DAJ CYNK

Siódemka: laptop z internetem za podpisanie umowy kurierskiej

16.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7714

Ważne 1

3

Firma Siódemka przygotowała ofertę dla przedsiębiorców, w ramach której za podpisanie umowy na usługi kurierskie oferuje tablet lub laptop za 1 zł oraz bezpłatny dostęp do Internetu mobilnego Orange przez cały okres współpracy.

Firma Siódemka przygotowała ofertę dla przedsiębiorców, w ramach której za podpisanie umowy na usługi kurierskie oferuje tablet lub laptop za 1 zł oraz bezpłatny dostęp do Internetu mobilnego Orange przez cały okres współpracy.

Fundamentem oferty dla przedsiębiorców są miesięczne abonamenty na wysyłkę paczek, obowiązujące przez cały okres trwania umowy. Klienci mają wybór między dwoma planami taryfowymi: Moja Firma 300 i Moja Firma 650. Miesięczny abonament wynosi 300 lub 650 zł netto i daje możliwość bezpłatnego wysłania odpowiednio 16 i 42 paczek w okresie rozliczeniowym. Umowę można podpisać na 12, 24 lub 36 miesięcy.

W ofercie do wyboru są takie urządzenia jak:


Oferta ważna jest do 30 czerwca.

Zobacz: regulamin i ulotkę promocji firmy Siódemka

Źródło tekstu: Siódemka, wł

Tagi: siódemka
Komentarze
Zaloguj się
11. ~?T
0

2013-05-17 15:32:50

@Mag - standartowy tak, w promocji jest teraz 49 kg. Zdaję sobie sprawę, że np. UPS jest lepszy (chociaż i tu i tu to tylko ludzie), ale przy przykłądowych 16 paczkach już nie będzie tak różowocenowo. @kwinto - za paczkę płaci klient, to prawda, ale to, ile płaci nadawca, to zupełnie inna historia. Na podstawie wyliczenia pokazałem, że bez wiązania się umową DŁUGOterminową możesz i tak i tak nadając paczki kupić sobie taki tablet samodzielnie. Bez łaski, kar umownych, niewykorzystanych przesyłek etc. That/''s all.

Odpowiedz

10. ~kwinto
0

2013-05-17 14:38:19

na allegro za paczki i tak placa klienci a wlasciciel firmy dostaje komputer/tablet . A podobno to tylko lekarze maja umowy z firmami farmaceutycznymi za elektronike...

Odpowiedz

9. ~Maq
0

2013-05-17 08:51:32

@~?T - przy 500 paczkach miesiecznie, to dostaniesz dużo lepszą ofertę choćby od UPS czy DPD, a ich jakoś jest bez porównania z K-Ex :) Do tego standartowy przedział wagowy w K-Ex jest do 30 kg, a nie 49 :)

Odpowiedz

8. ~?T
0

2013-05-17 00:04:04

K-Ex za 11zł netto paczka do 49 kg czy koperta - obojętnie. Ilość paczek w miesiącu - obojętnie (tak samo kosztuje jedna, tak samo pięćset). Teraz matematyka: 300/16=18,75; 650/42=15,48. Teraz różnica miesięcznie odpowiednio - 7,75x16=124zł netto lub 4,48x42=188,16zł netto. Pomnożyć przez ilość miesięcy. Złapać się za głowę:)

Odpowiedz

7. ~retry
0

2013-05-16 22:49:34

To ja napisze tak. Z racji zawodu sporo odbieram i wysylam paczek. Firma Siodemka to same problemy. Z zadna inna firma nie mamy takich problemow. Omijamy to szerokim lukiem. Z pewnego zrodla wiem ze potracili sporo klientow i teraz przyszedl czas na refleksje. Sorry siodemka ale nawet kilka laptopow nie skloni mnie do ponownej wspolpracy.

Odpowiedz

0

2013-05-16 22:44:16

Od kiedy super pilna paczka ( wysyłka kosztowała ponad 200 zł- doręczenie w sobotę) pojechała do Olsztyna zamiast do Olsztyna pod Częstochową - była prawidłowo zaadresowana- to omijam Siódemkę szerokim łukiem nawet gdyby ten tablet był wyłożony 24 karatowym złotem.

Odpowiedz

5. ~APS
0

2013-05-16 19:44:24

thonka-I dalej żle ! To trzeba wziąść na 24 m-ce i nie beczeć,ktoś komus broni ?!

Odpowiedz

4. thonka
0

2013-05-16 16:14:10

@3 to i tak przekombinowane ;) TM robi tak, że możesz wybrać raty za sprzęt, który wcześniej był w umowach na 36 miesięcy. Teraz umowa na usługi jest na 24 miesiące z abonamentem z wliczoną ratą, a potem po tych 2 latach jak chcesz to masz abonament za ok. 1zł, ale sama rata rośnie. Numer po 2 latach możesz przenieść, sprzęt do spłaty i tak zostaje...

Odpowiedz

3. ~
0

2013-05-16 15:34:12

prosty sposób na obejście zakazu umów ponad 2 lata

Odpowiedz

2. manyaky
0

2013-05-16 14:50:44

Laptop nie jest za 1zł, a internet nie jest darmowy. Jest po prosty wliczony w cenę abonamentu.

Odpowiedz

1. ViNYL
0

2013-05-16 13:43:27

Tańszy pakiet to 23zł brutto za paczkę, droższy to 19zł. Na pierwszym z brzegu sendit.pl cena to 16,47zł za przesyłkę o masie do 30kg. Różnica w cenie niewielka, jednak nie wierzę w to, że w pakiecie Moja Firma 300 na 12 miesięcy będzie sprzęt za 1zł, raczej od 1zł.

Odpowiedz