DAJ CYNK

Samsung - darmowe testy smartfonów dla posiadaczy iPhone'a

24.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3797

Ważne 4

4

Samsung postanowił przekonać posiadaczy iPhone'a o wyższości swoich smartfonów. Nie robi tego jednak wymyślnymi kampaniami reklamowymi, zamiast tego udostępnia swoje flagowe modele do testów.

Samsung postanowił przekonać posiadaczy iPhone'a o wyższości swoich smartfonów. Nie robi tego jednak wymyślnymi kampaniami reklamowymi, zamiast tego udostępnia swoje flagowe modele do testów.

Na potrzeby akcji Samsung uruchomił specjalną stronę internetową. Aby otrzymać na okres 30-dni Samsunga Galaxy Note 5, Galaxy Edge 6 Plus lub Galaxy S6 Edge wystarczy odwiedzić ją z poziomu iPhone'a i wypełnić stosowny formularz. Dodatkowo należy opłacić kaucję w wysokości 1 dolara, co daje możliwość ewentualnego ściągnięcia odszkodowania od testującego w przypadku uszkodzenia urządzenia.

Póki co z darmowych testów mogą skorzystać wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Chętnych zdecydowanie nie brakuje, ponieważ testowe egzemplarze smartfonów już się skończyły.

Źródło tekstu: Samsung; wł

Komentarze
Zaloguj się
6. ~Darek
0

2015-08-25 20:33:39

Samsung próbuje ale mu się nie uda, bo jak powiedział @nickt, ludzie sa wygodni. A Android jest super system o wiele bardziej elastycznym i mającym więcej możliwości niż jabłko, tylko trzeba go umieć obsługiwać i dbać o niego (czyt. odśmiecać). iOS jest za to idiotoodporny i to pasuje jego użytkownikom, dlatego Samsungowi się nie uda.Ja natomiast po doświadczeniach z obu systemami obecnie mam ten trzeci i bardzo mi z nim dobrze.

Odpowiedz

5. ~BCN
2

2015-08-24 10:20:02

W Europie tez beda takie szopki :) pracuje w Phonehause i na 10 sprzedawanych telefonow 1 stanowi samsung a 9 to iphone. Ceny w abonamentach maja bardzo zblizone ale ludzie wybieraja jablko bo sa wygodni, wola telefon ktory po roku dziala tak samo.

Odpowiedz

4. ~nickt
3

2015-08-24 10:13:49

Jest soft - sa dziury! Ale kto ma bardziej w d u p i e latanie dziur - Apple czy Google/Samsung? SMS restartujacy iPhone - nie badz smieszny - raz ze dawno zalatane na wszystkich ajfonach, dwa to tylko zlosliwy reset. Stagefright pozwala za pomoca jednego MMSa przejac pelna kontrole nad Androidem. Powaznie nie widzisz roznicy czy moze jako Androfan nie chcesz widziec?

Odpowiedz

3. tMati
-2

2015-08-24 09:34:51

Zawsze można wysłać na iPhone SMS powodujący reset systemu. Bo o dziurach nie ma co wspominać skoro na P0wn2own systemy Apple zawsze łamie pierwszy wylogowany zawodnik. Niedługo będzie odpowiednia pozycja w księdze Guinnessa (z czasem w minutach).

Odpowiedz

2. ~nickt
3

2015-08-24 09:27:34

Po pol roku to nie tylko zacznie zdychac ale tez nie dostanie wiecej zadnych updatow - w tym security updateow. Czyli wystarczy znac numer telefonu atakowanego i jedziesz ze Stagefright albo podobna dziura - z reszta jedna z wielu powaznych dziur w Androidzie:)

Odpowiedz

1. ~Joey
2

2015-08-24 09:12:50

Biedny Samsung, kombinuje jak koń pod górę :) szkoda, że w Stanach iPhoniarze nie wiedzą, że na początku będzie super działał, ale po pół roku system im zdechnie, spryciarze z Samsunga :)

Odpowiedz