DAJ CYNK

Ruszyły wyprzedaże w Orange

28.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 39

Ważne 2

3

Do 21 stycznia potrwa sezon wyprzedażowy w Orange. Dzięki niemu klienci mogą zaoszczędzić od kilkuset do ponad 1000 zł.

Do 21 stycznia potrwa sezon wyprzedażowy w Orange. Dzięki niemu klienci mogą zaoszczędzić od kilkuset do ponad 1000 zł. Do wyboru są między innymi usługi telefonii komórkowej ze specjalnym rabatem dla klientów telefonu domowego lub Neostrady.

W promocyjnym trójpaku klienci otrzymają abonament po obniżonej cenie, smartfon i popularny gadżet czyli kijek do selfie. Na rabat oraz zestaw z dwoma tabletami mogą także liczyć klienci zamawiający mobilny Internet Orange LTE FreeNet. Wyprzedaż to także okazje w ofercie Orange dla Firm. Przedsiębiorcy znajdą w niej pakiet usług mobilnych z trzema kartami SIM.

W noworocznej ofercie komórkowej, Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady. Zamawiając nową aktywację lub przedłużając umowę otrzymają:

 • Plan abonamentowy - Smart Plan LTE Open 69,99 zł w specjalnej, obniżonej cenie 39,99 zł, która obowiązuje przez cały czas trwania umowy.
 • Smartfon - Samsung Galaxy A5 w obniżonej o 310,01 zł cenie - 199 zł.
 • Kijek do selfie w prezencie.

Suma oszczędności jakie uzyskają klienci wynosi 1039,01 zł. W abonamencie, za który zapłacą 39,99 zł zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 50 minut oraz 50 MB na Internet w roamingu na terenie UE. W abonamencie jest także pakiet, co najmniej 2 GB na mobilny dostęp do Internetu LTE. Wielkość pakietu może być większa, ponieważ klienci przedłużający umowę, w zależności od stażu w Orange, otrzymują dodatkowe pakiety danych.

Klienci, którzy chcą skorzystać z Internetu mobilnego również mogą wybrać promocyjny trójpak z planem abonamentowym Orange LTE FreeNet 59,90 zł, w którym przy zakupie usługi przez www.orange.pl zyskają ponad 500 zł rabatu, a jeśli zdecydują się na zakup w dowolnym salonie Orange, ich rabat wyniesie ponad 300 zł. W promocyjnym trójpaku otrzymają:
 • Rabat na abonamenty o wartości 240 zł na cały czas trwania umowy.
 • Tablet Lenovo TAB 2A10 oraz dodatkowo Tablet Alcatel One Touch Pixi 8 WiFi - ze zniżką 100 zł.
 • Dodatkowy rabat za zakup przez www.orange.pl.

 • Oferta jest adresowana do klientów posiadających co najmniej jedną usługę mobilną Orange z abonamentem w wysokości minimum 29 zł.

  Noworoczna wyprzedaż, to także atrakcyjna oferta dla klientów biznesowych korzystających już z Internetu mobilnego w Orange dla Firm. Za 49,99 zł + VAT miesięcznie, mogą oni mieć pakiet 3 kart SIM z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowanym Internetem LTE

  Źródło tekstu: Orange

  Komentarze
  Zaloguj się