DAJ CYNK

Ruszył nowy MVNO - Klucz

11.04.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8306

Ważne 11

0

1. maja oficjalne rusza Klucz Telekom, operator MVNO działający w sieci Polkomtela, który swoją ofertę kieruje głównie do osób zza wschodniej granicy.

1. maja oficjalne rusza Klucz Telekom, operator MVNO działający w sieci Polkomtela, który swoją ofertę kieruje głównie do osób zza wschodniej granicy.

Ceny podstawowych usług kształtują się następująco:

  • minuta połączenia - 0,29 zł,
  • minuta połączenia na pocztę głosową - 0,29 zł,
  • SMS krajowy (także na numery stacjonarne) - 0,19 zł,
  • SMS międzynarodowy - 0,62 zł,
  • MMS krajowy - 0,50 zł,
  • MMS międzynarodowy - 2,49 zł,
  • 100 kB transmisji - 0,049 zł,
  • połączenia z działem obsługi klienta są bezpłatne.

SMS-y na numery w sieci Klucz są bezpłatne. Po każdym doładowaniu przyznawany jest także pakiet minut wewnątrzsieciowych:
  • 5-9,90 zł - 1 tys. minut ważnych 1 dzień,
  • 10-29,90 zł - 1 tys. minut ważnych 7 dni,
  • 30-49,90 - 2 tys. minut ważnych 30 dni,
  • 50 zł i więcej - 12 tys. minut ważnych 180 dni.

Dostępne są także pakiety internetowe na 30 dni:
  • 100 MB za 9 zł,
  • 600 MB za 15 zł,
  • 1200 MB za 25 zł.

Połączenia do krajów Unii Europejskiej kosztują 0,30 zł za minutę. Połączenia do Ukrainy 0,35 zł, do Rosji 0,40 zł, a na Białoruś 0,95 zł za minutę.

Więcej informacji na stronie klucz.net, gdzie można zamówić darmowy starter.


Źródło tekstu: wł

Tagi: klucz
Komentarze
Zaloguj się
40. ~Ryhu
0

2013-10-15 16:36:51

Znam już trzy daty rozpoczęcia sprzedaży usług przez Klucz: 11.04.2013, 17.04.2013, 01.05.2013. Operator na swojej stronie pisze o kwietniu. Przy czym start był 09.2012.

Odpowiedz

39. ~Jacek
0

2013-05-17 14:06:54

Każde doładowanie przedłuża ważność o rok (nawet za 5 zł). Dodatkowo za 50 zł mamy 12 000 minut na pół roku. I bezpłatne SMSy w sieci. Za nic, nie trzeba nic włączać, aktywować, pilnować itp. Można się śmiać ze strony, nazwy... ale ofertę mają naprawdę konkurencyjną.

Odpowiedz

38. ~
0

2013-05-13 17:53:07

36 -kazde doladowanie, nawet za 5zl przedluza wychodzace o rok.

Odpowiedz

37. ~
0

2013-05-06 20:19:26

nie mozna zadzwonic do Niemiec a w BOK Klucza nikt nie odbiera.

Odpowiedz

36. ~
0

2013-04-22 13:33:40

doladowania od 5 do 30zl przedluzaja wychodzace o 90 dni a 50zl na 180 dni.

Odpowiedz

35. ~popo
0

2013-04-15 01:07:53

w czasie EURO 2012 kupiłem starter Plusa z tanimi rozmowami do UE, Rosji, Ukrainy i Chorwacji, 29 gr/min, ciekawe czy jeszcze można go gdzieś kupić

Odpowiedz

30. ~wosmar
0

2013-04-12 14:13:15

Ważność kona 90+30 dni tzn., że jeżeli w ciągu 90 dni nie wykonasz żadnego połączenia ani nie wyślesz sms-a, to dostaniesz info od operatora i masz jeszcze wtedy 30 dni na wykonanie ruchu w sieci , bo inacze zdezaktywują numer...

Odpowiedz

29. kwistas
0

2013-04-12 13:19:50

Ale te tanie połączenia za granicę jak przypadku Grecji obejmują też komórki?

Odpowiedz

28. ~
0

2013-04-12 13:05:52

a z rosji ukrainy i bialorusi tysiac piescet sto dziewiecset ? Bramke ip postawic kazdy debil umie tak jak kupic oferte voip z nowymi cenami. Bardzo drogo. moblinosc to nie luksus a tutaj jest luksusem.

Odpowiedz

27. ~orign
0

2013-04-12 12:07:39

@biotyt: dzieki :) czyli niema sie co bac wirtualnych operatorow ;) trzeba korzystac jak dają tanio ;)

Odpowiedz

26. biotyt
0

2013-04-12 10:18:04

25: Operator informuje co najmniej na miesiąc przed zakończeniem działalności. Rejestrujesz u niego numer i przenosisz do innej sieci. Tak było w przypadku MyAvon, WPMobi i innych.

Odpowiedz

25. ~orign
0

2013-04-12 10:02:39

no fajne ;) to sie narobiło ostatnio sporo, atrakcyjnych cenowo wirtualnych operatorow ;) kupilem testowo virgin mobile i calkiem ok, jakosc rozmow w porzadku, ładnie przełącza na zasięg orange... ceny polaczen tanie jak barszcz ;) Zastanawiam sie nad tym by głowny numer miec u takiego wirtualnego operatora... Tylko mam pytanie... kupuje niezarejestrowany SIM i zalozmy ze operator upada.... co sie dzieje wtedy z numerem ? moge go jakos zarejestrowac w innej sieci ?

Odpowiedz

24. ~
0

2013-04-12 09:59:13

Strona www wygląda jak zrobiona w ZSRR , chyba specjalnie żeby nie wyglądało zbyt zachodnio.

Odpowiedz

23. ~lord
0

2013-04-12 09:37:37

juz mogli dac no limit po doł , nawet biedronki za tydz będą miec no limit

Odpowiedz

22. ~styrma
0

2013-04-12 09:15:32

A jakie są okresy połączeń wychodzących po doładowaniach, wie ktoś? Nie znalazłem takiej informacji.

Odpowiedz