DAJ CYNK

Samsung Premium Service Plaza w Katowicach

13.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 56

Ważne 2

1

Samsung otworzył dziś w Galerii Katowickiej drugi w Polsce punkt Premium Service Plaza, nowoczesną przestrzeń serwisowo-sprzedażowo-wystawienniczą. Klienci nie tylko naprawią tutaj swój smartfon, ale będą mogli zapoznać się z produktami i nowymi technologiami.Samsung otworzył dziś w Galerii Katowickiej drugi w Polsce punkt Premium Service Plaza, nowoczesną przestrzeń serwisowo-sprzedażowo-wystawienniczą. Klienci nie tylko naprawią tutaj swój smartfon, ale będą mogli zapoznać się z produktami i nowymi technologiami.

Na blisko 250 m2 powierzchni i pod opieką ekspertów, klienci mogą zapoznać się z najnowszymi modelami smartfonów, tabletów, urządzeń ubieralnych i Smart TV, a także przenieść się w wirtualny świat za pomocą gogli Gear VR. Premium Service Plaza to również serwis urządzeń mobilnych Samsunga. Na klientów czeka 8 stanowisk serwisowych, a większość usterek będzie można naprawić tutaj nawet w godzinę.

Samsung Premium Service Plaza w Galerii Katowickiej to drugi obiekt tego typu w Polsce. Pierwszy zlokalizowany jest w warszawskim kompleksie biurowym Warsaw Spire. Katowicki punkt będzie czynny przez siedem dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 19:00, w weekendy 10:00-17:00. Premium Service Plaza oferuje szereg udogodnień dla klientów w tym: specjalną strefę rozrywkową dla dzieci i dorosłych wyposażoną m.in. w zestawy Gear VR czy stanowiska Samsung Smart Service, umożliwiające bezpłatną aktualizację oprogramowania. W ramach konceptu Premium Service Plaza, partnerem firmy Samsung jest spółka SPB Services.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się