DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab 3 w wersji dla dzieci

18.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18

Ważne 3

3

Z myślą o zbliżających się świętach i dzieciach, Samsung specjalną wersję tabletu - Samsung Galaxy Tab 3 Kids (7 cali). Do promocyjnych zestawów dodawane będą też limitowane figurki z gry "Angry Birds".

Z myślą o zbliżających się świętach i dzieciach, Samsung specjalną wersję tabletu - Samsung Galaxy Tab 3 Kids (7 cali). Do promocyjnych zestawów dodawane będą też limitowane figurki z gry "Angry Birds".

Samsung Galaxy Tab 3 Kids to urządzenie wyposażone w bardzo łatwą nawigację na dotykowym ekranie oraz mnóstwo różnego rodzaju interaktywnych postaci, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. W tablecie postawiono bardzo mocno na rozszerzone ustawienia kontroli rodzicielskiej, która pozwala na zarządzanie aplikacjami, chronienie dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami lub kontrolowania czasu, jaki spędzają na korzystaniu z urządzenia, dzięki funkcji "Time Manager". Dodatkowo, specjalna osłona krawędzi podnosi bezpieczeństwo korzystania z tabletu pozostawionego w rękach najmłodszych.Dzięki Samsungowi każdy mały fan "Angry Birds" będzie mógł postawić w swoim pokoju kolekcję figurek z gry o przygodach wystrzałowych ptaków i uciekających z jajkami zielonych świń. Do specjalnych zestawów z tabletem dodawana będzie kolekcja figurek wirtualnych bohaterów. Dzięki specjalnej aplikacji, będzie można "teleportować" swoją figurkę do świata Angry Birds i w ten sposób uczynić grę jeszcze ciekawszą i wciągającą.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids wyposażony jest w 7-calowy wyświetlacz TFT, pracujący pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Na aplikacje oraz multimedia zarezerwowano 8 GB z możliwością dalszej rozbudowy poprzez złącze kart microSD - maksymalnie do 32 GB.

Promocja z Angry Birds potrwa od 15 listopada do 23 grudnia. Figurki dodawane są także do:

  • Galaxy Tab 3 7.0 WiFi - "Small box with Angry Birds"
  • Galaxy Tab 3 10.1 WiFi - "Big box with Angry Birds"
  • Galaxy Tab 3 10.1 3G - "Big box with Angry Birds"

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się