DAJ CYNK

Sieć Folx już bez zaproszeń

11.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7044

Ważne 4

5

Z usług sieci Folx można już zacząć korzystać bez zaproszenia i kodu aktywacyjnego, który był potrzebny do tej pory.



Z usług sieci Folx można już zacząć korzystać bez zaproszenia i kodu aktywacyjnego, który był potrzebny do tej pory.

Folx to pierwsza sieć komórkowa w aplikacji, jak sama się reklamuje. Aby zacząć z niej korzystać, należy zainstalować aplikację Folx, dostępną w sklepie Google Play i App Store. Na początku nie płacimy nic, a potem 29,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy:

  • nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych (SMS/MMS standardowy),
  • transmisję danych w Polsce (APN Internet) - pakiet 20 GB,
  • roaming w UE bez dodatkowych opłat - nie dotyczy Internetu: miesięczny limit danych w roamingu wynosi 1,51 GB (potem 0,04 zł za 1 MB).

Działa tu też system poleceń. Jeśli ktoś skorzysta z udostępnionego przez nas kodu, to zarówno my, jak i ta osoba dostanie miesiąc darmowej subskrypcji.

Więcej szczegółów o sieci Folx oraz linki do aplikacji znajdziemy na stronie folx.com.

Zobacz: [Aktualizacja] Folx - pierwsza sieć komórkowa w aplikacji
Zobacz: Folx nie stosuje się do swojego regulaminu
Zobacz: cennik Folx ważny od 30.12.2017

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Rafał
0

2018-05-30 16:07:10

Kod na dormowy miesiąc: 83043692Przeniosłem nr i jestem zadowolony. Przeniesienie trwalo kilka h a samo dostarczenie karty sim bezproblemowe. Wszystko dziala jak należy mimo ze na nadajnikach play.

Odpowiedz

34. ~pietro27
0

2018-04-28 10:02:38

Kod na darmowy miesiąc subskrypcji to 06605761Nie ma kodów na większą liczbę miesięcy darmowej subskrypcji.

Odpowiedz

33. kaspeed
0

2018-01-28 19:43:20

Niezła sciema;) Obecnie od 10.01 2018 macie tylko 1miesiac za darmo!!.Regulamin Folx proszę poczytać a ja podaje kod:1miesiac+9,99 aktywacja bez kłamstw.: folx.com kod polecający:​686789391miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.

Odpowiedz

32. ~kasia24wawa
-1

2018-01-27 11:28:34

kazdy kod mozna uzyc tylko 2 razy. wszystkie powyzsze kody prawdopodobnie beda juz wykorzystane przez innych ludzi. ponizej podaje kod na 6 mcy. korzystajcie. kto pierwszy ten lepszy. 59218710

Odpowiedz

31. ~
0

2018-01-15 10:56:28

Skoro dostarczana jest karta sim to poco ta instalacja aplikacji FOLX? aby Google jeszcze bardziej nas szpiegował, może łącznie z rozmowami i sms/mms i co oglądamy w internecie?

Odpowiedz

30. ~HD
0

2018-01-14 13:25:50

Po co to komu?Czy można to potraktować jako drugi nr.?

Odpowiedz

29. ~oj
0

2018-01-12 15:42:30

Pewnie skończą ja vectone :D

Odpowiedz

28. ~
0

2018-01-11 22:41:44

Zamówiłem kartę z ładnym numerem aby ją przenieść do innego operatora. Numer zaczyna się od 450 co jest pewną egzotyką. Strony typu w jakiej sieci nie rozpoznają numeru, tak samo jak android który wyświetla numer jako stacjonarny. I najważniejsze pytanie: jak nazywa się operator Folx? Potrzebuje aby przenieść numer.

Odpowiedz

27. ~///
0

2018-01-11 21:48:49

Crang pisze:Kod do aktywacji 3 miesiące free. 62654771 Używam w okolicy wschodniej Poznania. Mam 300m do BTS Play GSM oraz LTE większość pasm. Prędkości na LTE to około nie mniej niż 30Mbs czasem nawet 100-120Mbs. Nie rozumiem tych co pisza, że to ble i wogóle. Wiadomo nie masz masztu Play w pobliżu bierz to co lepiej działa i tyle. Folx to przede wszystkim skrócenie formalności do minimum. Nie czekasz na kuriera z umową... Instalujesz aplikacje Folx wybierasz pasujący numer i zamawiasz. To początek i działa tylko jeszcze w większych miastach. SIM posiadają kierowcy UBER jeżeli jesteś w centrum np Poznań to podjedzie do ciebie w ciągu 10-15 min. Kierowca w swojej aplikacji widzi twoja pozycję. Ty z kolei widzisz kierowcę jadącego w twoim kierunku. Pokazujesz dowód i dostajemy czysty SIm. Zeskanuj kod z koperty i aktywacja ukończona. SIM przypisany do twojego wybranego numeru. Restart telefonu i dzwonisz. Nie miałem ani jednego problemu z połączeniem

Odpowiedz

0

2018-01-11 21:41:23

@ 17 Aby rozpocząć świadczenie usługi zgodziłeś się na ich regulamin,w nim wyraźnie jest napisane 30 dni (itp. likwidacja konta),Regulamin jest na ich stronie.Widać wyraźnie ,nie czytałeś.No tak po co.Jak bok Ci napiszę@ 20 A do czego Ci ich aplikacja?Zamawiasz kartę sim/dodajesz kartę i ją kasujesz...

Odpowiedz

25. ~pabloki
0

2018-01-11 17:50:58

a ja przypomnę że nie ma nic za darmo . pomyślcie , sieć płaci MTR , koszty roamingowe RLAH klient a gdy skończy sie darmowy okres klient odchodzi. gdzie tu interes? . że ktoś poleca kolejnych którzy odejdą z chwila końca darmowego okresu? mają dane karty płatniczej a wy nie macie żadnego dowodu na umowę bo to wygląda na abonament choć jest użyte dośc dwuznaczne stwierdzenie "subskrupcja" .

Odpowiedz

24. ~Alex
0

2018-01-11 17:27:37

Jeszcze jedna ciekawostka: w tej sieci najwyraźniej nie wiedzą, co to billing, ponieważ zwyczajnie tego nie oferują.

Odpowiedz

23. ~Hydraulika
0

2018-01-11 17:12:28

Ta sieć to no name, dziekuje nie skorzystam. Tylko Play.

Odpowiedz

22. ~pabloki
0

2018-01-11 16:39:10

skoro na zdjęciu telefon z aplikacją sieci leży na podłodze to wnioskuję że jest to warte na poziomie podłogi. wogóle dziwny ten folx . no i co to za nazwa. dostarczane ograniczony obszar przez kierowców"taksówkarzy".a skoro już mają dane karty płatniczej .... właściwie to nie wiadomo kto ma bo przez aplikacje sie podaje ... życze powodzenia w spłacaniu . trzeba być kompletnym frajerem by nowo powstałej firmie podawać dane karty , gorrzej jak ktoś poda kredytową.

Odpowiedz