DAJ CYNK

Startery JA+ Na Kartę za darmo na stronie Plusa

08.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7147

Ważne 8

6

Od 8 czerwca Plus rozdaje za darmo nowe startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów: JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1 GB oraz JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie.

Od 8 czerwca Plus rozdaje za darmo nowe startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów: JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1 GB oraz JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie.

Oba startery dają możliwość korzystania z promocji bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Można także rozmawiać i SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w Plusie w ramach promocji Zawsze bez limitu w sieci. Na obu starterach można włączyć usługę Rok Ważności Konta.

W ramach promocji, opisywanej w regulaminie jako konkurs, nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale można odebrać tylko jeden starter. Akcji trwa do 5 lipca lub wyczerpania zapasów.

Zobacz: regulamin konkursu

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
24. Sig
0

2015-06-23 12:39:54

Dziś dostałem. Zamawiałem w dniu ukazania się newsa na Telepolis, wysłany 19 czerwca.

Odpowiedz

23. ~Haha
0

2015-06-08 22:19:50

Plus nie obsługuje mPay, więc jest tak samo przydatny, jak umowa śmieciowa.

Odpowiedz

22. ~maks
0

2015-06-08 22:17:09

Spoko pomysł. potrzebuję nowego numeru, więc jest jak znalazł. Druga sprawa, Plus ma też inną promocję teraz - co 5-te doładowanie gratis. Dla zwolenników braku stałych zobowiązań i niskich kosztów telefonii jest to sprawa do rozważenia co najmniej.

Odpowiedz

21. ~
-1

2015-06-08 20:36:11

kazdy daje za darmo karte - ale czy ta darmowa karta pozwala wykonac choc jedno połaczenie BEZ doladowania?

Odpowiedz

20. ~MNP
-2

2015-06-08 19:58:12

Jak za darmo to ja płacę . Bhawo Ja :)

Odpowiedz

19. RadkoR
0

2015-06-08 18:35:20

Odpowiedz

18. ~Jarek Szczupak
-5

2015-06-08 15:12:34

Jak dajo za darmo to biore ze sto

Odpowiedz

17. ~czytelnik
0

2015-06-08 14:59:02

Czy dobrze rozumiem: karta aktywna będzie DOPIERO po doładowaniu za 30 zl? I wtedy będzie na karcie 35 zl, a do momentu doładowania w myśl opisu Solorza wychodzi... ze nic, tak?? Czy tylko chodzi tutaj o opcje DODATKOWA bez limitu?

Odpowiedz

16. ~
0

2015-06-08 14:40:49

nie da sie zamowic. niedziala.

Odpowiedz

15. ~Calm7
-5

2015-06-08 14:30:35

jak za darmo te startery to wezmę ich ze 100.

Odpowiedz

14. ~
2

2015-06-08 13:53:11

Niech ktoś wytłumaczy na czym polega atrakcyjność tych starterów, czym się różnią od tych, które można kupić w kiosku?Zarówno w jednych jak i drugich żeby korzystać z promocji trzeba doładowywać konto. Czy jeżeli tutaj doładuję za 30zł i wykupię RWK, to będę miał no limit na komórki przez rok?

Odpowiedz

12. ~@f643
5

2015-06-08 13:20:53

Taki chuy, że Plus dostanie moje dane osobowe. :-)

Odpowiedz

11. ~Ale-gro
4

2015-06-08 13:04:54

@7 juz jestesmy o tobie glupku uprzedze ni. Nic nie sprzedasz

Odpowiedz

10. ~pabloki
2

2015-06-08 12:43:17

@6 tylko że RWK w timotaczu sie po prostu nie opłaca bo koliduje z prawie wszystkimi uslugami obniżajacymi koszty. w plusie też sie nie opłaca bo koliduje. a o roku ważności konta napisałem gdyż LuiN wspomniał o tym w newsie.

Odpowiedz