DAJ CYNK

Ruszyła kampania reklamowa sieci Folx

01.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4953

Ważne 3

4

Folx, sieć opierająca się na aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS, wystartowała z kampanią reklamową.



Folx, sieć opierająca się na aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS, wystartowała z kampanią reklamową.

Subskrybując Folx za pomocą aplikacji mobilnej, za 29,99 zł miesięcznie otrzymujemy pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 20 GB Internetu. Rachunków nie trzeba opłacać, bo opłaty są ściągane bezpośrednio z karty płatniczej, którą należy podpiąć w aplikacji. Dodatkowo miesiąc darmowej subskrypcji można uzyskać zapraszając znajomą osobę do korzystania z sieci.

Subskrypcja Folx działa w całej Polsce, ale kartę SIM można obecnie zamówić w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na terenie konurbacji śląskiej.

Zobacz: Sieć Folx już bez zaproszeń



Źródło tekstu: wł

Tagi: folx
Komentarze
Zaloguj się
36. wlo
0

2018-02-02 14:38:06

Jest to - chociażby ze względu na możliwość cofniecia płatności w dość długim terminie (chyba coś jak w przypadku kart kredytowych ten okres bezodsetkowy), co nie jest możliwe np. w przypadku zlecenia stałego.

Odpowiedz

35. wlo
0

2018-02-02 14:33:23

29 i reszta - zielonego pojęcia nie macie - to po co się wypowiadacie?Polecenie zapłaty to nie jest dostęp do konta. Polecenie zapłaty swojemu bankowi zlecacie, który zawsze ma dostęp do konta. To, ze wierzyciel inicjuje operację, nie znaczy, że ma dostęp do konta!

Odpowiedz

34. ~
0

2018-02-02 14:24:02

Do 33. A może by tak jakiś argument a nie tylko wyzywanie kogoś od osłów

Odpowiedz

33. ~Piła
1

2018-02-02 11:41:13

Trzeba być nie lada naiwniakiem, żeby podać nr karty płatniczej nieznanej firmie. W ogóle polecenie zapłaty jest dla osłów.

Odpowiedz

32. ~
1

2018-02-02 11:23:45

@31 Polecenie zapłaty to rzecz dla frajerów. Nikt, kto szanuje swoje pieniądze, NIGDY tego nie aktywuje.

Odpowiedz

31. ~
-1

2018-02-02 11:07:02

@29 tak działa polecenie zapłaty. XXI wiek, wypelzamy z ziemianek.

Odpowiedz

30. ~tl
0

2018-02-02 11:03:48

@22 karciarze to specyficzny typ klienta, dla nich nawet 25 zł jest drogo a 70 to już by była kradzież.

Odpowiedz

29. ~
1

2018-02-02 10:22:16

Sami pobierają kasę z konta. NIE dziękuję. Ale to dla naszej wygody. Trzeba być kretynem aby zezwolić komuś na dostęp do własnego konta.

Odpowiedz

28. orson_dzi
0

2018-02-02 08:51:13

@27 po stronie mobilnej mogłeś dać klientowi cokolwiek, za cokolwiek, właściwie bo tak. I myślisz że duże kwoty są tu potrzebne? Najlepsze zawsze były zwroty rzędu niecałej złotówki, podczas gdy koszt połączenia z BOK był kilka razy większy. Ale ta satysfakcja... "Zmusilem ich! Oddali! Przyznali się złodzieje!" :)

Odpowiedz

27. ~mkkot
0

2018-02-02 00:39:31

Niedawno? Jak pracowałem na infolinii TP, a było to 3 lata temu, rekompensaty były tak śmieszne, że nie miałem ich nawet ochoty proponować, żeby nie wkurzać dodatkowo klientów.

Odpowiedz

26. orson_dzi
0

2018-02-02 00:24:48

@20 a po co gdzieś iść jak operator drapie mnie w migdałki od strony żołądka? Bo na każde moje "bo mi się nie podoba" dostaje miesiąc za darmo? Klienci Orange byli przyzwyczajeni do rozdawnictwa kasy za nic. Dopiero niedawno zwroty za nic zostały zablokowane i liczba reklamacji zaczęła się mnożyć z dnia na dzień.

Odpowiedz

25. ~Callm7 II
0

2018-02-01 23:20:33

Nie kumam, przecież oferta nie jest rewelacyjna, plej zakombinował zamiast to puścić we własnej ofercie pre/post paid.

Odpowiedz

24. ~Frehar
-1

2018-02-01 23:07:25

Jestem w folx... oprócz takiego szczegółu ze ludzie z a2mobile jak do mnie dzwonią maja komunikat „nie ma takiego numeru” to reszta jest Ok ;)Co ciekawe gdy byłem zalogowany w roamingu O2 SK to kolega z a2mobile mógł do mnie dzwonić :)

Odpowiedz

0

2018-02-01 22:56:45

Folx odniesie może sukces jak przeniesie się do mniejszych miast. Podejrzewam, że Play chce sprawdzić Folx jako nowy kanał dystrybucji. Zobaczcie jakie oszczędności - wszystko odbywa się przez jedną aplikację i cześć - żadnych wydatków na pracowników w salonach. Konstrukcja oferty bajecznie prosta - klient podłącza kartę płatniczą i z niej automatycznie co miesiąc pobiera się opłata. Jeżeli Folx odniesie sukces wówczas Play wykupi Folx-a i dalej będzie rozwijał nowy kanał dystrybucyjny. Oferta skierowana jest do osób, które nie boją się nowych technologii i potrzebują prostego rozwiązania.

Odpowiedz