DAJ CYNK

Skype Premium (prawie) przez rok za darmo

18.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14943

Ważne 9

2

Skype rozdaje vouchery na roczną licencję na niemal pełne Skype Premium. Wystarczy podać adres e-mail i wprowadzić otrzymany kod.

Skype rozdaje vouchery na roczną licencję na niemal pełne Skype Premium. Wystarczy podać adres e-mail i wprowadzić otrzymany kod.

Konto premium normalnie kosztuje 4,01 euro miesięcznie (z VAT). Względem standardowego konta różni się możliwością wykonywania grupowych rozmów wideo (do 10 użytkowników w tym samym czasie), udostępniania ekranu, brakiem reklam, obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo i... rozmowami bez ograniczeń z wybranym krajem (min. polskie numery stacjonarne).

W ramach promocji otrzymujemy przez rok za darmo wszystkie wymienione wyżej funkcje, za wyjątkiem nielimitowanych połączeń z wybranym krajem. Aby otrzymać voucher wystarczy wpisać swój adres e-mail pod tym adresem.

Źródło tekstu: Skype, wł

Tagi: skype
Komentarze
Zaloguj się
60. ~sjagoda
0

2016-03-17 15:10:33

Wow, to ja będę korzystać bo biorę teraz lekcje w preply lekcje te nazywają się tak : „polski przez Skype - polski via Skype” więc super ze będzie to za darmo!!

Odpowiedz

59. ~sjagoda
0

2016-03-17 15:09:33

Wow, to ja będę korzystać bo biorę teraz lekcje w preply lekcje te nazywają się tak : „polski przez Skype - polski via Skype” więc super ze będzie to za darmo!!

Odpowiedz

58. ~Borys
0

2013-12-27 21:18:22

Promocja już nie aktualna.

Odpowiedz

0

2013-12-27 08:18:09

@xperia ja chętnie przygarnę jeden jesli jeszcze masz :)

Odpowiedz

56. S6k
0

2013-12-26 13:54:46

Gdzie mam wpisać ten e-mail na http://collaboration.skype.com/ ?

Odpowiedz

55. ~robert
0

2013-12-26 13:23:56

czy dziła tez to w telefonie ?

Odpowiedz

54. DISEL2003
0

2013-12-25 13:54:18

JA JUŻ DOSTAŁEM KOD :-) BYŁ W SPAMIE .

Odpowiedz

53. ~MaryS
0

2013-12-23 21:59:26

Ja chetnie przygarne :D

Odpowiedz

52. xperia
0

2013-12-23 14:18:57

ktoś jeszcze potrzebuje kod? mam kilka

Odpowiedz

1

2013-12-22 22:31:22

@48 poszło.

Odpowiedz

1

2013-12-22 22:28:07

Spokojnie do 48h przychodzą.

Odpowiedz

48. ~drozdzu12310
-1

2013-12-22 20:11:53

jeśli ktoś by miał zbędny to prosiłbym o podesłanie na mail : drozdzus12310@wp.pl potrzebne by mi było bo muszę robic projekty grupowe a wideorozmowy grupowe są przydatne w takich momentach

Odpowiedz

47. ~Lozuj145
1

2013-12-22 18:33:55

czy ma ktoś zbędny kod ? Jeśli tak może ktoś podesłać skype : anzej2201

Odpowiedz

46. ~Cieploh
0

2013-12-21 20:10:13

Dzis otrzymałem kod Start collaborating via Skype now Congratulations! You/''ve subscribed to The Skype Collaboration Project. You/''re just three steps away from 12 months of free* group video calling 1. Go to skype.com/go/voucher 2. Enter your Skype Name and password 3. Enter voucher code below and click Redeem SKYPE-VUCX9-H8BCC-6AMVG-KYDJH Juz użyty nie zadziała ale podaje jak to wyglada .

Odpowiedz