DAJ CYNK

Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej taryfie proFirma NOVA od T-Mobile dla firm

28.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5377

Ważne 3

2

T-Mobile wprowadza nową dedykowaną małym firmom ofertę proFirma NOVA. Wraz ze smartfonem za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz pakiet 10 GB Internetu.

T-Mobile wprowadza nową dedykowaną małym firmom ofertę proFirma NOVA. Wraz ze smartfonem za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz pakiet 10 GB Internetu. Dodatkowo, stali klienci T-Mobile mogą skorzystać z dodatkowego benefitu.

Klienci biznesowi, którzy z oferty dostępnych w T-Mobile smartfonów wybiorą Samsunga Galaxy S6, mają teraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. W nowej taryfie proFirma NOVA przedsiębiorcy mogą rozmawiać i wysyłać SMS-y do wszystkich sieci bez limitów oraz otrzymują pakiet 10 GB Internetu miesięcznie, przy abonamencie 119,99 zł. Na obecnych klientów T-Mobile, przedłużających umowę czeka dodatkowy benefit: stały, comiesięczny pakiet 200 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy wychodzące w roamingu w krajach UE.

Zobacz: Samsung Galaxy S6 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
16. ~lowe7
0

2016-01-29 23:15:50

10GB to już konkretny pakiet danych, oferta więcej niż w porzo

Odpowiedz

15. ~Jacek
0

2016-01-29 17:48:08

oferta na karte jest spoko, 10 gb i radio bez pobierania... calkiem w porządku

Odpowiedz

14. ~
1

2016-01-29 11:11:35

ich ostatnia propozycja dla biznesu jest atrakcyjna, a w takiej sytuacji ważny jest jakość którą oni mają. I nie gadajcie że s6 w wyżej opisanej ofercie się nie opłaca, wychodzi przyzwoicie. Ale jak widać czasem sympatia ma chyba większy wpływ niż logika ....

Odpowiedz

13. ~pabloki
-1

2016-01-29 10:18:30

no to juz znamy "rewelacyją"ofertę na kartę w tmobile . 10GB po doładowaniu za 25 zł i dostęp do słuchania w telefonie stacji eska, radio zet, rmf- no "rewelacja " zwłaszcza że większość ma radio w komórce.

Odpowiedz

12. vonski
1

2016-01-29 09:56:31

@3: w cenie są i MMSy i stacjonarki.@10: umowa jest na 24 miesiące, sprawdziłem sobie regulamin. Więc telefon wychodzi jakieś ~2700. Co też nie jest porywającą ceną patrząc na rynek.

Odpowiedz

11. mitusia
-1

2016-01-29 09:51:35

Play w tej cenie nie dość że oferuję wszystko nielimitowane w kraju to samsunga edge za 1 zł szału nie ma

Odpowiedz

10. ~DJK
-1

2016-01-29 09:10:02

umowa na 30 miechów, czyli tak: realny koszt samej usługi to jakies 35 PLN miesiecznie. 119+vat to 146,37.146,37-35 = 111,37 razy 30 miesiecy daje 3.341,10 - koszt rat za S6 - oferta baaaaardzo atrakcyjna /jak to w T-Debile/

Odpowiedz

9. ~Funlun
-3

2016-01-28 23:50:46

Masz widoczne problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Przecież pisząc komu sie opłaca miałem na myśli operatorów geniuszu.Po drugie napisałem wyraźnie ze Tmobile zmuszał do migracji do wyższej taryfy i to prawda: Żeby utrzymać te 4gb należało migrować do profirma jump xxl czyli najwyższej taryfy.Kapewu zmywaku z lodnka?

Odpowiedz

1

2016-01-28 23:27:20

@6 FunLun To jest telefon DO PRACY i TAK OPŁACA SIĘ. Nie do droższej tylko obcinali do obecnej oferty czyli 1000min/1GB więc nie krzycz. A taryfy w innych krajach są O WIELE DROŻSZE niż u nas. WIem bo mam kilka telefonów na abonament i podobna oferta kosztuje co najmniej 45 GBP netto. Także nie odzywaj się jak nic na ten temat nie wiesz.@7 Tak. Kosztuje wtedy chyba 200zł. Ale jeśli ktoś faktycznie korzysta z połączeń międzynarodowych dużo i jeździ po EU to opłaca się dopłacić. Jeśli tylko Polska to nie.

Odpowiedz

7. ~
1

2016-01-28 21:46:15

@4 Ale w opcji o której mówisz nie ma Samsunga za zlotowke.

Odpowiedz

6. ~FunLun
-2

2016-01-28 21:19:13

Tylko komu opłaca sie dawać za sto pare złotych 4gb w UE?! Pomyślcie troszkę polaczki. Popatrzcie sobie na oferty w innych krajach... Jedynym żenujacym pomysłem Tmobile było zmuszanie abonentów którzy już mieli te 4gb do migracji do taryfy droższej, w trakcie umowy!!! A złodziejstwo i bezczelność srimobile nie zna granic.

Odpowiedz

5. ~godciu
-1

2016-01-28 21:14:03

@4 tez posiadam poprzednia wycofana wersje - puki co wszelkie oferty czy to T czy konkurencji to porazka

Odpowiedz

-1

2016-01-28 20:53:06

To już lepiej wziąć tą za 129 normalną i mieć no limit na UE, 1000 minut wychodzących i 1GB netu. Ja jeszcze mam tę z całkowitym no limit w UE i 3 GB netu ale z tego się wycofali niedługo po wprowadzeniu.

Odpowiedz

3. ~ola
-1

2016-01-28 20:44:56

T i ich oferty.. MMS brak, stacjonarek pewno też, a kto wie czy nie zmienią warunków - bo tak - jak zacznie człowiek z tej no-limit korzystać...

Odpowiedz

2. ~FunLun
-1

2016-01-28 19:37:46

Jak na Tmobile oferta jest dość ciekawa. Ale ze to właśnie Tmobile to podziękuje. Zaraz wymyśla jakas kolejna masowa podwyżkę, siec najwiekszych możliwości - dojenia klientów.

Odpowiedz