DAJ CYNK

Rusza kolejna edycja nakrętkowej promocji w Play

02.04.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6665

Ważne 5

4

1. kwietnia wystartowała kolejna edycja promocji, w ramach której użytkownicy Play na Kartę mogą otrzymać bonusy w zamian za kody spod kapsli napojów Fanta lub Sprite. Akcja potrwa do końca listopada.

1. kwietnia wystartowała kolejna edycja promocji, w ramach której użytkownicy Play na Kartę mogą otrzymać bonusy w zamian za kody spod kapsli napojów Fanta lub Sprite. Akcja potrwa do końca listopada.

Każdy kod można zamienić albo na promocyjne 2 zł doładowania i 100 MB transmisji, albo starter Play na Kartę o wartości 3 zł. Bonusy są ważne 30 dni, miesięcznie można wykorzystać do 8 kodów. Więcej szczegółów na stronie kodorzezwienia.pl.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Tagi: fanta play sprite
Komentarze
Zaloguj się
42. ~salion
0

2015-04-19 09:33:49

Mam taryfę "Play Fresh darmowe rozmowy i sms po doładowaniu"Nie można sprawdzić stanu środków kodem *108# , ani *107# (a było tak w regulaminie)Dlaczego? Bo środki zostały przyznane na konto jako "promocyjne MB w strefie taniego internetu" (do wykorzystania tylko w zasięgu własnym sieci play)Na Play 24 mam tak:Promocyjne MB 0 MBPromocyjne MB w strefie taniego Internetu 100 MBKorzystałem z internetu i zeszła kasa z konta a nie z pakietu.Dlaczego? Bo byłem w zasięgu sieci innej niż Play (dokładnie t-mobile).Promocja nie działa jak miała działać. Albo jest bardzo lipna skoro działa tylko na własnym zasięgu sieci play.

Odpowiedz

2015-04-07 10:33:18

@39Są na Alle... Ale póki co ceny nieco zaporowe, kod na 2zł + 100MB jedyne, UWAGA, 5zł...Buhahaha ;)

Odpowiedz

40. adik
-1

2015-04-04 11:23:18

@38Dotyczy prawie wszystkich taryf prepaid Play z wyjątkiem RBM

Odpowiedz

-1

2015-04-04 10:57:21

ma ktos sprzedac kod?nigdzie ich nie ma

Odpowiedz

38. ~
0

2015-04-04 09:00:52

Ciekawy jestem czy te kody bedą działać także w RBM Energy?

Odpowiedz

37. ~
-2

2015-04-04 06:26:49

awaria w pleyu

Odpowiedz

36. PiotrM
-4

2015-04-04 01:09:59

@32 playowa gimbaza siedzi na mobilnej wersji, gdzie zminusowane i tak nie są ukrywane

Odpowiedz

35. ~
-1

2015-04-03 18:45:24

Ktoś napisał ale cenzura komentarz skasowała.

Odpowiedz

-1

2015-04-03 11:11:54

standard - pojawia sie za okolo 2 tyg

Odpowiedz

33. ~RK
-3

2015-04-03 10:45:21

Ktoś już nabył te promocyjne butelki? Nigdzie ich jeszcze nie ma :-(

Odpowiedz

32. wlo
-4

2015-04-03 07:55:10

Pytanie mam... Jeśłi ktoś jest zminusowany, że nie widać jego komentarza, jak to się dzieje, ze dostaje kolejne minusy? Przecież trzeba ujawnić ukryte wiadomości chyba, nie? A może nie wiem czegoś?Jeśłi wiec czytelnicy i tak ujawniają komentarze - po cholerę je ukrywać? Jak dla mnie - zero logiki ;-)

Odpowiedz

31. TomekO
0

2015-04-02 22:50:56

@30 jest zakaz reklamy śmieciowej żywności w audycjach dla dzieci do 12 lat. Same media się porozumiały.

Odpowiedz

30. ~
0

2015-04-02 22:11:52

@29Zakaz dotyczy wyłącznie SPRZEDAŻY niezdrowej żywności w szkołach. O reklamie nie ma ani słowa. W przeciwnym wypadku firmy takie jak McDonalds czy KFC czy wszystkie firmy napoi będących innymi niż zwykła woda mineralna/źródlana również musiałyby zaprzestać reklam w tv, internecie czy gdziekolwiek, bo przecież niezdrowa żywność.

Odpowiedz

29. TomekO
0

2015-04-02 22:05:46

@23 promują dzieciom niezdrową żywność. Przypadkiem nie ma zakazu sprzedaży w szkołach i reklamy słodkich napojów gazowanych ? Eksperci biją na alarm, nawet Osły uchwalają przepisy a Play pod prąd ?

Odpowiedz