DAJ CYNK

Startery JA+ Na Kartę za darmo na www.plus.pl

19.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3791

Ważne 9

5

Plus ponownie rozdaje darmowe startery w ofercie JA+ na kartę. Wystarczy wejść na stronę www.plus.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz.

Plus ponownie rozdaje darmowe startery w ofercie JA+ na kartę. Wystarczy wejść na stronę www.plus.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz.

Od czwartku 19 listopada Plus rozdaje za darmo startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów:

  • JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1GB,
  • JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie.

Klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale może odebrać tylko jeden starter.

Akcja trwa od 19 listopada do 13 grudnia lub do wyczerpania starterów. Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz na www.plus.pl

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Aneta
0

2016-02-21 21:51:13

Dobra sieć mam ja dlugo

Odpowiedz

12. ~Witia
0

2015-11-27 14:48:35

Mi się te bonusy podobają. Dzięki temu Plus dużo zyskuje w moich oczach, bo ma tanie w eksploatacji kartówki.

Odpowiedz

0

2015-11-19 18:05:00

@10. Tu masz instrukcje jak optymalnie wykorzystać promocje na doładowania w Plusie -->

Odpowiedz

10. ~Piotrek
1

2015-11-19 17:10:58

Nie da się 20, jest tylko 1 karta do odebrania. No ale dobre i to, już się zgłosiłem. Sprawdzę, jak to z nimi jest i tymi częstymi promocjami na doładowanie. W sumie na telepolis często się o tym czyta, więc wygląda, że w plusie będzie się dało tanio z tel. na kartę korzystać.

Odpowiedz

9. ~tom
0

2015-11-19 16:26:39

I już wszystkie kartowce dusigrosze ustawiają się w kolejce :D Dają za darmo to poproszę od razu 20 :D A tu jeszcze ktoś marudzi, że na tym starterze nie ma darmowego internetu :D Biedaki :)

Odpowiedz

8. ~Wariat
0

2015-11-19 13:58:33

@reboot bezposrednie przekierowanie dz.

Odpowiedz

7. reboot
0

2015-11-19 13:18:00

@6 -

Odpowiedz

6. ~Wariat
-1

2015-11-19 13:03:33

Gdzie znalezc ten formularz do wypelnienia, bo na stronie plusa nic takiego nie ma a konsultanci mowia, ze odbior tylko osobiscie ?

Odpowiedz

5. ~RAMBO7
0

2015-11-19 12:45:59

SOLORZ UCZ SIE OD LYCAMOBILE ZA 10ZETA NA MIECHA JEST 100MIN DO WSZYSTKICH SIECI 1GB NETA I 50SMS DO WSZYSTKICH

Odpowiedz

4. ~go
1

2015-11-19 12:17:56

Ja tam wole kupic za 5 zł. Niech mi laski nie robią

Odpowiedz

3. ~v1
0

2015-11-19 11:34:22

Ostatnio jak plus rozdawal startery to 7 TYG czekalem na sima.

Odpowiedz

2. ~LTE
0

2015-11-19 11:07:41

Żeby jeszcze dali coś za darmo internetu GB lub lejek a tu nic tylko po doładowaniu.

Odpowiedz