DAJ CYNK

Samsung Odkup: 400 zł premii przy zakupie serii Galaxy Note10

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4796

Samsung Odkup: 400 zł premii przy zakupie serii Galaxy Note10

Samsung ogłosił kolejną odsłonę promocji Samsung Odkup, w której tym razem producent zachęca do zakupu Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+. Użytkownicy, którzy zdecydują się na jeden z tych smartfonów, jednocześnie odsprzedając stare urządzenie, mogą zyskać 400 zł premii.

Seria Galaxy Note10 to najnowsza odsłona flagowych smartfonów marki Samsung, których znakiem rozpoznawczym jest wszechstronny rysik S Pen. Teraz urządzenia dołączyły do oferty Odkup. Producent oferuje w niej premię w wysokości 400 zł klientom, którzy kupując te smartfony, zdecydują się odsprzedać w rozliczeniu swoje dotychczasowe urządzenie.

Zobacz: Samsung odkup: kup wybrany model Galaxy S20, a przy odsprzedaży starego smartfonu zyskasz dodatkowe 400 zł
Zobacz: Nowa promocja Samsunga z okazji 10 lat Galaxy: „odkup” na Galaxy Watch

By skorzystać z oferty promocyjnej, należy wykonać cztery kroki:

  • Kupić smartfon Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+ w czasie trwania promocji – tj. od 13 kwietnia do 26 kwietnia u partnera handlowego wskazanego w regulaminie promocji.
  • Nie później niż do 29 kwietnia aktywować nowo zakupiony smartfon w sieci polskiego operatora i zalogować się w aplikacji Samsung Members.
  • Po upływie 14 dni od aktywacji odebrać w Samsung Members voucher uprawniający do odbioru premii przy odsprzedaży starego smartfonu.
  • Wycenić i odsprzedać dotychczasowy smartfon za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl, podając przy tym kod z voucheru, który zwiększy jego wycenę o 400 zł. Voucher można zrealizować najpóźniej do 14 maja 2020 roku.

Szczegółowe informacje i regulamin oferty dostępne są na stronie odkup.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10+ po 6 tygodniach używania. Wybór tego telefonu to dobry wybór
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu