DAJ CYNK

Słoikowa reklama Plush na kartę

16.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7226

Ważne 6

9

Sieć Plus ruszyła z kolejną odsłoną kampanii reklamowej oferty Plush na kartę.

Sieć Plus ruszyła z kolejną odsłoną kampanii reklamowej oferty Plush na kartę.

Konwencja spotu jest zgodna z poprzednimi reklamami oferty skierowanej do najmłodszych użytkowników sieci Plus. Tym razem obyło się bez podpalania choinki, ale charakterystycznej gry słów nie zabrakło.


Zobacz: Kolejna reklama Plush na Kartę - to nie jest miś dla dzieci

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~aaa
2

2015-05-03 17:41:52

Chamska reklama!!!!!!!!!!! powini ją zdjąć!

Odpowiedz

29. ~kret
3

2015-04-11 16:52:52

Reklamy dla gimbusów robione przez gimbusów. Dno i 3 metry mułu.

Odpowiedz

28. ~nick
2

2015-04-05 19:34:14

bez konsekwencji, to powinien sobie pomysłodawca tej tej reklamy wsadzić ten słoik w dupę

Odpowiedz

27. ~Vooytek
-2

2015-03-19 12:54:23

Właśnie bardzo fajna ta reklama. Motyw słoika i hasło "włozyć bez konsekwencji możesz tylko w Plush na kartę" pokazują, ze autorzy bawią się konwencją. Można je rozumieć dwojako ;) Pewnie nielimitowany dostęp do FB i Insta wielu ludzikom bardzo się spodoba.

Odpowiedz

26. ~edi
0

2015-03-17 22:02:29

16. To, że nie ma no limit na stacjonarne to młodym raczej nie przeszkadza. 5 zeta za 200 minut na stacjonarne to nie majątek.

Odpowiedz

25. ~Nina
0

2015-03-16 21:17:28

hej mam pietnaździe lat i nie uwarzam rze ta reklama jezd opciahowa

Odpowiedz

24. ~
1

2015-03-16 20:43:42

Kretyńskie jak cały ten Plush. Od początku widać, że zajmuje się tym Dział Skretynienia Polkomtela...

Odpowiedz

23. ~Strażak Calm
1

2015-03-16 19:53:53

Też mogę nie móc nie używać strony mobilnej, ale noszenie ze sobą laptopa jest bardzo niewygodne, niewygodne powiadam;-D

Odpowiedz

22. ~
0

2015-03-16 19:53:22

Misiek a/''la Ted schodzi na psy. Już laskom nie wkłada, tylko do słoików wkłada.

Odpowiedz

-1

2015-03-16 19:36:54

Aa widzisz! Ja widzę zmiany, a ty nie! :-) Jest gorzej niżbyło, ale przynajmniej nie muszę strony mobilnej używać.

Odpowiedz

20. ~Strażak Calm
1

2015-03-16 19:28:58

Obiboku;-)

Odpowiedz

18. ~Calm7
-1

2015-03-16 18:56:41

Lo masz.. Znów ktoś grzebał w silniku portalu Telepolis.. :-(

Odpowiedz

2

2015-03-16 18:24:01

Problem w tym, że takie teksty szybko stają się obciachowe i nawet gimbaza szybko z tego wyrasta. Za rok będzie już wstyd powiedzieć, że ma się plusza.

Odpowiedz

16. ~DanielR
-1

2015-03-16 18:10:51

W tym Plushie jest nadal bardzo drogo, ceny są nie do zaakceptowania i tą ofertę dyskwalifikuje brak na połączenia stacjonarne. Jak dla Mnie Virgin jest najlepszą ofertą:)

Odpowiedz

15. ~Obivan
0

2015-03-16 17:48:48

Abonenci: Bazgraliście po murach,Kisicie dziś ogóra.Chór zawiedzionych: A ceny tak jak były -Plus(h) znów podaje tyły.Plus(h): My ciągle coś zmieniamy!Zmieniamy wciąż reklamy...Czego by jeszcze chcieli?!Abonenci i chór zawiedzionych razem: Żeby usługi stanieli!!!

Odpowiedz