DAJ CYNK

Skype daje za darmo abonament "Świat bez ograniczeń"

07.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11966

Ważne 9

5

Skype w promocji rozdaje miesięczny abonament telefoniczny Świat bez ograniczeń o wartości 43,99 zł za darmo.

Skype w promocji rozdaje miesięczny abonament telefoniczny Świat bez ograniczeń o wartości 43,99 zł za darmo.

W ramach abonamentu można dzwonić bez limitu i dodatkowych opłat na:

  • numery stacjonarne i komórkowe w następujących regionach i krajach: Chiny, Guam, Kanada, Portoryko, Singapur, Specjalny Region Administracyjny Hongkong (Chiny), Stany Zjednoczone i Tajlandia,
  • numery stacjonarne w następujących krajach i regionach: Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Indonezja (Dżakarta), Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kolumbia, Korea, Kostaryka, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

    Promocyjny, darmowy abonament można zamówić na stronie skype.com.

    Źródło tekstu: wł

    Tagi: skype
Komentarze
Zaloguj się
62. ~serbon
0

2015-08-03 13:05:07

Teraz nawet chinski można uczyć przez skype za darmo. Oto technologie. Zachodź na Preply.com)

Odpowiedz

61. ~serbon
0

2015-07-13 20:40:23

Jestem świeżo upieczoną entuzjastką nauki języka przez skype Moje osobiste doświadczenie to kompania Preply-studiowanie języka metodą callana.Organizacja Metody Callana opracowała metodę, która skraca 4-krotnie czas studiowania języka. Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. W Preply zawsze jest możliwość studiowania języka na Skype z native speakerem. Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm. Na przykład nawet skomplikowany język jak chiński łatwo możecie przestudiować przez skype.Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka chińskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo! Wykwalifikowani wykładowcy ! Indywidualne podejście.

Odpowiedz

60. ~Pineska
0

2015-06-14 04:34:58

Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się chińskiego w domu. Oszczędność pieniędzy - do nauki języka chińskiego przez Skype nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki. lekcje języka chińskiego przez skypa native speaker - już nie musisz wozić dzieci na zajęcia dzięki skorzystaniu z możliwości jakie dają ekorepetycje. Jestem przekonana, że znajdziesz na dużo informacji dotyczących nauki język chiński nauka online skypa native oraz innych języków w formie potocznie zwanej ekorepetycje. Skupiamy się na /''głębokim czytaniu oraz słuchaniu/'' co pozwoli lepiej przyswoić słówka/ wyrażenia do Twojej podświadomości, a przez to polepszyć jakość komunikacji w języku chińskim. Lekcje/nauka prowadzone przez doświadczonych lektorów.

Odpowiedz

59. ~serbon
0

2015-05-02 21:16:55

Witam)W moim wypadku mi bardzo pomógł ta web stronaSzukałam fachowców, które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z językachinskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam tę stronę internetową. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Najszerszy wybór korepetycji z chinskiego. Komentarze wystawiane przez prawdziwych uczniów oraz niskie ceny.Język chinski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach )Można otrzymać lekcje online Skype za darmo!nauka przez Skype jest bardzo efektywna !Doradzam)

Odpowiedz

58. ~Natali
-1

2015-04-19 14:49:22

Szukałam pracy, więc postanowiłam poszerzyć swoje lingwistyczne umiejętności. Na początku przeczesałem wszystkie oferty pracy w Warszawie, później natrafiłem na Duża baza ofert pracy, odnajdą się tu nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie. Praca już czeka otworem!

Odpowiedz

57. ~sk001
0

2015-04-13 20:37:37

Witam. Portugalski online przez skype za darmo

Odpowiedz

56. ~soshooo
0

2015-03-07 00:35:05

Preply - strona internetowa, gdzie każdy może znaleźć nauczyciela do nauki języków obcych, proponuje pracę dla nauczyciela języka portugalskiego (native speaker) przez skype.

Odpowiedz

55. ~KasKas
0

2015-02-11 19:01:33

Jeszcze nie opaowalm nauki japonskiego przez skype, ale za darmo sprobuje ))

Odpowiedz

54. ~KasKas
0

2015-02-11 18:53:18

A jeszcze to pozwala mnie uczyc polski przez Skype

Odpowiedz

53. ~
0

2014-07-17 14:56:20

System komórkowy to w UK też specyficzny rynek. Na plus jest duża konkurencja.Jako przykład prostego prepaida to sieć "3".Numer i kasa ważne są bezterminowo. Za każde doładowanie 150 MB internetu na 30 dni (min. 5 gbp).Min. rozmowy 3p a sms 2p - co jak na warunki polskie już jest przyzwoitą cena (ok. 0.15/0.10 zł)Natomiast ogólnie sieci uwielbiają pakiety, najczęściej składające się ze wszystkich usług co nie zawsze jest takie dobre.Wymieniona wyżej oferta jest chyba najprostszą i w większości zastosowań najtańszą z prepaidowych, chyba, że używa się internetu częściej niż okazjonalnie.

Odpowiedz

52. ~aqq
0

2014-07-17 14:47:41

@39W wielu bankach są problemy ale w wielu się to zmieniło.3 lata temu konto załozyłem z ulicy (na paszport) - fakt, że okrojone :) bo normalne to przywilej jak pisałeś.Otwieranie kolejnych to już większy zachód ale też nie godzina rozmów i raptem parę pytań.Ważne co masz w rejestrze kredytowym bo na to patrzą.Co do listów to wynika z tego, że w UK bank traktowany jest przez większość instytucji jako zaufana.Chesz kotrakt na abo komórkowe? Czasem wystarczy sama karta debetowa i żadnych dokumentów tożsamości.A że banki też lubią Cię zwryfikować to stąd przesyłają różne głupoty.W UK jak odebrałeś list to znaczy, że mieszkasz pod tym adresem :) Taki mają system.A na plus sytemu bankowego - zgłoś w Polsce reklamację, że coś nie zgrało np. z transakcją kartową albo bankomatem i porównaj czas reakcji w obu krajach a i nierzadko wynik tej reklamacji.Baza numerów stacjonarnych to dwa rejestry - marketingowy i spis abonentów. Z marketingowego możesz się wypisać ale drugi rejestr w formie niejawnej jest dostępny w celach weryfikacji.Wymóg posiadania nr. stacjonarnego występuję już bardzo rzadko - zdarzyło mi się zetknąć z czymś co absolutnie go wymagało.I nie prawdą jest, że przytomny Polak to ten krytyczny. Trochę inaczej jest. Przytomny to ten co umie wykorzystać plusy tego kraju i daje sobie radę z minusami.Z absurdami UK czasem nie da sie walczyć, można jednak trafić na kumatego urzędasa/prawcownika i załatwić sprawę po naszemu.Zasady bankowe w UK to trochę jak ruch lewostronny - po prostu są i trzeba się przyzwyczaić do potencjalnych "minusów".

Odpowiedz

51. ~
0

2014-07-15 08:19:11

Komu potrzebne te telefony stacjonarne. Kiedyś na Skype rejestrując nowe konto można było dzwonić na niektóre stacjonarne (w tym do Polski) za darmo przez jakiś czas. Były też programy typu caller które też miały darmowe niektóre stacjonarne. Dziś to chyba już nikomu nie potrzebne bo ceny połączeń spadły a stacjonarnych coraz mniej i istnieją przede wszystkim w firmach.

Odpowiedz

50. ~klimass
0

2014-07-08 15:28:23

A Indie gdzie? To już nie świat?

Odpowiedz

49. wlo
0

2014-07-08 14:19:13

47 - nieee... zwykłe ememesy. Więcej Ci powiem. Wysłane specjalnie, żeby sprawdzić ten pakiet (1200 na pół roku dali przy rocznej umowie), bo tak naprawdę nie potrzebuję ememesów za bardzo, na tym numerze tym bardziej. No i jakoś mnie tknęło, że może jednak być problem ;-) ~Madej - ja nie bardzo rozumiem - o co Ci chodzi?

Odpowiedz

48. ~Madej
0

2014-07-08 14:11:47

@46 nie no lepiej dać się dymać byle firmie, która dzieki takim mykom zarabia dziesiątki tysięcy złotych. Zresztą tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasady. Ciekawe czy oni ci odpuszczą gdy będziesz im wisiał 41gr.

Odpowiedz