DAJ CYNK

Rusza kampania reklamowa świątecznej promocji Plusa na kartę

06.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6047

Ważne 7

13

Plus zaprezentował nowy spot reklamowy promujący świąteczne nielimitowane rozmowy w ofertach na kartę.

Plus zaprezentował nowy spot reklamowy promujący świąteczne nielimitowane rozmowy w ofertach na kartę.

W reklamę ponownie zostali zaangażowani polscy siatkarze. Spot promuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w ofertach na kartę, które z okazji zbliżających się Świąt kosztują 10 zł.

<: F2448 :>



Zobacz: Świąteczną ulotkę Plusa
Zobacz: Rozmowy bez limitu w świątecznej promocji Plusa na kartę

Źródło tekstu: Plus; wł

Komentarze
Zaloguj się
42. ~
0

2015-11-09 10:33:55

Bradzie mi się podobała ciężarówka od t mobile

Odpowiedz

41. ~turkuć
-1

2015-11-08 17:58:45

żeby jeszcze mieli zasięg wszędzie... miałem nawet ich starter ale jak tylko od miasta się odjedzie to nie ma jak zadzwonić... teraz mam co prawda u operatora internetowego vikings ale przynajmniej zasięg dobry i miesięcznie płace 24zł.

Odpowiedz

37. wlo
-2

2015-11-08 08:06:21

dzyndzel belll, dzyndzel bell...>

Odpowiedz

36. ~
2

2015-11-07 22:59:36

dzyndzel belll dzyndzel bel KUPUJCIE PLUSA 2mc przed swietami! dzyndzel bell dzyndzel bell

Odpowiedz

35. ~co nie stefan
0

2015-11-07 19:10:00

Kupic starter za 5 zl , 10 zl zaplacic za promocje, 5 zl za stacjonarne to juz 20 zl, a za tyle RBM daje to samo wiec nie kazdemu oplaca robic sie te kombinacje

Odpowiedz

34. ~Jo
1

2015-11-07 16:19:59

***** KONIA Z RZĘDEM... temu kto znajdzie w Salonie Plusa w Warszawie STARTER &quot; JA+ Konto ważne PRZEZ CAŁY ROK &quot; , - 3 salony PLUSA w Warszawie odwiedziłem, wszędzie brak, odpowiadają mi w salonach że czekają aż im się stare sprzedadzą, a promocja skończy się już w marcu więc pewnie przyjdą jak już bedzie po wszystkim. Pytałem o nie na stronie PLUSA na faceboku, to miły Pan mi napisał, żebym sobie listę salonów w Warszawie znalazł i sobie podzwonił gdzie mają te startery albo zadzwonił do BOK, to mi sprawdzą gdzie w Warszawie można je kupić śmiech na sali. Ot taka świąteczna promocja od plusa :)

Odpowiedz

0

2015-11-07 14:55:22

Też mnie denerwuje to dublowanie niusów. I to nie chodzi tylko o Plusa, ale o wszystkich. Na przykład Play zapowiada, że coś zapowiada, albo Sawicki zapowiada, że coś się zapowiada. A konkretów brak. Coraz więcej niusów z doopy, coraz mniej technologicznych i merytorycznych.

Odpowiedz

-2

2015-11-07 11:39:30

Każda reklama na różnych kanałach działa na tej samej zasadzie:zaczyna się i kończy po pewnym czasie - nie trzeba wtedy siedzieć np. 15/'' przed telewizorem, a iść i zrobić coś pożytecznego:-)PS. niektóre sprzęty nagrywające - pozwalają wychwycić start i stop reklam na filmie:-)

Odpowiedz

-2

2015-11-07 11:31:41

3o). nie twierdzę, że jestem z kamienia:-Dczasem niektóre dyrne reklamy tm i pleja dają radę się ,,przebić&quot; i drażnią oczy, słuch, intelekt

Odpowiedz

30. ~
2

2015-11-07 11:23:17

Na reklamy też czasem bluzgam. Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam w głowie wyłącznika słuchu, wzroku i moralności, który działa jak tylko reklama się zacznie.

Odpowiedz

-2

2015-11-07 11:06:58

28). to, do czego dochodzi tu, to najmniejszy problem...Wystarczy omijać newsy, tak jak ja reklamy w tv podczas oglądania filmu - im szybciej się tego nauczycie - tym lepiej się żyje:-)

Odpowiedz

28. ~
2

2015-11-07 10:58:20

Tak, jasne, dziury zapychać... Do czego to doszło: reklamuje się reklamy. Niedługo będzie się reklamować reklamy reklam... A dalej?...

Odpowiedz

26. ~Fokus
2

2015-11-07 10:42:48

@25. Jakie dziury trzeba zapychać? Przecie hołdowanie zasadzie &quot;oby jak najwięcej...&quot; zaniża ogólny poziom newsów.

Odpowiedz

25. ~do Fokus 24).
2

2015-11-07 10:34:45

24). z naszego punktu widzenia może nie ma to sensu, ale nie tylko ten portal tak pisze ,,podwojenie&quot;. Nie ma co się tym przejmować, dziury trzeba zapychać, choć uważam, że to z braku czasu (najdelikatniej ująłem).

Odpowiedz

24. ~Fokus
2

2015-11-07 10:13:27

@19. Calm7, ty naprawde nic nie rozumiesz? Przecież był tu już wcześniej news na temat świątecznej oferty z nielimitowanymi rozmowami za 10 zł w ofertach Plus na kartę i to było w porządku. Natomiast powyższy news nic nie wnosi z punktu widzenia misji i właściwego przekazu typowego dla portalu telekomunikacyjnego! W ledwo trzech zdaniach (na dodatek z błędami - no ale orson już tak ma) dostajemy informacje, że będą reklamy nowej oferty (przecież jak operator wprowadza nową ofertę to ją reklamuje! Po co o tym pisać za każdym razem?!), czy też kto gra w nowej reklamie - niech jeszcze dopiszą kto kogo wygryzł z roli, jakie były gaże za udział w reklamie oraz kto spał z reżyserem i będzie news godny &quot;pudelka telekomunikacyjnego&quot; ;-)

Odpowiedz