczywiście lżejsza o 25 zł. Gdyby podpisała nową umowę to całą sparwę załatwiłaby od ręki. Gdybym był na jej miejscu to chyba bym im tam wyparował. Moim zdaniem Orange powinno sobie zrobić audyt związany z wimianą simów (również co do ceny), gydyż wyjątkowo nierówno traktują klientów.

Odpowiedz