DAJ CYNK

Samodzielna wymiana kart SIM w Orange i nju mobile

29.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10375

Ważne 15

3

Od jakiegoś czasu klienci Orange i nju mobile mogą samodzielnie wymienić kartę SIM bez wizyty w salonie.



Od jakiegoś czasu klienci Orange i nju mobile mogą samodzielnie wymienić kartę SIM bez wizyty w salonie.

W celu wymiany karty SIM w Orange i nju mobile należy kupić dowolny starter Orange o wartości nie wyższej niż 15 zł lub starter nju mobile za 4 lub 5 zł. Numeru nie można rejestrować, aktywować, ani wkładać karty do telefonu. Następnie należy wysłać (ze starej karty SIM) SMS-a, w treści wpisując kod PUK starej karty SIM, na numer:

  • 80511 w przypadku Orange,
  • 80512 w nju mobile.

W odpowiedzi przyjdzie SMS z prośbą o wysłanie numeru telefonu i kodu PUK nowej karty SIM (startera). Chwilę po otrzymania potwierdzenia wymiany stara karta SIM przestanie działać. Wtedy wystarczy włożyć do telefonu nową kartę i zacząć z niej korzystać.

Całkowity koszt wymiany karty SIM w ten sposób to 15 zł. Jeśli do wymiany wykorzystamy starter za 5 zł, to pozostałe 10 zł zostanie:
  • pobrane z konta głównego w przypadku oferty na kartę,
  • doliczone do faktury w przypadku numeru na abonament.


Zobacz: regulamin "Samodzielna wymiana kart SIM"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
62. teleman29
0

2017-08-10 14:59:56

Jakieś g. Wysłałem Puk i cisza. Czekam czekam i nic

Odpowiedz

61. ~
0

2017-07-05 11:15:25

A w Plusie 25 zł i trzeba czekać w salonie przeładowanym kolejką do usług telewizyjnych...

Odpowiedz

0

2017-07-03 23:38:00

Witam.Od ok pół roku jestem użytkownikiem telefonów oneplus-teraz 5 a wczesniej 3T.Zaobserwowałem, następujący problem.Podczas rozmowy telefonicznej telefon potrafi wygasić-wyłączyć transmisję danych komórkowych/internetu i pojawi się brak H+ oraz wykrzyknik przy skali zasięgu.Nie ma to określonego czasu/schematu włączania.Dziś np. stało się to podczas rozmowy telefonicznej, która trwała 8 minut !!!Próbowałem nawet wymusić transmisję danych podczas rozmowy w sposób taki,ze miałem włączonego Yanosika i aplikacją ciągle pracowała w tle i pobierała dane, ale po jakimś czasie znów wyłączył się internet.Czy znacie jakiś sposób, by pozbyć się tej przypadłości,czy zgłaszał to ktoś na forum oneplus?Miałem wcześniej Samsung Galaxy S7 i ciągle było H+

Odpowiedz

0

2017-07-03 22:57:39

2gi raz to robiłem i nie działa to w taryfach internetowych-orange free net

Odpowiedz

58. ~mirekb
0

2017-06-30 22:12:27

dla swiadomych to zawsze jakas alternatywa.dobre

Odpowiedz

57. ~ASd
0

2017-06-30 18:05:01

@42 Niekoniecznie. Ktoś chce zmienić numer bez wyjazdu 15 km do miasta. Oj nasłuchałem się ostatnio narzekań Pani, w punkcie, która przyszła zmienić numer (inni oczekujący też oraz sama obsługująca).

Odpowiedz

56. ~Jarek
0

2017-06-30 09:26:11

WOw super pomysł - nie trzeba teraz stać w kolejce w salonie

Odpowiedz

55. ~Mariusmi
0

2017-06-30 08:59:45

wszystko jest tutaj, nawet instrukcja video. Polecam cały proces trwa 5 min, chyba że wliczymy drogę do kiosku.

Odpowiedz

54. Remington
0

2017-06-29 23:26:37

@46: pójść nie problem, ale czekać godzinę w kolejce już tak

Odpowiedz

52. ~
0

2017-06-29 20:53:15

cybere - nie każdy jest oszustem lub ma zajawki na oszusta jak Ty.

Odpowiedz

51. ~Calm7
0

2017-06-29 20:33:17

25). było kiedyś takie coś w erze, ta usługa się nazywała era tandem:-D

Odpowiedz

50. ~Calm7
0

2017-06-29 20:28:35

W Playu wymiana karty sim jest za frajer:-D

Odpowiedz

49. ~
0

2017-06-29 19:45:34

46albo ma daleko do salonu a pracuje w domu, albo dobrze zarabia i nie przejmuje sie jakimis niewielkimi kosztami, bo idzie na kawe i kupi starter w kiosku obok, albo ma w domu starter itp... takze nie faszyzuj i nie wzbudzaj winy u tych co chca zaplacic. Bo i tak Ci sie to nie uda, ale idiote i trolla z siebie zrobisz. CHyba ze tylko o to ostatnie Ci chodzi. W ramach liberalizmu jaki wyznaje - rob co chcesz i nie obrazaj innych.

Odpowiedz

48. ~INTseed
0

2017-06-29 19:03:27

A jak trafisz na kogoś nie kumatego to tylko się wnerwisz ;)

Odpowiedz

47. ~Reb
0

2017-06-29 18:24:58

Przynajmniej taniej niż w salonie i nie trzeba w kolejkach stać.

Odpowiedz