DAJ CYNK

Ruszyła V tura testów Wi-Fi Calling w Plusie

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5529

Sieć Plus rozpoczęła kolejną turę bezpłatnych testów usługi Wi-Fi Calling. Nowa, piąta już edycja, potrwa do końca marca.Sieć Plus rozpoczęła kolejną turę bezpłatnych testów usługi Wi-Fi Calling. Nowa, piąta już edycja, potrwa do końca marca.

Liczba testerów jest ograniczona do 10 tys. Aby wziąć udział w testach usługi, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem.

Usługa Wi-Fi Calling-Test V umożliwia realizowanie (wykonywanie i odbieranie) połączeń głosowych w technologii VoIP, w zasięgu sieci Wi-Fi, z wykorzystaniem numeru telefonu w sieci Plus (MSISDN) oraz aplikacji WiFiCalling.

Połączenia wykonywać można z terenu krajów Unii Europejskiej (w tym Polski), Norwegii, Islandii i Lichtensteinu na numery komórkowe i stacjonarne w krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii, Lichtensteinu. W ramach testów, powyższe połączenia są bezpłatne.

Do działania aplikacji wymagany jest Android min. 4.4, a lista preferowanych telefonów z oferty sieci Plus prezentuje się następująco:


Zobacz: regulamin testów usługi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Plus, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu