DAJ CYNK

Sony Xperia J największym tegorocznym hitem w Orange

21.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5274

Ważne 3

2

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, opublikował na swoim blogu ciekawe statystyki dotyczące sprzedaży smartfonów.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, opublikował na swoim blogu ciekawe statystyki dotyczące sprzedaży smartfonów.



Od początku 2013 roku niekwestionowanym liderem gdy chodzi o sprzedaż smartfonów w ofertach dla klientów indywidualnych jest Sony Xperia J, który sprzedał się w liczbie ponad 57 tys. sztuk.

Klienci biznesowi najchętniej wybierali inny smartfon - Samsunga I9070 Galaxy S Advance, który sprzedał się w liczbie 17 tys. sztuk.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
24. ~gmo zabija dna
0

2013-06-24 20:24:13

A bhitem poinna byc xperia tx na amazonie 325 dol podwojny proc nfc 16 gb 1 gb ram i kamerka 13 bmpix i bateria wymienna

Odpowiedz

23. ~Punk
0

2013-06-24 08:09:00

Mnie Orange próbował przekonać do przejścia do nich, ale zostałem dalej w Plus`ie, może ceny telefonów nie są jakieś rewelacyjne, ale udało mię mi znaleźć Samsung Galaxy Note, który jest i tak dużo lepszy niż jakiś Sony Xperia J czy odgrzewany Samsung Galaxy Mini 3. Teraz jak tylko dostane te 1400 zł za Galaxy Note abonament wyjdzie mnie tylko 20 zł za No limit plus pakiet neta 2,5 GB z aktualnie najlepszym zasięgiem w kraju jaki ma Plus.

Odpowiedz

22. ~
0

2013-06-23 09:58:11

Akurat z PO to w większości było wyborem innego zła (bo nie powiem czy większego czy mniejszego) Ale co do telefonu to akurat sporo osob chwali sobie ten model (w tym przedziale cenowym) ale wolałbym poznac jakiegoś dokladniejsze informacje czemu jest rozhwytywany w orange.

Odpowiedz

21. ~do 20
0

2013-06-23 09:36:53

Xperia J to niewypał ludzie pchają się do niego jak Platforma Obywatelska po OFE. Nie wiadomo dlaczego. Tak jak z wyborami

Odpowiedz

20. ~
0

2013-06-23 09:19:56

Mam nadzieje ze jest tu ktoś obeznany w temacie bo mam małe pytanie. Sony Xperia J największym hitem w Orange ze względu na Sony czy na Orange? W sensie czy telefon jest na tyle dobry, że jest rozchwytywany, czy to cena którą chce orange za ten aparat powoduje że jest tak często wybierany.

Odpowiedz

19. ~
0

2013-06-22 13:05:40

i najbardziej - obok L7 - zawieszającym i resetującym się. To dowodzi, jaką mamy telefoniczną świadomość w społeczeństwie.

Odpowiedz

18. ~pytlus
0

2013-06-22 12:25:12

i najbardziej psującym się

Odpowiedz

17. ~Pytajnik
0

2013-06-22 00:47:27

Orange abo. na 24 miesiące za 21,50zł a w tym ( 840 min do all, wymiana na SMS + Poł. do Orange za 0zł, + 1,5 GB danych + usługa Dezeer ) :-)

Odpowiedz

16. ~Johny11
0

2013-06-22 00:29:39

@kajman, za te pieniądze to żal dupe ściska tak oferta...

Odpowiedz

15. ~kajman
0

2013-06-21 23:47:16

@14 byłem w Orange i jestem już w Play - za 49 zł mam 800 to all + nolimit w sieci i pół gigsa = happy :) może teraz są już ciekawsze oferty z NJU i RBM ale zostało mi pół roku abo i nie narzekam. chyba zostanę przy P4

Odpowiedz

14. ~
0

2013-06-21 18:13:47

jestem 1. SRANIE W BANIE MAM U NICH OD DWOCH LAT I SIE MECZE TYLKO PRZY OFERCIE Z TELEFONEM WIEC NIE MOW MI JAK JEST W ORANGE. BO TO PORAZKA. WOLE NP W PLAY MIEC 39zl na miecha i net 500mb i do play no limit i te 400 min by mi wystarczyło w zupełnosci. ale kazdy ma swoj gust.

Odpowiedz

13. thonka
0

2013-06-21 16:35:30

@12 zero przez ile w ciągu całej umowy? i jakim kosztem? Kosztem korzystania z kredytówki w BZWBK? Ile musisz zrobić obrotu na karcie, by mieć darmowe rozmowy? Dla ilu % ludzi jest to dostępne? Bo ta promocja w orange jest dostępna dla każdego, a nie dla wybranych...

Odpowiedz

12. ~
0

2013-06-21 16:23:44

#7 mozna miec 0 zl do wszystkich sieci i bez takiego kombinowania zeby jakies smieszne 21,6 zl osiagnac wiec taki madry to nie jestes hehe

Odpowiedz

11. ~
0

2013-06-21 15:48:51

Polecam S Advanca bardzo dobry telefon, Sony J-ka jest tylko ładny (moim zdaniem) więc w większości za design telefon był wybierany. Może w końcu zaczną robić telefony z ciekawym designem, a nie tylko na jedno kopyto :)

Odpowiedz

10. ~BKX
0

2013-06-21 15:19:32

8: ja też jestem w trakcie przenoszenia wszystkich. Dodatkowo rodzice mają Neo (bo nic innego sensownego w tej lokalizacji nie ma), więc kolejny rabat 15 zł. Dodatkowo za opłacanie w terminie rachunków Orange daje 10 MMS co miesiąc, wiec i z tym problem się rozwiązuje.

Odpowiedz