DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Apple iPhone 6 w Play

17.10.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 49

Ważne 6

6

Dziś, 17 października ruszyła w sklepie internetowym Play przedsprzedaż telefonu Apple iPhone 6.

Dziś, 17 października ruszyła w sklepie internetowym Play przedsprzedaż telefonu Apple iPhone 6.

W ofercie dostępny jest tylko model o pojemności 16 GB w kolorze gwiezdna szarość, srebrnym, oraz złotym. Większe pojemności oraz model 6 Plus pojawią się w sprzedaży 24. października. Tego dnia będą realizowane także pierwsze dostawy zamówionego sprzętu.

Nowy iPhone dostępny jest zarówno w ofercie dla osób indywidualnych, jak i dla firm. W ofercie dla klientów indywidualnych cena telefonu zaczyna się od 2099 zł przy wyborze oferty Formuła iPhone z Internetem III 134. Aby kupić go za 1 zł trzeba zdecydować się na umowę Super Formuła 4.0 iPhone III za 229 zł

Zobacz: cennik telefonu w Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: apple play
Komentarze
Zaloguj się
29. ~darek
0

2014-10-19 17:20:46

jak się gnie to biorę w ciemno nawet za 10000 zyla

Odpowiedz

28. ~waclaw
0

2014-10-19 08:47:50

Kasiasci maja w d...e jaki telefon uzywaja zazwyczaj jest to marny zlom. Sredniacy i biedacy kupuja by sobie podniesc samoocene badziewnym zlomem.

Odpowiedz

27. ~Syn siostry zakonnej
-1

2014-10-17 15:02:01

oczywiscie w cenie za 2000pln. bo w cenie 4000, to juz tylko 2 i pol.

Odpowiedz

26. ~Syn siostry zakonnej
-1

2014-10-17 15:01:07

piotrusiu, z pensji stac mnie na 5 i pol co miesiac i jeszcze by zostalo na jedzienie. sam uzywam moto g 2nd bo w zupelnosci spelnia moje wymagania. cena pow. 1000pln za telefon to jest poprostu strzyzenie baranow.

Odpowiedz

25. ~piotr
1

2014-10-17 14:23:44

17.) ~Syn siostry zakonnejI kupiliby barany za 10k - Ty na pewno nie bo biedak jesteś dlatego tak piszesz. Ale wracając do tematu - sam używam teraz 5tki ale cena 6tki oj za wysoka!!!

Odpowiedz

24. ~tata
0

2014-10-17 13:54:01

Ludzie ktorzy swiadomie kupuja takie barachlo wiedza ze jest wart ich pieniadzy ja nigdy bym nie kupil czegos co przekracza nie tylko rozsadek ale i i kwote 400 zl za smartof z dotykowym ekranem.O androidzie nie wspomne.

Odpowiedz

23. ~Jacek
-1

2014-10-17 13:32:42

Trzeba miec sieczke w glowie zeby za takie pieniadze kupowac iPhone/''a

Odpowiedz

22. ~pabloki
-1

2014-10-17 12:35:37

i co w związku z tym że przedsprzedaż ? durna firma stawia durne wymagania operatorom i sklepom sztucznie pompujac prestiż.

Odpowiedz

21. ~Templariusz
-4

2014-10-17 11:42:30

@3 Widać, która sieć wpłaca największe dotacja na rozwój Telepolis/''u :)

Odpowiedz

20. ~mamkoko
-4

2014-10-17 11:34:19

Mam już go, nic specjalnego, nie ma się czym chwalić, oddam go chyba do złotnika żeby mi nakleił jakiś diament lub szafir

Odpowiedz

18. ~
-5

2014-10-17 11:26:08

Ja poproszę trzy sztuki! Dla mnie, żony i dziecka!

Odpowiedz

17. ~Syn siostry zakonnej
-3

2014-10-17 11:13:04

a ja sie pytam dlaczego ten telefon jest taki tani? moim zdaniem powienin kosztowac z 4000pln w najdrozszej taryfie na 36mcy, albo 8000pln na wolnym rynku. przeciez barany ktore o nim marza, kupia go w kazdej cenie.

Odpowiedz

16. matteo
-1

2014-10-17 11:10:09

A T-Mobile pokazuje cenę, ale nie pokazuje czy to cena 16GB, 64 czy 128 ;-)

Odpowiedz