DAJ CYNK

Spotify Premium za 0,99 zł

23.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8340

Ważne 9

5

Spotify przygotowało promocję dla osób, które nie korzystały z oferty Premium serwisu. Teraz trzymiesięczny dostęp kosztuje tylko 0,99 zł miesięcznie.

Spotify przygotowało promocję dla osób, które nie korzystały z oferty Premium serwisu. Teraz trzymiesięczny dostęp kosztuje tylko 0,99 zł miesięcznie.

Promocja jest skierowana do osób, które na swoim koncie nigdy nie korzystały z dostępu do serwisu w wersji Premium. Dzięki niej muzyka jest odtwarzana bez reklam, w dowolnej kolejności, z możliwością zapisu plików oraz przede wszystkim w wyższej jakości.

Dodatkowo niezbędne jest użycie karty płatniczej (kredytowej lub debetowej z aktywnymi płatnościami internetowymi). Karty upominkowe i przedpłacone nie są akceptowane. Należy również pamiętać, aby odpowiednio wcześniej zrezygnować z subskrypcji Premium. W przeciwnym wypadku po trzech miesiącach automatycznie uruchamiany jest standardowy abonament za 19,99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Spotify; wł

Tagi: spotify
Komentarze
Zaloguj się
56. Logan
0

2016-05-24 15:18:17

*tam wyżej w moim komentarzu oczywiście miało być 29,99zł/mc (za 6 osób), a nie 299,9zł :D

Odpowiedz

55. ~gggf
0

2016-05-24 14:30:49

Nowa oferta family do 6 konto za 29,99 zł miesięcznie

Odpowiedz

54. ~Wallenrod
-1

2016-05-24 13:43:46

To ja powiem inaczej - słucham muzyki i z płyt (mam kolekcję kilkuset, która stale sie powiększa) i ze Spotify, opłacając opcję premium. Naprawdę, dwie dychy miesięcznie przy standardzie to cena niewiele większa niż paczka fajek, a tu rozmowa, jakby trzeba było bulić przynajmniej 10x tyle. I dzięki wspomnianej przez LuiNa zalecie poznawania nowości, już nie jeden artysta pojawił się na mojej półce w postaci legalnego, fizycznego albumu.

Odpowiedz

53. Logan
-1

2016-05-24 12:35:42

@52 i gdzie ja mam w telefon wsadzić tę CD? :D

Odpowiedz

52. ~
1

2016-05-24 12:24:56

Streaming ma taką wadę, że jesteś ograniczony do bazy utworów, jaką zapewnia usługodawca. Wystarczy, że ulubiony artysta/jego wytwórnia rozwiąże umowę z danym serwisem i tracisz dostęp do ich twórczości.A jeżeli kupujesz płyty/pliki, to nikt ci nie zakaże słuchania czegoś za co raz zapłaciłeś.Osobiście wolę CD, choć rzadko słucham z płyty, a częściej muzyki zgranej do MP3 320kb/s. Ale nic nie zastąpi dla mnie albumu z okładką (książeczka z tekstami, zdjęciami i czasem ciekawostkami), możliwością kopiowania na dowolne urządzenia, które odtwarzają MP3 i słuchania offline.

Odpowiedz

51. Logan
0

2016-05-24 12:00:27

Teraz Spotify ma ofertę rodzinną - 299,99zł/mc za 6 osób, czyli wychodzi 5zł/mc/os. Pewnie niedługo pojawią się oferty na Allegro "Kto dołączy do mojej rodziny?" :DOczywiście w ofercie Familijnej za te 29,99zł/mc każdy ma swoje konto, każdy ma swoje niezależne playlisty.

Odpowiedz

50. iperyt
0

2016-05-24 08:55:00

@33 Oferty za 1 zł z Allegro wczoraj właśnie wymiotło...rano jeszcze były teraz jest jedna za 6,99 za 2 miesiące.

Odpowiedz

49. wlo
2

2016-05-24 08:36:03

pacman - mądrego gadanego, o polityce, kulturze... owszem. Lubię kiedy redaktor muzyczny opowiada o muzyce a nie tylko puszcza ją z komputera i pojawia się na koniec audycji, żeby się pożegnać ;-)

Odpowiedz

48. lee
-1

2016-05-24 07:54:49

Jeżeli skompicie grosza to jest moduł xposed który zmienia zachowanie najbardziej uciążliwej opcji we free czyli blokadzie skipowania utworów. Kto ma andka i root może działać xd

Odpowiedz

47. pacman
0

2016-05-23 23:19:10

@wloSłuchasz radia tylko dla muzyki czy też gadanego, no i jakich stacji, audycji ?

Odpowiedz

46. wlo
0

2016-05-23 21:44:06

DanielR - ja mam na to sposób... Kilkaset płyt z taką jak mówisz muzyką - jest moja i mogę ją nawet do flac-a rippować, a do tego dwa razy tyle cyfrowej, pobranej, wcześniej zapłaconej, z Sieci. To drugie to to czego mniej słucham, jakieś - właśnie - nowości, nowe płyty starych zespołów itp., itd.

Odpowiedz

45. DanielR
0

2016-05-23 21:37:56

@LuiN (42), więc właśnie. Najwidoczniej mam ciut odmienną "filozofię" słuchania muzyki. ;-)Ja na smartfonie potrzebuję góra kilkaset ulubionych utworów. Nie mam potrzeby co chwila "odkrywania czegoś nowego". Rozumiem, że wówczas doskonale sprawdzą się takie serwisy, jak właśnie Spotify. Dla mnie poznawanie coraz to nowej muzyki jest sprawą drugorzędną. Smartfona mam zawsze pod ręką i po prostu chcę mieć na nim sprawdzone, przesłuchane wcześniej piosenki. I to mi w zupełności wystarcza.

Odpowiedz

44. wlo
0

2016-05-23 21:33:45

No ja radiomanem - że tak powiem - jestem, więc muzyka też do kilkunastu godzin dziennie mi gra... Nowości przedstawiane przez moich reaktorów muzycznych mi wystarczają... Poza tym coraz więcej czasu zajmuje mi słuchanie "nowości" w postaci "wcześniej nie publikowanych nagrań". Zarówno w radiu - jest jeden gość co takie rzeczy puszcza - za rzadko jak dla mnie, jak i na płytach (vide chociażby ostatnie wydanie dyskografii L:ed Zeppelin).Jakoś nie kręcą mnie te serwisy on-line/''owe. Na razie mam czego słuchać z klasycznych źródeł ;-)

Odpowiedz

43. ~rrrrr
0

2016-05-23 21:25:13

to spotify jest płatne ? hm nie wiedziałem...

Odpowiedz

42. LuiN
0

2016-05-23 21:09:51

@ 41, wlo - codziennie słucham muzyki przez 5 do kilkunastu godzin, jak było trzeba, to i z segregowaniem nie było problemu. W Spotify bardziej od wygody segregowania kręci mnie niski wysiłek potrzebny do odkrywania nowości. Wszystko czego słucham jest analizowane i co poniedziałek dostaję naprawdę niezłą playlistę z rzeczami, które mogą mi się spodobać... i się podobają w większości. Przebrnąłem przez większość serwisów streamingowych i jeśli ktoś słucha naprawdę dużo muzyki, moim skromnym zdaniem najlepiej odnajdzie się właśnie na Spotify.

Odpowiedz