DAJ CYNK

Starter z pakietem danych w Heyah i T-Mobile

07.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6613

Ważne 4

10

250 MB Internetu w prezencie do starterów T-Mobile i Heyah zakupionych w sklepach sieci Carrefour i Globi.

250 MB Internetu w prezencie do starterów T-Mobile i Heyah zakupionych w sklepach sieci Carrefour i Globi.

Klienci, którzy kupią starter T-Mobile na kartę, Internet na kartę w T-Mobile lub Heyah na kartę w jednym ze sklepów Carrefour, Carrefour Market, Carrefour Express lub Globi otrzymają w prezencie pakiet 250 MB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Pakiet przyznawany jest w momencie pierwszego doładowania startera dowolną kwota.

Promocja obowiązuje od 7 listopada, do końca roku.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
65. ~dj
0

2014-11-16 19:14:03

Jest rozwiązanie, cały marketing w T-Mobile zwolnić i na zasiłek !!! Ci ludzie nie mają pomysłu na rozwój firmy, chyba że jest to celowe działanie. Mam nadzieję że ktoś to przeczyta odpowiedzialny za rozwój formy !!!! Firma ciągnie w dół !!!! Gdzie jest ERA ???????????

Odpowiedz

64. ~
-1

2014-11-15 15:14:40

@61, a gdzie tyle oferują?

Odpowiedz

63. ~acy
-1

2014-11-12 09:21:03

@62 na miesiąc

Odpowiedz

62. ~hihi
0

2014-11-11 15:41:35

@61 - 24GB na miesiąc czy 24GB na całe 24 miesiące za 11zł miesięcznie?

Odpowiedz

61. ~acy
-1

2014-11-10 23:26:58

Powiedzcie czy 24 GB transmisji danych za 11 zł przez 24 m-ce to rozsądna cena?

Odpowiedz

53. ~ja
1

2014-11-08 20:41:21

Ja dzis kupiłem starter za 5 zł 1 GB internetu t-mobile , net w 3 g chodzi jak marzenie 6 Mb/s, a w plus na karte ten sam modem tylko 2 g, net 3 g chodzi jak chce.

Odpowiedz

44. ~Calm7
0

2014-11-08 18:18:54

Doskonała oferta. Te 250 wystarczą mi żeby poczytac głupie komentarze tu. Więcej obycia wam trzeba i zrozumienia dla t mobile mędrcy

Odpowiedz

39. ~wlo
0

2014-11-08 17:15:45

Coś nowy prezes jak na razie nic ciekawego nie wprowadza, niech nie będzie taki,niech nie udaje Greka :-)

Odpowiedz

38. ~Goiarz Filipek
0

2014-11-08 17:15:09

@21Rzecz w tym, że aby dostać ten jednorazowy pakiet, najpierw trzeba doładować konto!5 zł - starter1 zł - doładowanieRazem: 6 złI trzeba pamiętać o włączeniu roku ważności (koszt: 3 zł / m), bo inaczej starter się zablokuje po 7 dniach.Normalna cena pakietu 250 MB = 3 zł. Dokładnie tyle warta jest ta promocja.

Odpowiedz

33. ~iii
0

2014-11-08 16:33:30

@22: Przez chwilę tak myślałem, bo za darmo nic nie dają. Dzięki za info.

Odpowiedz

32. ~mmm
0

2014-11-08 16:33:03

Jak na razie korzystam z darmowych starterów które przysyłają mi do domu za 0 zł - inni mogą?! Mogą :) Więc T-M mi nie podchodzi - za drogi :)

Odpowiedz

26. ~frasag
2

2014-11-08 10:50:50

@22: Przez chwilę tak myślałem, bo za darmo nic nie dają. Dzięki za info.

Odpowiedz

24. ~
2

2014-11-08 08:01:11

Oni są tak żałośni, że aż śmieszni.@22, ten starter nie jest wart nawet złotówki.

Odpowiedz

23. ~Jak na razie korzystam z darmow
2

2014-11-07 23:49:12

Jak na razie korzystam z darmowych starterów które przysyłają mi do domu za 0 zł - inni mogą?! Mogą :) Więc T-M mi nie podchodzi - za drogi :)

Odpowiedz

22. Nomedaj
3

2014-11-07 17:18:22

@21Rzecz w tym, że aby dostać ten jednorazowy pakiet, najpierw trzeba doładować konto!5 zł - starter1 zł - doładowanieRazem: 6 złI trzeba pamiętać o włączeniu roku ważności (koszt: 3 zł / m), bo inaczej starter się zablokuje po 7 dniach.Normalna cena pakietu 250 MB = 3 zł. Dokładnie tyle warta jest ta promocja.

Odpowiedz