DAJ CYNK

Smartfony do wygrania w zimowych konkursach Plusa na Instagramie

12.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3053

Ważne 4

0

Do końca lutego trwają zimowe konkursy sieci Plus na Instagramie. W obu do wygrania są nowoczesne smartfony: Sony Xperia SP i LG G2.

Do końca lutego trwają zimowe konkursy sieci Plus na Instagramie. W obu do wygrania są nowoczesne smartfony: Sony Xperia SP i LG G2.

Po raz kolejny Plus zaprasza użytkowników Instagramu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Tym razem są to dwa toczące się jednocześnie konkursy. Pierwszy konkurs to zrobienie karnawałowego "selfie", czyli zdjęcia samemu sobie w kolorowej kreacji lub przebraniu. Selfie zostało uznane za słowo roku 2013 i jest to jeden z najpopularniejszych tagów na Instagramie. Nagrodą w tym konkursie jest Sony Xperia SP i by wziąć w nim udział wystarczy zamieścić fotkę na Instagramie i otagować #selfiepluskarnawal.

W drugim konkursie, w którym można wygrać LG G2, użytkownicy Instagramu proszeni są o dodawanie zdjęć z zimowych wyjazdów w góry i nie tylko. Zdjęcia te należy opatrzyć tagiem #plusnastoku. Plus jest partnerem wielu zimowych akcji m.in. "Start do nart" i "Bezpieczna zima" i szczególnie uczestników tych wydarzeń zachęca do dzielenia się swoimi zdjęciami z konkursowym tagiem.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: instagram plus
Komentarze
Zaloguj się
0

2014-02-13 09:15:54

Jeszcze tam mnie tylko brakowało... G2 już mam a Instagram też mi się dobrze nie kojarzy a Plus tylko z zacieszonym Solorzem i jego śmiesznym Plusem z którym miałem kabarety nie do opisania. Wolę sam na telefon zarobić i nie robić z siebie pawiana.

Odpowiedz

4. ~
1

2014-02-12 17:15:17

@2 strona internetowa na którą ludzie wrzucają zdjęcia swoich obiadów, piseków, kotów, kup, żygów i innych bardzo interesujących przedmiotów. Czasem pewnie znajdzie się jakiś użytkownik-podróżnik, który coś ciekawego wrzuci, jednak "zwykły" nastolatek nie ma się za bardzo czym pochwalić.

Odpowiedz

2. ~marcellove
0

2014-02-12 16:50:07

Co to jest ten Instagram?

Odpowiedz

1. ~Templariusz
-1

2014-02-12 15:52:42

T. rządzi! :D

Odpowiedz