DAJ CYNK

Samsung Guard - program ochrony urządzeń

02.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22

Ważne 5

0

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży flagowych modeli Samsunga - Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, pojawi się program ochrony urządzeń. Szczegóły mają być ogłoszone oficjalnie 11 marca.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży flagowych modeli Samsunga - Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, pojawi się program ochrony urządzeń. Szczegóły mają być ogłoszone oficjalnie 11 marca.

Na razie nie wiadomo do końca jak program ma wyglądać. Pojawiły się informacje, że wraz ze zakupem telefonu użytkownik otrzyma roczne ubezpieczenie wyświetlacza i bezpłatną usługę jego wymiany w przypadku uszkodzenia.

Kolejna pojawiająca się informacją to możliwość wymiany urządzenia po roku na nowy model. Jest to o tyle ciekawe, że tego typu program umożliwiający użytkownikom cykliczną wymianę telefonu miał być dostępny tylko sklepach firmowych Samsunga w Korei Południowej. Oczywiście nic za darmo, użytkownik miałby podpisać dwuletnią umowę i opłacić miesięczne raty, a w zamian po 12 miesiącach mógłby wymienić urządzenie na nowe.

Sytuacji nie rozjaśnił Samsung, wydając oświadczenie, w którym poinformował:
W 2016 roku Samsung rozszerzy ofertę Guard, która będzie dodawana lub sprzedawana z wybranymi produktami i będzie komplementarna do usług sprzedawanych przez partnerów firmy Samsung.
Potwierdzamy, że pierwszym tego typu produktem dla telefonów Samsung będzie Samsung Guard S7. Promocja będzie ograniczona czasowo i będzie dotyczyć produktów Samsung Galaxy S7 zakupionych w przedsprzedaży i sprzedaży regularnej, niezależnie od kanału zakupu. Muszą to być urządzenia przeznaczone do obrotu na polskim rynku.


Źródło tekstu: wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się