DAJ CYNK

Samsung zapowiada usługę płatności mobilnych - Samsung Pay

13.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2438

Ważne 2

0

Samsung ogłosił, że usługa płatności mobilnych Samsung Pay, z której można korzystać w celu dokonania zakupów niemal wszędzie, zostanie uruchomiona w Korei w dniu 20 sierpnia i w Stanach Zjednoczonych w dniu 28 września.

Samsung ogłosił, że usługa płatności mobilnych Samsung Pay, z której można korzystać w celu dokonania zakupów niemal wszędzie, zostanie uruchomiona w Korei w dniu 20 sierpnia i w Stanach Zjednoczonych w dniu 28 września.

Samsung Pay będzie zainstalowany fabrycznie w nowym Galaxy Note 5 i Galaxy Edge 6 Plus, a bezpłatne uaktualnienie oprogramowania będzie dostępne, począwszy od połowy sierpnia, dla wszystkich urządzeń Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w USA i Korei. Wybrani użytkownicy Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ i Note 5 będą mogli wziąć udział w beta testach rozpoczynających się 25 sierpnia.

Zaletami systemu Samsung Pay mają być:

  • Prosta obsługa - aby dokonać płatności za pomocą Samsung Pay, użytkownicy po prostu przesuwają palec w górę po ekranie, skanują swoje linie papilarne i płacą,
  • Bezpieczeństwo - Samsung Pay wykorzystuje tokeny, Samsung KNOX i uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych w celu zapewnienia bezpiecznych płatności i ograniczenia ryzyka związanego z bezpieczeństwem kart,
  • Praktycznie wszędzie - Samsung Pay działa zarówno z MST, jak i NFC - współpracuje z większością obecnych czytników kart. Oznacza to, że jest to pierwszy i jedyny system płatności mobilnych, który zapewnia konsumentom możliwość płacenia praktycznie wszędzie tam, gdzie można użyć karty kredytowej lub debetowej z paskiem magnetycznym.

Samsung Pay kontynuuje strategiczną rozbudowę swojego ekosystemu partnerskiego, aby zapewnić większą elastyczność, dostępność i wybór dla klientów. Samsung współpracuje z czterema sieciami płatniczych, American Express, Discover, MasterCard i Visa, dużymi bankami, w tym Bank of America, Chase, Citi, U.S. Bank i kluczowymi partnerami finansowymi, w tym Blackhawk, First Data, Synchrony Financial, TSYS i Vantiv w celu rozszerzenia Samsung Pay na Stany Zjednoczone. Samsung prowadzi również współpracę z wszystkimi firmami koreańskimi oferujących karty płatnicze, w tym Samsung Card, Shinhan Card, KB Kookmin Card, Hyundai Card, Lotte Card, NH Nonghyup Card, BC Card, Hana Card, Woori Card i Citi Card.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
1. Red_PL
0

2015-08-13 23:20:18

Jedno trzeba Samsungowi przyznać, kopiować to oni naprawdę potrafią lepiej niż chińczycy :)

Odpowiedz