DAJ CYNK

"smartDOM na Gwiazdkę" od Plusa i Cyfrowego Polsatu

14.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23484

Ważne 8

14

W świątecznej promocji można między innymi znaleźć gotowe zestawy, na które składają się telewizor, tablet oraz smartfon.

W świątecznej promocji można między innymi znaleźć gotowe zestawy, na które składają się telewizor, tablet oraz smartfon, a do tego pakiet trzech usług w ofercie drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę.



W salonach Plusa można dostać zestaw Samsunga, czyli telewizor Smart TV UE50H5500 50 cali, tablet Galaxy TAB 4 LTE oraz smartfon Galaxy S4 LTE. Wszystko to jest dostępne za 0 zł na start i w 48 ratach po 99,99 zł. Z kolei w punktach Cyfrowego Polsatu dostępny będzie zestaw firmy LG, na który składają się telewizor Smart TV 42LB5700 42 cale, tablet G Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE. Wszystko razem za 0 zł na start i w 48 ratach po 65 zł łącznie.



W ramach kolejnej odsłony promocji Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę razem ze wspomnianym sprzętem dostępny jest pakiet trzech usług, za które łączna miesięczna opłata to 61 zł - przez całą umowę. Składają się na niego:

  • telefon w Plusie z usługą nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych,
  • Internet Power LTE z pakietem danych 20 GB i Internetem LTE bez limitu danych przez całą umowę bez opłat,
  • telewizja Cyfrowego Polsatu, czyli 78 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny oraz dekoder HD.

Każdy klient może też stworzyć własny zestaw usług i urządzeń, najlepiej odpowiadający potrzebom swojej rodziny. Może wybierać z portfolio abonamentów oraz sprzętów: smartfonów, tabletów, konsol do gier, laptopów i telewizorów.

Inne zestawy urządzeń dostępne w świątecznej ofercie to na przykład:
  • trzy urządzenia LG - telewizor Smart TV 47LB5700 47 cali Full HD, tablet G Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE, dostępne także za 0 zł na start i w 48 ratach po 69,99 zł,
  • trójpak świąteczny: Laptop Lenovo Flex 2 14 cali wraz tabletem Lenovo Spark 8 cali LTE oraz router LTE Huawei E5180, za 0 zł na start i w 48 ratach po 60 zł,
  • dwa tablety LG G Pad 8.0 LTE za 0 zł na start i w 36 ratach po 40 zł.

Kampania reklamowa z udziałem Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka rozpocznie się 15 listopada.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
124. ~Grzesiek_K
0

2014-12-12 16:39:57

a czy jest juz dostepny gdzieś TV 47" w salonach Cyfrowego Polsatu ?? - podobno od 15 grudnia ma być - tv juz widzialem w salonie

Odpowiedz

123. ~xyz
0

2014-11-23 08:13:26

119. Byłabym wdzięczna za sprawdzenie,bo szczerze mówiąc oferta jest godna uwagi,jednak kiedy ktoś ptzedstawia Ci zupełnie inną ofertę niż jest na stronie,bo niby oni takiej nie mają, to po co robią taki szum,że za 61zl m-ce masz telewizje,internet i abonament. Prawie 30 zł różnicy jest,niby nie wiele,ale przy 24 m-ce robi się już odpowiednia kwota,którą człowieka niestety nie cieszy:)Pozdrawiam

Odpowiedz

122. wlo
0

2014-11-22 20:31:33

Inny pomysł jeszcze Co podsunę... Jeśli cel charytatywny nie jest dla Ciebie interesujący, możesz zasilić konto innego simplusowca ;-) Jedynym minusem teleprzelewu jest to, ze musi na kocie zostać co najmniej 3 zlote ;-) Więc i tak nie wykorzystasz całkowicie pieniędzy... No - za 2 zł netto jeszcze na cel charytatywny możesz wpłacić ;-)

Odpowiedz

121. wlo
0

2014-11-22 20:25:18

114 - no powiedziałem Ci, ze masz za mało pieniędzy przecież. Mam Ci kody podać, procedurę? Przestań...

Odpowiedz

120. ~
0

2014-11-22 20:02:50

Oczywiscie mialo byc do 118 :)

Odpowiedz

119. ~
0

2014-11-22 20:02:14

117, coz moge odpowiedziec - mam kumpla w punkcie Plusa i jesli cos da sie zrobic, to ja to po prostu dostaje. Z ciekawosci zapytam go w poniedzialek o te konkretna oferte.Jakis czas temu bylem zainteresowany konkretna oferta internetu w Cyfrowym Polsacie. W odwiedzonych punktach natrafilem na duzy opor materii i stwierdzenie, ze regulamin - regulaminem, ale tego co chce nie da sie uzyskac (tez mialo byc cos z niskim zobowiazaniem). We Wroclawiu jakos dalo sie w pierwszym napotkanym punkcie.

Odpowiedz

118. ~xyz
1

2014-11-22 19:09:07

Odp do 117:)Uwierz mi byłam już w trzech punktach i usłyszałam wszędzie to samo,mogę się z Tobą zgodzić, że można wybrać niższy abonament,ale bez internetu,a jak używać w tych czasach smarfona bez internetu?Mnie akurat interesowała konkretni ta oferta za 60,95 zł,ale niestety Plus nie jest wstanie Ci zaoferować takiej ofert,bo ona jest tylko marketinkiem,to są słowa konsultantów i że oni takiej oferty nie mają.

Odpowiedz

117. ~
0

2014-11-22 19:00:27

116, pewnie trafilas na konsultanta, ktory liczyl na wyzsza prowizje i nie proponowal tanszych ofert. Zestawy mozna modyfikowac w szerokim zakresie, sam wzialem tylko telewizor 50" do najnizszego abonamentu telefonicznego.

Odpowiedz

116. ~xyz
0

2014-11-22 18:49:05

Zapoznalam sie bliżej z ofertą,którą oferuje Plus ze sprzętem Firmy Samsung i nikt nie zaproponuje Wam oferty za 60,95,bo takiej nie ma. Oferte,którą oferuje Plus to: 1.Abonament za 49,99zl z 0,5gb internetu lub zestaw nr.2. Abonament 59,99zl z 2gb internetu, internet 20gb,po zaokragkeniu 30zl,telewizja 78 kanałów za 1zl,co łącznie daje nam przy pierwszej wersji abonamentowej 80,99zl,a przy drugiej 90,99zl,plus rata za sprzęt 99,99zl. Więc ciagle zastanawiam się skąd wzieli ofertę za 60,95zl skoro konsultanci nawet takiej oferty nie mają dla klientów.

Odpowiedz

115. ~Adam
1

2014-11-21 13:40:57

no i po ptokach, zablokowali. teraz muszę zapie..ć do sklepu po zasilenie za 5zł, bo żaden osobnik przeglądający ten serwis Telepolis.pl nie raczył mi pomóc! na serio jest 7 mln aktywnych użytkowników Plusa na kartę? nie wierzę, bo oprócz drewna są też życzliwi ludzie

Odpowiedz

114. ~Adam
0

2014-11-21 13:20:43

wlo- za mało? to za roczną ważność pobierają jak za zboże? nie da rady na simplusa z rwk lub plus profilowy itp.? chociaż dodatkowe 2 dni żeby było ważne

Odpowiedz

113. wlo
0

2014-11-21 12:37:51

Wyślij na jakiś charytatywny cel ;-) Za mało masz, żeby zmienić taryfę i aktywować roczną ważność ;-)

Odpowiedz

112. ~Adam
0

2014-11-21 12:34:26

da radę zmienić taryfę w Plusie na taką z roczną ważnością konta? mam plush bez limitu i 7.20zł na koncie a o 13.40 mija jego ważność, nie zależy mi na tym numerze, bo i tak zmieniam na plusa abonament,ale szkoda tych 7.20zł by blokowali, macie jakiś kod ? po zmianie zostanie 7.20zł na koncie?

Odpowiedz

111. ~Punk
-2

2014-11-17 23:49:05

Ale pitolicie, mi przy odległości 10 km od nadajnika mam takie wynikiJak narazie mimo przekroczenia 130 GB w tym miesiącu nadal działa on w miarę, dla kogoś kto nie potrzebuje szalonych i stabilnych Mbps czyli kabel to fajna opcja, ja mam bez limitu z 35 GB danymi w HSPA+ i w LTE bez limitu za 21 zł.Niech mi ktoś na wsi znajdzie taką ofertę w tej cenie to mu buty wypastuje, ale u mnie to nierealne, radiówka daje u mnie tylko 8 Mbps za 60 zł miesięcznie.Wiadomo jakbym miał kabel to bym na pewno nie zmieniał internetu, ale internet LTE to i tak lepsza opcja niż radiówka.

Odpowiedz

110. ~Dionizy
-2

2014-11-17 19:24:57

Do tej pory smartDOM sobie nieźle radził. Sporo osób skorzystało z tej propozycji, patrząc na wyniki III kwartału CP. Opcja świąteczna wzbogacona o sprzęt też znajdzie amatorów. Tym bardziej, że sprzęt wcale niezły.

Odpowiedz