DAJ CYNK

Rusza program promocyjny Virgin Mobile - Virgin OKazje

16.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7379

Ważne 11

2

Virgin OKazje to nowy program promocyjny, obejmujący unikatowe zniżki, nawet do 50% wartości produktu lub usługi. Z rabatów będą mogli skorzystać nie tylko klienci operatora w Polsce, ale wszyscy członkowie Klubu Virgin.

Virgin OKazje to nowy program promocyjny, obejmujący unikatowe zniżki, nawet do 50% wartości produktu lub usługi. Z rabatów będą mogli skorzystać nie tylko klienci operatora w Polsce, ale wszyscy członkowie Klubu Virgin.

Wśród kodów rabatowych, każdy użytkownik znajdzie ofertę dla siebie. Partnerzy Virgin Mobile udostępniają między innymi zniżki zarówno na pizzę, jak i na bukiet dla ukochanej osoby, czy nawet skok ze spadochronem. Lista partnerów jest na bieżąco aktualizowana. Do Klubu może zapisać się każdy - nie ma obowiązku posiadania numeru w Virgin Mobile.

Aby stać się członkiem Klubu Virgin należy zalogować się na stronie internetowej Virgin Mobile i wejść w zakładkę Virgin OKazje. Daje to dostęp do Strefy Super, dostępnej dla każdego, bez względu na posiadanie numeru w Virgin Mobile. Dla najbardziej aktywnych abonentów przygotowano dwie dedykowane Strefy: Mega oraz Giga. W nich znajdują się najatrakcyjniejsze zniżki, niektóre zapewniają nawet 50% rabatu na dany produkt lub usługę.

Podział na strefy:

  • Strefa Super - dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy Klubu Virgin.
  • Strefa Mega - skorzystać z tych rabatów mogą wszyscy użytkownicy Klubu Virgin, którzy w ostatnim miesiącu kalendarzowym wydali minimum 35 zł na usługi Virgin Mobile.
  • Strefa Giga - strefa dla wszystkich członków Klubu Virgin, którzy w ostatnich trzech miesiącach wydali minimum 35 zł w każdym miesiącu na usługi Virgin Mobile.

Przypisanie do poszczególnych Stref odbywa się automatycznie. Z jednego kodu rabatowego skorzystać może tylko jeden członek Klubu Virgin, a liczba poszczególnych kodów jest ograniczona.

Zobacz: Regulamin promocji Virgin OKazje

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
30. ~jula
0

2016-08-21 00:08:33

Jestem klientka Virgin i przejrzalam te ich zniżki. Okazało się, że należę do strefy najwyzszej. I niektóre rabaty są super atrakcyjne! Taka Telepizza dla przykładu. W końcu jakis telekom docenia lojalnego klienta. Nie mam nic przeciwko.

Odpowiedz

29. ~ale Orange
0

2016-08-17 15:48:48

da ci ten internet za 5zł na aż dwa dni. To dobra oferta dla wiejskich użytkowników. Miastowi wola Play.

Odpowiedz

28. ~areskrk
0

2016-08-17 15:00:52

jestem rok u nich. i zostało mi 50 zł na karcie. Potem przechodzę do orange free na karte. 5 gb internetu to już za mało. w d...e mam zniżkę na podstawki do kwiatków. Jak będę potrzebował sweterek i express do kawy to sobie założe kartę lojalnego klienta biedronki. Od operatora tele, oczekuję połączeń, sms, mms - brak w pakiecie i dużo internetu (4-5 gb było do przeżycia rok temu). czekam na 9 gb. Minimum.

Odpowiedz

27. ~.mar
0

2016-08-17 13:37:48

17 - Brat Sebastian

Odpowiedz

26. ~hunu
0

2016-08-16 21:23:59

Pora uciekać, a ja mam jeszcze tyle kasy>

Odpowiedz

25. odkrywca1
0

2016-08-16 18:50:58

Dla mnie Bok jest OK ale nie podoba mi się że, wyłączyli pocztę głosową oraz, że warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażanie zgody marketingowej dla konta a nie jak do tej pory dla numeru.Niestety ale po wprowadzeniu w play i Timo pakietu 25 nolimit oraz orange 26 virgin puchnie z ceną 29 plnDodatkowo w FaktMobile jest podobny pakiet 19 za rozmowy no limit i z kodów 40 sms miesięcznie i 200 mb data - tu też Virgin i pakiet freemium puchnie

Odpowiedz

24. ~
1

2016-08-16 16:32:14

17, tak sobie przyjęli - obsługa klienta wyluzowana i koleżeńska, a nie czołobitna. Dziwne przy pierwszym kontakcie, ale w sumie nie dostrzegam w tym problemu.

Odpowiedz

23. ~
1

2016-08-16 16:24:33

No tak poci poczta głosowa poco mms ciekawe co będzie następne poco

Odpowiedz

22. ~~~~
0

2016-08-16 16:09:52

A po co wam poczta głosowa? I tak nikt się nie nagrywa

Odpowiedz

21. ~jojo
0

2016-08-16 15:42:41

DanieielR to dusigrosz nikt normalny pracujacy nie przejdzie do Virgin Mobile gdzie jest slaba jakosc uslug i slaby zasieg.

Odpowiedz

20. ~Ola
0

2016-08-16 15:28:33

@ 19 Tomku ,Tak szkoda czytać Twoje wypociny, Już Ci ktoś da na coś zniżkę... Nie ma czegoś takiego .

Odpowiedz

19. ~Tomek
0

2016-08-16 15:17:40

Szkoda czytać tych komentarzy... dają zniżki a wy tylko hejtujecie :)

Odpowiedz

18. ~
1

2016-08-16 15:12:00

danielr a mnie bardzo ciekawi kiedy zdechniesz:)

Odpowiedz